لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی بدون بخیه

خیلی از بانوان و دختران واهمه بخیه های لابیاپلاستی را دارند ، به خاطر همین مسئله بسیاری از آنها از انجام لابیاپلاستی پشیمان می شوند ، اما بهتر است بدانید که در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان برای اولین با کمک دستگاه سافت سرجری لابیاپلاستی بدون بخیه انجام می شود ، اگر می خواهید بیشتر در خصوص لابیاپلاستی بدون بخیه اطلاعات کسب کنید ادامه مقاله را مطالعه نمایید .

لابیاپلاستی بدون بخیه را در این بخش قرار می دهیم تا بیشتر با لابیاپلاستی بدون جراحی بیشتر آشنا شوید .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان با دستگاه سافت سرجری به جراحی زیبایی واژن می پردازند ، با استفاده از  دستگاه سافت سرجری می توان از تیغ جراحی و لیزر استفاده نکرد به دلیل اینکه ظرافت جراحی را دو چندان می کند .

لابیاپلاستی بدون بخیه

این دستگاه به دلیل ظرافتی که دارد متخصصان پوست و جراحان پلک از آن جهت زیبایی استفاده می کردند اما امروزه در زیبایی واژن از آن استفاده می شود ، جراحی زیبایی واژن یک روش نوینی است که در سرتا سر اروپا و کشورهای اروپایی استفاده می شود جای جراحی های قبلی پلاستیک و جای بخیه در این روش اصلا وجود ندارد .

لابیاپلاستی بدون بخیه حتی نیازی به بی حسی ندارد ، بیماران از این روش می توانند به آسانی بدون درد و خونریزی بهره ببرند و لابیاپلاستی را بهترین وجه ممکن انجام دهند .

 آیا می دانستید لابیاپلاستی بدون بخیه و بدون خونریزی را می توانید انجام دهید ، دکتر بهمن پور جراحی لابیاپلاستی را به روش های مختلفی انجام می دهند

دستگاه جدید لابیاپلاستی که برای اولین بار در ایران و فقط در مطب دکتر بهمن پور ارائه شده است می توان لابیاپلاستی را بدون بخیه و خونریزی انجام داد ، در این روش لابیاهای اضافی را با ظرافت خاصی جراحی می توان کرد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که برای همه ی لابیاها نمی توان از این دستگاه استفاده کرد ، بیمار باید کاندید مناسبی باشد که جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد ، به همین دلیل هر جراح زیبایی زنانی نمی تواند از این وسیله استفاده نماید ، جراحی که در لابیاپلاستی تبحر و تخصص داشته باشد می تواند از این دستگاه استفاده نماید زیرا این دستگاه نیازمند دانش خاصی است که جراح باید بتواند هم جراحی پلاستیک لابیا را انجام دهد و هم برای مناطقی که نیاز است جای بخیه ها نماند از این دستگاه به عنوان یک یار کمکی جهت جراحی زیبایی واژن استفاده نماید .

دکتر بهمن پورجراح زیبایی زنان بیان می کنند که ما فقط لابیاها را فقط با این دستگاه ترمیم نمی کنیم بلکه نواحی را که نیاز است ترمیم شود بدون بخیه جراحی کرده سپس سایر نواحی را جراح زیبایی زنان با دانش و تجربه ای که دارد جراحی می نماید .

لابیاپلاستی

دانستن ریز و بم چین های لابیاها و دانستن نقاط عصبی کلیتوریس نیازمند دانش است و صرفا با یک دستگاه نمی توان این نقاط را ترمیم نمود و یا در زمان جراحی به این نواحی آسیبی وارد نکرد .

دکتر بهمن پور در زمان جراحی زیبایی واژن بیان می کنند که جراح باید به اندازه ی کافی تخصص و تبحر داشته باشد که بتواند عروقی خونی که در این ناحیه وجود دارد را حفظ نماید تا مشکلی برای بیمار پیش نیایید ، مهم ترین نکته این است که در زمان برداشتن چین ها باید آسیبی به عصب های زیادی که در این ناحیه وجود دارد وارد نشود .

در نتیجه با جراحی لابیاپلاستی نه تنها حس بیمار کم نمی شود بلکه حس بیمار افزایش می یابد و در زمان مقاربت جنسی ارگاسم بیمار بیشتر هم می شود .

آیا فواید  لابیاپلاستی     بدون بخیه را میدانید چیست ؟ آیا میدانید بدون تیغ جراحی و لیزر هم می توان کوچک کردن لابیاها را انجام داد ، در متن ذیل به بیان این نکات می پردازیم

فواید لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی را که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان انجام می دهند بدون بخیه است که حتی بدون استفاده از لیزر اشعه لیزر است که تیغ جراحی در آن استفاده نمی شود ، حتی در این جراحی نخ بخیه هم استفاده نمی شود .

سلولهای واژن در زمان عمل لابیاپلاستی شروع به ترمیم ناحیه کرده ، با عمل لابیاپلاستی که با استفاده از دستگاه سافت سرجری استفاده می شود حتی می توان بخیه های برجسته که در جراحی قبلی لابیاپلاستی بوده است را ترمیم کرد

از بین بردن چین و چروک لابیاها بدون بخیه مهم ترین مزیت این دستگاه برای دختران جوان و بانوان است ، بسیاری از بیمارانی که به دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بسیاری از بانوان خواستار این می باشند که به هیچ عنوان جای بخیه ها باقی نماند در نتیجه با کمک این دستگاه می توان این نیاز بیماران را برآورده کرد .

آیا می دانستید که لابیاپلاستی بدون بخیه را اکثر اشخاص می توانند انجام دهند و فقط درصد کمی از بانوان و دختران نمی توانند از این دستگاه استفاده کنند .

آیا می دانستید جوانسازی واژن را نیز می توان با دستگا سافت سرجری نیز انجام داد ، البته نیاز به ذکر است که این جراحی را فقط جراح زیبایی زنانی که علم و دانش این جراحی را دارد می تواند انجام دهد ، زیرا نیازمند مهارت خاصی است که هر جراح زیبایی زنانی نمی تواند با این دستگاه کار کند .

البته نیاز به ذکر است که بایک وسیله نمی توان این کار را انجام داد ، تخصص و تبحر جراح در این زمینه تعیین کننده یک عمل لابیاپلاستی با ظرافت است .

نقاهت پس از لابیاپلاستی بدون بخیه

نقاهت پس از لابیاپلاستی بدون بخیه و خونریزی بسیار کمتر از سایر جراحی ها می باشد ، به دلیل اینکه در این جراحی برشی ایجاد نمی شود و آسیب به بافت شما به کمترین میزان خود می رسد ، پس از عمل لابیاپلاستی با این روش شخص درد و تورم بسیار کمتری را دارد ، با استفاده از داروهای که پزشک پس از عمل جراحی توصیه می کند که شخص استفاده نماید ، شخص نیاز است تا 14 روز این داروها را مصرف نماید .

اولین مرکز زنان در ایران این روش را ارائه کرده است که شخص کمترین درد و خونریزی را داشته باشد که جای بخیه ای در این روش وجود ندارد .

کشورهای ایتالیا ، فرانسه و آلمان و آمریکا و… از دستگاه سافت سرجری جهت لابیاپلاستی بدون بخیه استفاده کرده اند در ایران نیز برای اولین بار در کلینیک زیبایی زنان در مطب دکتر بهمن پور از این دستگاه برای عمل لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن استفاده شده است .

 شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

 • 1831
 • 26641827
 • 26641908
 • 09120897425

————————————————————————

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

2 thoughts on “لابیاپلاستی بدون بخیه

 1. اقدس - دسامبر 18, 2018 در 1:40 ب.ظ

  میشه بگید سافت سرجری که گفتین به چه شکل ، واقعا درد نداره ؟ شما خانم دکتر این روش برای من که مادر زادی لابیاهام بزرگه تایید می کنید ؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 20, 2018 در 9:03 ق.ظ

   عزیزم هیچ دردی ندارد ، برای لابیاهای بزرگ باید از سایر روش ها استفاده شود ، لابیاهای کوچک را می توان با سافت سرجری عمل زیبایی لابیا کرد برای لابیاهای بزرگ و افتاده از سایر روش های لیزر باید استفاده کرد .

   پاسخ

ارسال پاسخ

دو × 4 =