مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

روش های جوانسازی واژن

 روش های جوانسازی واژن

روش های جوانسازی واژن ، به چه شکل ممکن است انجام شود ؟ ماندگاری روش های جوانسازی واژن چقدر است ؟ تا چه حد با روش های جوانسازی واژن آشنا هستید در این بخش به بیان نکات مهمی در این خصوص می پردازیم به خصوص جوانسازی واژن با PRP تا نحوه کار این روش را بدانید .

برخی از عوامل به خصوص بالا رفتن سن ، زایمان طبیعی  باعث می شود که شخص به دیسپورونی و سستی واژن مبتلا شود ، اگر این مشکلات در مان نشود شخص در رابطه جنسی با مشکلات  متعددی روبرو می شود که در زندگی زناشویی آنها تاثیر منفی می گذارد .

روش های جوانسازی واژن

از بین رفتن قوام واژن در زنان با بالا رفتن سن با کمبود پروتئین روبرو می شود که نه تنها سستی قوام واژن در زنان آزار دهنده است بلکه بانوان در زمان مقاربت جنسی دیگر لذتی نمی برند ، در نتیجه با تزریق چربی به واژن می توان این مشکلات را برطرف نمود ، تزریق چربی به واژن باعث می گردد که قوام واژن به حالت اولیه خود بازگردد و این فعالیت در واژن شروع به رخ دادن نماید که سلولهای جوانسازی واژن فعال گردد که تاثیرات بسیار مثبتی بر روی واژن رخ می دهد .

PRP واژن نیز در جوانسازی واژن نقش بسیار موثری دارد ، به گونه ای که در سال 2006 مطالعات عمده ای که در این زمینه انجام شد ، به این نتیجه رسیدن که pRp واژن باعث تقویت هیدراتاسیون بافت واژن می گردد که با افزودن  به محلول PRP می توان جوانسازی واژن را بیشتر کرد .

اشخاصی که در اثر مشکلاتی نظیر زخم های شدید واژن و یا مشکلات پیری و از دست رفتن قوام واژن روبرو هستند با این روش با کمک پلاکت های گرفته شده از خود واژن جوانسازی واژن را انجام داد .

روش های جوانسازی واژن

در این روش شخص نهایت رضایت را پس از جراحی دارد ، زیرا هم تغییرات ایجاد شده در واژن حاکی بر تغییرات عمده واژن است هم عکس های قبل و بعد از جوانسازی واژن بیانگر این امر می باشد .

شخص در زمان جراحی زیبایی واژن با بی حسی موضعی می تواند این کار را انجام دهد در نتیجه نیازی به بی هوشی نیست .

با کمک تزریق چربی به لابیاها می توان حجم دهی به این بخش را انجام داد ، در اشخاصی که به شکل مادر زادی لابیاهای کوچکی دارند این امر سبب افزایش حجم لابیاها می شود ، در برخی دیگر از اشخاص لابیاها به شکل مادر زادی نامتقارن است که این امر هم کمک شایانی به تقارن لابیاها می کند ، لازم به ذکر است که تزریق ژل به لابیا ها صرفا به منظور زیبایی نمی باشد بلکه به منظور درمانی هم استفاده می شود .

مزایا PRP واژن

می توانPRP واژن و تزریق چربی به واژن را همزمان با هم انجام داد ،  بهتر است بدانید که در روش پی آر پی واژن با کمک گلبولهای قرمز که از بدن خود شخص گرفته می شود ، جوانسازی واژن را انجام داد .

در این روش به دلیل اینکه از پلاکت های بدن خود شخص استفاده می شود ، شخص با حساسیت روبرو نمیشود .

در این روش نیازی به بی هوشی نیست.

کبودی و تورم کبودی و تورم ممکن است پس از درمان ظاهر شود. نیازی به نگرانی نیست چون این مشکل عادی است. شما می توانید یخ بسته یا یخ زده در منطقه تحت درمان قرار دهید تا به طور جزئی کبودی و تورم به حداقل برسد.

تن پوش. شما باید لباس زیر پنبه را انتخاب کنید تا اصطکاکی را محدود کنید که ممکن است قسمت تحت درمان را آسیب برساند. بعد از درمان، لباس های شل و گیاه برای شما توصیه می شود.

استراحت متوسط پس از انجام این روش، باید چهار تا هفت روز از کارهایتان صرف کنید؛ یک هفته بهترین را تشویق می کند. شما می توانید حرکت ملایم را انجام دهید، فقط مطمئن شوید که هیچ تحریک و فشار در سایت های درمان شده شما وجود دارد.

مراقبت های بعد از جوانسازی واژن

حمام در طول حداقل 6 هفته اول، شما نباید بیش از حد طولانی با وان و حمام حمام کنید. بهتر از شنا کردن در استخر یا دریا جلوگیری کردید. آب در استخر و اقیانوس برای بهبود شما خوب نیست.

فعالیت های شدید ورزش ورزش، دوچرخه سواری، اسب سواری، اسکی جت، رانندگی موتور سیکلت باید اجتناب شود. برای شما خطرناک است که ناحیه تحت درمان شما تحریک شود.

زندگی جنسی تمام مقاربت جنسی باید محدود شود تا مطمئن شوید که روش جوان سازی واژن شما بهترین پیشرفت را به دست می آورد.

مراقبت از خود همیشه لازم است پس از انجام درمان واژن واجتماع. علاوه بر این، شما باید از دستورالعمل و توصیه دکتر خود به خاطر ایمنی خود پیروی کنید.

مقالات مرتبط به جراحی زیبایی واژن و روش های جوانسازی واژن

 

 

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =

Call Now Button