02126641827 - 02122175070 - 09120897425 info@drbahmanpour.com

انواع بی اختیاری ادرار

خیلی از افراد متاسفانه این باور نادرست دارند که بی اختیاری ادرار درمان ندارد و فکر می کنند که باید این مسئله را تحمل کنند این مسئله را هم با کسی عنوان نمی کنند ، رده سنی بی اختیاری ادرار از سنین کودکی تا سن کهنسالی می باشد. انواع بی اختیاری ادرار  را در ادامه بیان می کنیم .

توجه به این نکته لازم است که اگر بی اختیاری ادرار در سنین پایین رخ دهد ، در کودکان بی اختیاری ادرار باعث می شود که کاهش اعتماد به نفس کودکان و گوشه گیری رخ دهد .

000

آیا با روش های درمان بی اختیاری ادرار آشنا هستید ؟ آیا می دانید برای درمان بی اختیاری ادرار نیاز به جراحی نیست ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با روش های درمان بی اختیاری ادرار آشنا شوید .

9999

انواع بی اختیاری ادرار

  • زمانی که شخص عطسه ، سرفه و خنده می کند ناخودگاه با نشت ادرار روبرو می شود .
  • در برخی دیگر از اشخاص بی اختیاری ادرار زمان استرس رخ می دهد ، در این اشخاص باید به شکل اورژانسی نیاز به دفع ادرار رخ می دهد .
  • در برخی دیگر از اشخاص به خصوص اشخاصی که در سنین بالا با بیماری بی اختیاری ادرار روبرو می شوند ، هر دو حالت بالا رخ می دهد و شخص باید دفع ادرار را داشته باشد.
  • شب ادراری، این حالت بیشتر در کودکان رخ می دهد ، البته نیاز به ذکر است که شب ادراری فقط مختص کودکان نیست و در بزرگسالان در سنین بالا هم رخ می دهد .

انواع بی اختیاری ادرار

خوشبختانه باید بیان کرد که این مسئله کاملا قابل درمان است و شامل درمان های مختلفی است ، در ذیل به بیان انواع درمان بی اختیاری ادرار می پردازیم :

درمان بی اختیاری ادرار

  • درمان دارویی
  • درمان جراحی
  • درمان  بیو فید بک
  • درمان با لیزر

لازم به ذکر است که درمان بیو فید بک یه شاخه مانن فیزوتراپی می ماند و با این درمان می توان وضعیت فیزوبیولوژیکی شخص را درمان نمود .

لازم به ذکر است کم تهاجمی ترین روش را معمولا جراح ویا پزشکان برای درمان بی اختیاری ادرار به اشخاص توصیه می کنند .

عوارض روانی بیماری بی اختیاری ادرار

در وهله اول کاهش اعتماد به نفس شخص به طور چشمگیر قابل مشاهده است ، گوشه گیری شخص از دیگر عوارض روانی بیماری بی اختیاری ادرار می باشد .

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر

خوشبختانه لیزر مونالیزا تاچ در درمان بی اختیاری ادرار بسیار موفق عمل کرده است ، در بانوانی که بی اختیاری ادرار دارند دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان پس از اینکه معاینه دقیقی بر روی شخص انجام داد ، تعیین می کند که کدام روش را برای درمان بی اختیاری ادرار در نظر بگیرد.

برای درمان بی اختیاری ادرار با لیزر شخص در مدت زمان کمی بدون اینکه دردی را تحمل نماید ، می تواند به آسانی به درمان بی اختیاری ادرار بپردازد .

شما عزیزان بخواهید در خصوص سایر جراحی های زیبایی واژن اطلاعات کسب نمایید می توانید بر مقالات ذیل کیلیک نمایید :

 

 

Call Now Button