عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

بنا به علت های مختلفی اشخاص تنگ کردن واژن را انجام می دهند ؟ اینکه کدام روش تنگ کردن واژن دارای ماندگاری بالاتر است ؟ بهترین روش تنگ کردن واژن چیست ؟ در چه مواقعی عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی انجام می شود را در این مقاله بیان می کنیم .

برای رابطه جنسی ، طول واژن باید بین سه تا چهار اینچ باشد ، در مواقعی که شخص تحریک می شود ، اندازه واژن گشادتر و تغییر می کند  ، در برخی از مواقع شخص اندازه واژنش به شکل ارثی و ژنتیک بسیار تنگ است به گونه ای که در زمان مقاربت جنسی با درد بسیاری همراه است ، در این مواقع باید به کارگیری روش های به درمان این مشکل پرداخته شود ، جراحی زیبایی واژن شامل روش های مختلفی است که در سایر مقالات به بیان آنها پرداخته شده است .

آیا می دانید درد در زمان مقاربت جنسی مممکن است به یک علت ساده نظیر عفونت رخ دهد .

البته باید بیان کرد  که در برخی از مواقع درد در زمان مقاربت جنسی بیانگر یک عفونت است ، در این مواقع شخص باید به جراح زیبایی زنان مراجعه نماید تاعلت درد در زمان مقاربت جنسی مشخص گردد .

عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی

تغییرات واژن

بدن بانوان در اثر برخی از تغییرات نظیر بالا رفتن سن ، زایمان طبیعی و… با تغییراتی همراه می شود  که در این مواقع نه تنها شخص از مقاربت جنسی لذتی نمی برد ، بلکه با مشکلات زناشویی متعددی روبرو می شود که باید سریعتر این مشکل برطرف گردد تا زندگی شخص تحت شعاع قرار نگیرد .

پرینورافی

تنگ کردن واژن  را به روش های مختلفی می توان انجام داد ، یکی از روش های تنگ کردن واژن پرینورافی است ، این روش تنگ کردن واژن به کمک جراحی است ، در این روش جراح به کمک جراحی به تنگ کردن واژن می پردازد ، جراح در این روش از بخیه برای اتمام کار استفاده می نماید ، نکته ای که باید در نظر گرفته شود این است که نباید واژن را بیش از حد تنگ نمود زیرا در زمان مقاربت جنسی شخص با درد بسیاری همراه خواهد بود ، عمل تنگ کردن واژن با پرینورافی برای اشخاصی که دچار گشادی واژن بیش از حد می باشند بسیار کارایی دارد .

علت تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

یکی از مهم ترین علت های که تنگ کردن واژن را انجام می دهند ، آسیب دیدن بخش پرینه می باشد که جراح در این مواقع جراحی تنگ کردن واژن را انجام دهد ، زایمان طبیعی که از روش های کمکی استفاده می کند ، نظیر روش اپیزیوتومی است ، یا زایمان های طبیعی که با پارگی همراه است ، در برخی از مواقع تروما در اثر رابطه جنسی متعدد سبب آسیب به واژن می باشد که باید جراحی زیبایی واژن انجام شود .

بالا رفتن سن ، کاهش وزن بسیار و زایمان طبیعی متعدد از دیگر عوامل انجام جراحی تنگ کردن واژن می باشند .

مزایا تنگ کردن واژن با پرینورافی

  • تورم و خونریزی ممکن است پس از جراحی تنگ کردن واژن رخ دهد ، شخص نباید نگران باشد زیرا پس از مدت کوتاهی این عوارض جانبی برطرف می گردد .
  • جراحی تنگ کردن واژن سبب افزایش میل جنسی می شود .
  • دوران نقاهت پس از جراحی تنگ کردن واژن کوتاه است .

 

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

 

ارسال پاسخ

20 − 11 =