جوانسازی واژن با PRP

جوانسازی واژن با PRP
آنچه می خوانید...

جوانسازی واژن با PRP

برای جوانسازی واژن روش های مختلفی وجود دارد ، یکی از بهترین روشها PRP واژن است ، آیا روش کار این روش را می دانید ؟ آیا می دانید با PRP واژن چه مواردی را می توان درمان نمود ؟ در این مقاله به بیان نکات کلی در خصوص PRP واژن می پردازیم ، در این مقاله در خصوص جوانسازی واژن با PRP اطلاعات بسیار مفیدی را برای شما قرار داده ایم .

امروزه صرف نظر از سن، شاهد بسیاری از مشکلات مانند کاهش میل جنسی، و یا اختلالاتی نظیر بی اختیاری ادرار در خانم ها هستیم. عواملی هم چون تغییرات هورمونی، فیزیکی و فیزیولوژیکی در بروز این اختلالات موثر هستند.
کاهش تولید هورمون استروژن و پروژسترون بعد از سنین یائسگی، یکی از دلایل خشکی واژن و بروز اختلالات مربوطه می باشد. PRP واژن، از جمله روش هایی است که به درمان موارد گفته شده کمک می کند.

جوانسازی واژن با PRP
در این روش، ابتدا خون از خود فرد گرفته و سپس پلاکت ها از خون در داخل سانتریفوژ جدا می شوند. این پلاکت ها، غنی از فاکتورهای رشدی هستند که به طور طبیعی به هنگام آسیب و جراحات پوستی آزاد می شوند. فاکتورهای رشد به افزایش تولید کلاژن و بهبود جریان خونرسانی کمک می کنند.
بعد از بی حس شدن ناحیه مورد نظر، PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) به دیواره واژن و کلیتوریس تزریق، و باعث تحریک و تولید سلول های بنیادی و رشد بافت های جدید می شود. فاکتورهای رشد آزاد شده از PRP، منجر به تولید کلاژن و الاستین در داخل واژن و اطراف کلیتوریس می شوند، در نتیجه، بافت واژن نیز ضخیم تر خواهد شد و لذت حین رابطه جنسی نیز افزایش می یابد.
در طول تزریق، فرد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد. و از آن جایی که خون از بدن خود فرد گرفته می شود، هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد و کاملا ایمن می باشد.
از جمله مزایای PRP واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایا PRP واژن

  • افزایش میل جنسی
  • کاهش درد حین رابطه جنسی
  • بهبود ارگاسم
  • بهبود علائم و نشانه های بی اختیاری ادرار
  • تنگ شدن دیواره واژن
  • تغییر رنگ و جوان تر شدن ظاهر ناحیه تناسلی

کاندید مناسب PRP واژن

چه افرادی می توانند PRP واژن را انجام دهند؟
اگر خانمی از مشکلات جنسی مانند کاهش میل جنسی، ناتوانی در رسیدن به ارگاسم، و یا بی اختیاری ادرار رنج می برد، می تواند از مزایای این روش بهره ببرد.
PRP واژن، روش موقتی است، اما نتایج این تزریق تا 14 ماه ماندگاری دارد، و معمولا یک سال بعد از ولین درمان، تزریق بعدی انجام خواهد شد.

دکتر بهمن پور بسته به این که شخص چه وضعیتی دارد تعیین می کند که کدام روش برای جوانسازی واژن او انجام شود .

در برخی از مواقع نیاز است که جوانسازی واژن را ترکیبی از چند روش انجام داد ، بر حسب نیاز شما و وضعیت واژن تعیین می شود که کدام روش برای شما به کار برده شود ، البته نیاز به ذکر است که روش PRP واژن یکی از بهترین روش ها به منظور جوانسازی واژن است .

به طور خلاصه بیان می کنیم که پی آر پی واژن

پی آر پی واژن ، با تزریق یک بی حس کننده موضعی بسیار قوی به محل درمان، بیمار هیچ گونه دردی را احسای نخواهد کرد.

انجام یک دوره PRP واژن، تنها برای 14 ماه موثر می باشد. اما لازم است که این روش درمانی، 12 ماه بعد از آخرین درمان، مجدد تکرار شود.

مقالات مرتبط به جوانسازی و جراحی زیبایی واژن

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =