یائسگی

یائسگی
آنچه می خوانید...

یائسگی

یائسگی یعنی به اتمام رسیدن دوره پریود می باشد که با تغییرات شدید هورمونی روبرو است ، این تغییرات حتی در خلق و خوی شخص هم تاثیر می گذارد ، آیا شما با مشکلات یائسگی آشنا هستید ؟ آیا راه های درمان مشکلات یائسگی را میدانید ؟ خشکی واژن یکی از مهم ترین مشکلات یائسگی است ، آیا راه درمان خشکی واژن را می دانید ؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه نمایید .

یائسگی خانم ها چه به شکل طبیعی باشد به دلیل افزایش سن رخ می دهد در صورتی که به دلیل بیماری ها و یا جراحی های که در طول زندگی داشته اند و تخمدان هایشان از کار افتاده است ، این بانوان دچار کاهش هورمون و خشکی واژن می شوند .

یائسگی

خشکی واژن یکی از بارزترین علائم یائسگی است ، درمان آتروفی واژن را چگونه می توان درمان کرد .

آیا می دانستید که درمان خشکی واژن با لیزر بهترین درمان برای این مشکل است .

درمان خشکی واژن

خشکی واژن را از داخل می توان با لیزر جوان نمود ، جوانسازی واژن با لیزر بسیار آسان و بدون درد و خونریزی است .

برای ناحیه بیرون واژن و برطرف کردن پیری بیرون واژن می توان از روش های ذیل استفاده کرد :

 • تزریق ژل به واژن
 • پی آر پی واژن
 • داروهای هورمونی

و.. استفاده کرد ، با استفاده از کپسول های هورمونی زیر جلدی می توان جوانسازی واژن را انجام داد و  واژن را به حالت نرمال بر گرداند .

برای رفع مشکلات فوق جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ بهترین راه حل می باشد ، لیزر مونالیزا تاچ در امر جوانسازی واژینال بسیار موفق عمل کرده است ، این دستگاه علاوه بر ایمن و مطمئن بودن مشکلات و عوارضی را که سایر راه حل ها برای جوانسازی واژن داشتن ندارد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن علاوه بر به کار گیری روش جدید جراحی زیبایی واژن به وسیله دستگاه لیزر مونالیزا تاچ به جوانسازی واژن می پردازد .

لیزر مونالیزا در برطرف کردن مشکلات یائسگی بسیار موفق عمل کرده است ، به گونه ای که بانوان از جوانسازی با این روش نهایت رضایت را دارند .

لیزر مونالیزا

آیا می دانستید که خشکی واژن در رابطه زناشویی نیز تاثیر گذار است ، بانوانی که با خشکی واژن یا همان آتروفی واژن روبرو هستند ، در زندگی زناشویی نیز دچار مشکل می شوند زیرا خشکی واژن در زمان مقاربت جنسی سبب عدم تمایل آنها به نزدیکی می شود و در زمان نزدیکی با درد همراه هستند در نتیجه تمایلی به برقرار میل جنسی ندارند ، در این مقاله لیزر مونالیزا بسیار کمک کننده است که در ذیل فواید لیزر درمان خشکی واژن را قرار داده ایم .

فواید لیزر مونالیزا 

 • از بین رفتن سوزش واژن
 • از بین رفتن سوزش واژن
 • انجام عمل در مدت زمان کم
 • از بین رفتن قرمزی واژن
 • لیزر مونالیزا غیرتهاجمی می باشد
 • از بین بردن التهاب واژن
 • روشن کردن ناحیه تناسلی واژن
 • از بین بردن چین و چروک واژن
 • تنگ کردن واژن
 • ماندگاری بالا

مقالات مرتبط با خشکی واژن و درمان خشکی واژن

درمان خشکی واژن با لیزر

خشکی واژن بعد از زایمان

درمان آتروفی واژن

منتظر نظرات وپیشنهادات شما هستیم

باتشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفده =