بالا کشیدن واژن با نخ

بالا کشیدن واژن با نخ
آنچه می خوانید...

بالا کشیدن واژن با نخ

لیفت واژن یا همان بالا کشیدن واژن با نخ چگونه است ؟ آیا با مراقبت های پس از لیفت واژن آشنا هستید ؟ آیا می دانید چه مدت پس از بالا کشیدن واژن با نخ می توانید رابطه ی جنسی داشته باشید ؟

بالا کشیدن واژن با نخ یکی از روش های جوانسازی واژن است ، با استفاده از نخ های واژینال می توان تنگ کردن واژن را انجام داد ، تنگ کردن واژن با نخ یکی از محبوبترین روش های که در بین زنان بسیار طرفدار پیدا کرده است ، اما از آنجایی که تنگ کردن واژن بانخ بسیار اهمیت دارد حتما باید توسط جراحی انجام شود که در انجام این کار تبحر و تخصص خاصی داشته باشد .

بالا کشیدن واژن با نخ

عواملی مانند زایمان های متعدد طبیعی و بالا رفتن سن سبب افتادگی پوست واژن شود با انجام لیفت واژن می توان این مشکل را برطرف نمود ، لیفت واژن را معمولا با نخ انجام می دهند .

رابطه ی جنسی پس از تنگ کردن واژن

پس از تنگ کردن واژن کی می توان رابطه جنسی داشت ؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که بانوان پس از درمان گشادی واژن بیان می کنند ، این موضوع می باشد ، در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که این مدت زمان برای هر شخص متفاوت است ، اگر شخص جز اشخاصی باشد که زخم هایش سریع تر بهبود یابد می تواند زودتر نزدیکی را داشته باشد ، اما اگر جز اشخاصی باشد که روند بهبودی زخم ها طولانی باشد ، قطعا دیرتر می تواند رابطه جنسی داشته باشد ، به طور معمول نیاز به سه هفته الی شش هفته است .

نخ های واژن معمولا در کشور ایتالیا در کمپانی پیروم تولید می شوند ، یکی از مزیت های این روش جذب شدن  توسط بدن می باشد .

به بهترین نحو می توان عضلات واژن را با استفاده از نخ های واژینال به سمت داخل کشیده و تنگ کردن واژن را فراهم کرد .

یکی دیگر از مزیت های بالا کشیدن واژن با نخ عدم نیاز به بیهوشی عمومی می باشد بلکه با بی حسی موضعی می توان این کار را انجام داد .

با بالا کشیدن واژن با نخ می توان متناسب شدن بخش های ورودی این عضو را به همراه بازگشت فرم اولیه آن فراهم نمود .

بالا کشیدن واژن علاوه بر تنگ شدن واژن سبب رضایت شخص از رابط جنسی می شود ، جالب است بدانید بسیاری از اشخاصی که از زندگی رابطه جنسی خود رضایت ندارند به دلیل مشکلات واژن و گشادی واژن است که با وارد شدن نخ های واژینال به بازار می توان این مشکل را حل نمود .

مزایایی لیفت واژن

  • درمان مشکلات گشادی واژن
  • برطرف کردن مشکلات واژن
  • درمان شلی واژن
  • درمانی افتادگی واژن
  • بالا بردن لذت جنسی
  • افزایش اعتماد به نفس

هزینه لیفت واژن

هزینه لیفت واژن برای هر شخص با توجه به مشکلات گشادی واژن و میزان لیفت متفاوت است ، هم چنین جنس نخی که برای واژن انتخاب می شود در قیمت لیفت واژن تاثیر گذار است .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان با استفاده از نخ های واژینال تنگ کردن واژن را انجام می دهند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 6 =