مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن

در گذشته از تزریق ژل فقط به منظور جوانسازی دست ها و صورت استفاده می شد ، که کم کم با گذشت زمان تزریق ژل به دستگاه تناسلی را جراحان زیبایی واژن انجام دادند ، در این روش نه تنها جوانسازی واژن رخ می دهد بلکه باعث می شود که ارگاسم در بانوان افزایش یابد و بانوان سریعتر به ارگاسم برسند . تزریق ژل به واژن چگونه انجام می شود ؟ تزریق ژل به واژن چقدر طول می کشد ؟ در این مقاله نکات مهمی در خصوص تزریق ژل به واژن را بیان می کنیم .

تزریق ژل یکی از خدمات خانم دکتر بهمن پور می باشد ، در این مقاله تزریق ژل به واژن را بیان می کنیم .

در گذشته فقط از تزریق ژل به دستگاه تناسلی جهت جوانسازی پوست استفاده می شد  ، اما امروزه با تکنیک های جدید می توان جهت جراحی زیبایی واژن نیز از آنها استفاده می شود .

آیا می دانستید که تزریق ژل به دستگاه تناسلی نیاز به مدت زمان کوتاهی دارد ، تزریق ژل به واژن بین 20 الی یک ساعت زمان نیاز دارد ، شخص پس از تزریق ژل به واژن می تواند تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرد در نتیجه نیاز به مدت زمان طولانی ندارد .

ژل ها به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

  • دسته موقت
  • دسته نیمه موقت
  • دسته دائمی

تزریق ژل به واژن بامواد پرکننده

این مواد برای مدت زمانی جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند معمولا بین 2 الی 12 ماه این مواد ماندگاری دارند .

مواد نیمه موقت

با مواد نیمه موقت هم می توان تزریق ژل به واژن را انجام داد ، معمولا این مواد از پری متیل متاکریلات تشکیل شده اند  ، در نواحی عمیق از این مواد استفاده می شود به علت اینکه مواد نیمه موقت جذب بدن نمی شوند ، دکتر بهمن پور توصیه نمی کند این مواد را در اطراف چشم ولب تزریق نمود .

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن با مواد پرکننده دائمی

موادپرکننده دائمی

این مواد معمولا از جنس  سیلیکون می باشد ، نکته ای که وجود دارد عدم تائید این مواد توسط وزارت بهداشت است ، ماندگاری این مواد معمولا تا 5 سال می باشد.

  • تزریق ژل  جهت تجدید چربی از بین رفته واژن ، از بین بردن شلی واژن ، ازبین بردن افتادگی پوست و… می باشد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن توصیه می کند به جای استفاده از ژل بانوان تزریق چربی به واژن را انجام دهند ، علت این امر ماندگاری بیشتر تزریق چربی به واژن نسبت به تزریق ژل است .

ماندگاری تزریق ژل به واژن

تزریق ژل معمولا یک تا دوسال ماندگاری دارد ، تزریق ژل به واژن را جراحی باید انجام دهد که در این زمینه تخصص و تبحر دارد زیرا واژن یکی از نواحی حساس بدن می باشد ، با تزریق اصولی و درست ژل به واژن می توان ارگاسم در بانوان را افزایش داد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

شما عزیزان در پیج اینستاگرام می توانید ما را همراهی کنید .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

Call Now Button