تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن
آنچه می خوانید...

تزریق ژل به واژن

در گذشته از تزریق ژل فقط به منظور جوانسازی دست ها و صورت استفاده می شد ، که کم کم با گذشت زمان تزریق ژل به دستگاه تناسلی را جراحان زیبایی واژن انجام دادند ، در این روش نه تنها جوانسازی واژن رخ می دهد بلکه باعث می شود که ارگاسم در بانوان افزایش یابد و بانوان سریعتر به ارگاسم برسند . تزریق ژل به واژن چگونه انجام می شود ؟ تزریق ژل به واژن چقدر طول می کشد ؟ در این مقاله نکات مهمی در خصوص تزریق ژل به واژن را بیان می کنیم .

تزریق ژل یکی از خدمات خانم دکتر بهمن پور می باشد ، در این مقاله تزریق ژل به واژن را بیان می کنیم .

در گذشته فقط از تزریق ژل به دستگاه تناسلی جهت جوانسازی پوست استفاده می شد  ، اما امروزه با تکنیک های جدید می توان جهت جراحی زیبایی واژن نیز از آنها استفاده می شود .

آیا می دانستید که تزریق ژل به دستگاه تناسلی نیاز به مدت زمان کوتاهی دارد ، تزریق ژل به واژن بین 20 الی یک ساعت زمان نیاز دارد ، شخص پس از تزریق ژل به واژن می تواند تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد در نتیجه نیاز به مدت زمان طولانی ندارد .

ژل ها به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

  • دسته موقت
  • دسته نیمه موقت
  • دسته دائمی

تزریق ژل به واژن بامواد پرکننده

این مواد برای مدت زمانی جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند معمولا بین 2 الی 12 ماه این مواد ماندگاری دارند .

مواد نیمه موقت

با مواد نیمه موقت هم می توان تزریق ژل به واژن را انجام داد ، معمولا این مواد از پری متیل متاکریلات تشکیل شده اند  ، در نواحی عمیق از این مواد استفاده می شود به علت اینکه مواد نیمه موقت جذب بدن نمی شوند ، دکتر بهمن پور توصیه نمی کند این مواد را در اطراف چشم ولب تزریق نمود .

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده دائمی

موادپرکننده دائمی

این مواد معمولا از جنس  سیلیکون می باشد ، نکته ای که وجود دارد عدم تائید این مواد توسط وزارت بهداشت است ، ماندگاری این مواد معمولا تا 5 سال می باشد.

  • تزریق ژل  جهت تجدید چربی از بین رفته واژن ، از بین بردن شلی واژن ، ازبین بردن افتادگی پوست و… می باشد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن توصیه می کند به جای استفاده از ژل بانوان تزریق چربی به واژن را انجام دهند ، علت این امر ماندگاری بیشتر تزریق چربی به واژن نسبت به تزریق ژل است .

ماندگاری تزریق ژل به واژن

تزریق ژل معمولا یک تا دوسال ماندگاری دارد ، تزریق ژل به واژن را جراحی باید انجام دهد که در این زمینه تخصص و تبحر دارد زیرا واژن یکی از نواحی حساس بدن می باشد ، با تزریق اصولی و درست ژل به واژن می توان ارگاسم در بانوان را افزایش داد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

شما عزیزان در پیج اینستاگرام می توانید ما را همراهی کنید .

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =