دکتر میترا بهمن پور / تزریق های ناحیه تناسلی زنان / حجم دهی به واژن با تزریق چربی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

حجم دهی به واژن با تزریق چربی

حجم دهی به واژن با تزریق چربی

تزریق چربی به واژن آیا امکان پذیر است ؟ آیا تزریق چربی به واژن سبب جوانسازی واژن می شود ؟ آیا حجم دهی به واژن با تزریق چربی امکان پذیر است ؟ در این مقاله مهم ترین سوالاتی را که در خصوص تزریق چربی به واژن بیان می شود تا شما عزیزان اگر در این خصوص سوالاتی را  دارید به پاسخ آنها دستیابی پیدا کنید .

بارها بانوانی که به مطب دکتر بهمن پور مراجعه می کنند ، دنبال حجم دهی به واژن هستند و به روش های غیر جراحی می خواهند ، می خواهند به واژن حجم دهند می توانند از طریق تزریق چربی به واژن این کار را انجام بدهند .

با کمک تزریق چربی به لابیاها می توان حجم آنها را افزایش داد ، در برخی از مواقع با کمک نیاز است که سایر عمل های زیبایی زنان را  با تزریق چربی به لابیاها ترکیب نمود .

حجم دهی به واژن با تزریق چربی

امروزه بانوان مشتاق هستند که دستگاه ژنیتال خود را جوان نمایند و یا لبیاماژورها پر و صاف باشد ، حال این سوال مطرح می شود که علل شلی لابیا ماژورها چیست ، در ادامه دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان علل شلی لابیا ماژورها را بیان می کند :

علل شلی لابیا ماژورها

  • هایپوپلاستی
  • کاهش چربی لابیاها
  • عوامل ژنتیکی
  • افزایش سن

و…

آیا می دانستید با تزریق چربی به واژن می توانید تنگ کردن واژن را هم انجام دهید و برای این کار دیگر روش جراحی نیازی نیست .

علل شلی واژن در اثر موارد مادرزادی و یا علل اکتسابی رخ می دهد ، ورزش و تروما در این امر بی تاثیر نیستند ، بانوان عزیز باید بدانند که تغییرات حاملگی و یائسگی و افزایش سن در علل شلی لابیا ماژورها بی تاثیر نمی باشند .

پس از تزریق چربی

پس از اینکه چربی تزریق شد ، بیمار به مدت 4 هفته تورم دارد ، در نتیجه باید از انجام ورزش و فعالیت جنسی تا 4 هفته اجتناب نماید .

از رفتن به استخر و برنزه کردن باید به مدت یک ماه شخص باید اجتناب نماید

نباید شخص به مدت یک ماه فعالیت های مانند موتور سواری و اسب سواری را داشته باشد .

پس از تزریق چربی باید شخص تمامی داروها را مرتب مصرف نماید تا تورم کاهش یابد .

نکته در خصوص تزریق چربی به واژن

بانوان عزیز باید به این نکته توجه نمایند که نوع کشیدن چربی سبب دوام چربی می گردد ، علاوه بر آن تکنیک تزریق چربی به واژن باعث کاهش عوارض و کاهش کیست ها می شود .

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن

علاوه بر موارد بالا که در خصوص تزریق چربی به واژن بیان شد ، بهتر است بدانید که با این روش می توان جوانسازی واژن را نیز انجام داد ، زیرا چربی های شامل سلولهای بنیادی هستند که کمک شایانی به جوانسازی واژن و بافت های آن می کند .

جالب است بدانید که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان جز معدود جراحانی می باشد که تزریق چربی به واژن را انجام می دهند ، ایشان به تمامی بانوانی که می خواهند تنگ کردن واژن بدون جراحی را انجام دهند ، استفاده از روش تزریق چربی به واژن را پیشنهاد می کنند .

سایر مقالات مرتبط به واژن

 

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =

Call Now Button