لیفت واژن با نخ های واژینال

لیفت واژن با نخ های واژینال
آنچه می خوانید...

لیفت واژن با نخ های واژینال

آیا با نخ های واژن می توان لیفت واژن را انجام داد ؟ لیفت واژن نیازی به بی هوشی دارد ؟ با فواید لیفت واژن آشنا هستید ؟ لیفت واژن با نخ های واژینال تا چه حد ماندگاری دارد ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید تا پاسخ تمامی سوالات خود را بیابید .

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن برای اشخاصی که به دنبال لیفت واژن بدون جراحی هستند ، استفاده از نخ های واژینال را توصیه می کنند .

جراحی زیبایی واژن فواید بسیار زیادی دارد ، ساده ترین فایده جراحی زیبایی واژن این است که اعتماد به نفس شخص بالا می رود و شخص نسبت به زندگی حس بهتری خواهد داشت ، این جراحی نه تنها در زیبایی تاثیر گذار است بلکه جنبه درمانی هم دارد .
یکی از زیر شاخه های جراحی زیبایی واژن ، تنگ کردن واژن است که با روش های مختلف انجام می شود ، جراح زیبایی زنان بسته به وضعیت بدنی هر شخص ، میزان گشادی واژن و نیاز بیمار تصمیم می گیرد که از کدام روش های تنگ کردن واژن استفاده نماید .

لیفت واژن با نخ های واژینال

کاندید مناسب تنگ کردن واژن

گشادی واژن برای بسیاری از زنان آزاردهنده است ، این مشکل نه تنها بدفرمی واژن را به دنبال دارد بلکه خطرعفونت های واژن را نیز افزایش می دهد .

عوامل ایجاد گشادی واژن

 • زایمان طبیعی متعدد
 • بالا رفتن سن
 • افزایش رابطه جنسی متعدد
 • ژنتیک
  و…
  دکتر بهمن پور به تمامی بانوانی که بر اثر زایمان های متعدد طبیعی ، افزایش سن ، افزایش رابطه جنسی متعدد و یا ژنتیک دچار گشادی واژن شده اند توصیه می کند که تنگ کردن واژن را انجام دهد تا علاوه بردرمان گشادی واژن ، روابط زندگی زناشویی آنها نیز بهبود یابد .

چه کسانی نمی توانند تنگ کردن واژن انجام دهند

 • دختران مجرد
 • بانوان دارای عفونت لگنی
 • بانوان مبتلا به تبخال تناسلی
 • بانوان مبتلا به زگیل تناسلی فعال
 • مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

آیا می دانستید که می توانید همزمان با لابیاپلاستی تنگ کردن واژن را انجام دهید ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی را همزمان با تنگ کردن واژن در مطب انجام می دهد .

مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن را بانوان باید پس از سه هفته انجام دهند ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به بانوان توصیه می کند مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن را نباید در کمتر از این زمان انجام دهند .
زیرا در این مدت زمان نیاز است که بهبودی کامل حاصل شود .
لیفت واژن با نخ امروزه علاوه بر اینکه طرفداران زیادی پیدا کرده است ، بلکه نتایج درمانی بسیار زیادی دارد .

لیفت واژن با نخ های واژینال تحول بزرگی را در تغییرات واژن ایجاد کرده است .

—————————————————————————–

سایر مقالات مرتبط با  تنگ کردن واژن x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 10 =