واکسیناسیون زگیل تناسلی

واکسیناسیون زگیل تناسلی

واکسیناسیون زگیل تناسلی

واکسن HPV چیست ؟ چرا باید زگیل تناسلی را حتما انجام داد ؟ واکسیناسیون زگیل تناسلی در چه سنی باید انجام شود ؟

آیا واکسن HPV مورد تایید بهداشت ایران است ؟ راه های انتقال HPV برای دانستن پاسخ این سوالات ادامه مقاله را مطالعه نمایید .

واکسیناسیون زگیل تناسلی از 9 سالگی و قبل از اولین رابطه جنسی تا قبل از سن 26 سالگی بهترین زمانش هست ، اگر واکسیناسیون زگیل تناسلی در این رنج سنی انجام شود محافظت بالایی برای شخص دارد ، به خصوص برای زوج های خطرناک باید سریعتر واکسیناسیون زگیل تناسلی انجام شود .

زگیل تناسلی سبب ناباروری نمی شود ، این یک دیدگاه اشتباه است ، سازمان بهداشت ایران واکسن زگیل تناسلی را تایید کرده است ، در کشورهای آمریکا و اروپا این واکسن در سنین 9 سالگی تزریق می شود ، بهترین سن تزریق واگسن گارداسیل سن بین 9 تا 25 سال است .

اگر واکسیناسیون زگیل تناسلی به موقع انجام نشود و شخص به این زگیل مبتلا شود و درمانی صورت نگیرد در بانوان سبب سرطان دهانه رحم و در آقایان سبب سرطان آلت تناسلی می شود ، اما اگر به موقع  واکسیناسیون زگیل تناسلی انجام شود می توان از این بیماری های خطرناک پیشگیری کرد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به تمامی اشخاصی که حتی به زگیل تناسلی مبتلا شده اند توصیه می کند که واکسیناسیون زگیل تناسلی را انجام دهند ، روش های مختلفی برای درمان زگیل تناسلی وجود دارد نظیر :

روش های درمان زگیل تناسلی

  • درمان زگیل تناسلی با لیزر
  • درمان زگیل تناسلی با کرایوتراپی
  • درمان زگیل تناسلی با فریز کردن و..

واکسیناسیون زگیل تناسلی

زگیل تناسلی سبب ایمنی بدن در برابر این ویروس می شود ، اگر شما هم می خواهید که در خطر مبتلا شدن به این ویروس نباشید حتما باید این واکسن را تزریق نمایید ، از خطرات این ویروس می توان به سرطان رحم و سرطان دستگاه تناسلی اشاره کرد .

 

اشخاصی که به روش های مختلف ذکر شده در بالا به درمان زگیل تناسلی می پردازند فقط 70 درصد ایمن هستند ، بنابراین این اشخاص برای حفاظت بدن خود از این ویروس حتما واکسیناسیون زگیل تناسلی را انجام دهند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن انجام واکسیناسیون زگیل تناسلی را به همه اشخاص توصیه می کنند انجام دهند تا از مبتلا شدن به این ویروس خطرناک پیشگیری کنند .

اشخاصی که دارای رابطه های جنسی مختلفی و زیادی هستند بیشتر از سایر اشخاص در معرض قرار گرفتن این ویروس هستند در نتیجه برای این اشخاص انجام این واکسیناسیون بسیار ضروری و مهم می باشد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در محیطی کاملا بهداشتی و ایمن واکسیناسیون زگیل تناسلی را انجام می دهند ، هم چنین برای از بین بردن زگیل تناسلی ایشان روش های متعددی را استفاده می کنند.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص واکسیناسیون زگیل تناسلی می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس : 1831

مقالات مرتبط با زگیل تناسلی

فریز کردن زگیل تناسلی

راه های انتقال زگیل تناسلی

درمان زگیل تناسلی با لیزر

 

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به  پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

 instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

مطالب مرتبط
فهرست محتوا