دکتر میترا بهمن پور / جراحی زیبایی واژن / درمان تیرگی لبه های واژن
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

درمان تیرگی لبه های واژن

درمان تیرگی لبه های واژن

تیرگی لبه های واژن برای بسیاری از بانوان آزاردهنده است ، بسیاری از بانوان از این امر خجالت می کشند ، آیا راه های درمان تیرگی لبه های واژن را می دانید ؟ در ادامه به بیان این نکات می پردازیم .

آیا دلایل تیره شدن واژن را می دانید ؟

تیرگی لبه های واژن به دلایل مختلفی بروز می کند ، دلایل تیره شدن واژن شامل ژلیت ، افزایش سن ، مرطوب بودن ناحیه تناسلی ، استفاده از لباس زیرهای تنگ می باشد ، تیرگی واژن نه تنها در روحیه شخص بسیار تاثیر گذار است ، بلکه در زمان برقراری رابطه جنسی باعث می شود که شخص به دلیل تیرگی واژن از این کار سربازبزند که روشن کردن واژن در این زمینه بسیار کمک کننده است ، نه تنها به شخص اعتماد به نفس دوباره ای می دهد بلکه باعث می شود که روابط زوجین بهتر شود.

چه زمانی و چه موقعی مراجعه به جراح زیبایی واژن برای درمان تیرگی لبه های واژن موثر واجب است .

چه زمانی باید به پزشک برای درمان تیرگی واژن اقدام نمود ؟

به طور کلی هدف از مراجعه به پزشک در این خصوص به دو دلیل است ، هدف درمانی ، هدف زیبایی

درمان تیرگی لبه های واژن

برخی از بانوانی که به جراح زیبایی زنان جهت درمان تیرگی واژن جهت زیبایی صرفا اقدام می نمایند ، پس از معاینه شخص ، پزشک متوجه ترشحات و عفونت شخص می شود ، در این مواقع شخص قبل از انجام کار زیبایی باید به درمان این مشکلات بپردازد .

سفید کردن واژن را زمانی که شخص درمان عفونت را انجام داد ، می تواند انجام دهد ، سفید کردن واژن یکی از زیر مجموعه های جراحی زیبایی واژن می باشد که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلفی انجام می دهند ، زمانی که شخص جهت سفید کردن واژن اقدام می نماید ، علاوه بر واژن اطراف مقعد و کشاله ران را نیز می توان سفید کرد .

روش کار سفید کردن واژن با لیزر

یکی از نکاتی که شخص باید قبل از سفید کردن واژن انجام دهد ، استحمام می باشد ، شخص یک روز قبل از سفید کردن واژن باید استحمام نماید .

پس از آن با داروهای بی حسی واژن را بی حس می نمایند ، بعد از آن به کمک دستگاه لیزر نورهای به سطح پوست تابیده می شود که با کمک تغییرات در رنگدانه های پوست می توان سطح روی پوست را از بین برد ، پس از مدت کوتاهی پوست های تیره شروع به ریزش می نمایند .

اثر کرم های سفید کننده واژن

برای سفید کردن واژن روش های مختلفی وجود دارد ، سفید کردن واژن با کرم و پمادهای موضعی را بسیاری از شرکت ها تبلیغات گسترده ای انجام می دهند ، کرم ها و پمادهای سفید کننده واژن شاید در مدت زمان کمی سبب روشن شدن دستگاه تناسلی گردند اما پس از مدت کوتاهی مجددا پوست واژن تیره می شود ، به همین دلیل مصرف این پمادها و کرم ها توصیه نمی شود ، در برخی از اشخاص هم سبب حساسیت و واکنش شیمیایی می شوند ، که ممکن است در شخص سبب عوارض جبران ناپذیری شود .

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر یکی از جدیدترین روش های است که در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان انجام می شود ، در این روش شخص در کمترین زمان بدون درد و خونریزی سفید کردن واژن را انجام می دهد .

سفید کردن واژن با لیزر نیاز به یک الی سه جلسه دارد ، تعداد جلسات بسته به اینکه نیاز شخص تا چه اندازه است و تا چه حدی واژن تیره است ، متفاوت است .

در برخی از اشخاص سفید کردن واژن در یک جلسه بسیار تاثیر گذار است و دیگر نیازی به جلسات بیشتری نمی باشد ، اما در برخی از اشخاص تیرگی واژن نیاز به یک الی سه جلسه دارد .

البته نیاز به ذکر است که تا 70 درصد پس از اولین جلسه سفید کردن واژن ، تیرگی واژن برطرف می شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان علاوه بر لیزر از یکسری داروها جهت رفع تیرگی واژن استفاده می نمایند که هم ماندگاری سفید کردن واژن را بیشتر کنند هم سفید کردن واژن به میزان بیشتری انجام شود .

سفید کردن واژن درد دارد ؟

یکی دیگر از سوالات متداولی که در خصوص سفید کردن واژن بیان می شود ، این است که سفید کردن واژن درد دارد ، در پاسخ به این سوال دکتر بهمن پور بیان می کنند به دلیل اینکه از بی حسی موضعی استفاده می کنند ، شخص دردی را احساس نمی کند .

مدت زمان سفید کردن واژن را می دانید ؟ آیا برای سفید کردن واژن باید مدت زمان طولانی را منتظر بمانید تا این روش انجام شود ؟

مدت زمان سفید کردن واژن

در خصوص مدت زمان سفید کردن واژن بسته به تیرگی این زمان متغییراست ، در برخی از اشخاص سفید کردن واژن را می توان در مدت 20 دقیقه انجام داد ، اما در برخی دیگر نیاز به یک ساعت زمان است .

مراقبت های پس از سفید کردن واژن

  • پس از سفید کردن واژن شخص باید از داروهای که پزشک تجویز نموده است ، مصرف نماید .
  • پس از روشن کردن واژن شخص باید برای مدتی به حالت باز بخوابد .
  • شخص به مدت 14 روز نباید در وان بنشیند و یا در زمان استحمام از دوش آب گرم نباید استفاده نماید .
  • شخص نباید از لباس های تنگ در ماه های اول استفاده نماید .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

th instagram

مقالات مرتبط با سفید کردن واژن

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =

Call Now Button