لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

این روزها در خصوص عمل لابیاپلاستی سوالات بسیاری بیان می شود ، ما سعی داریم تمامی نکات لابیاپلاستی را در خصوص اینکه لابیاپلاستی چیست ؟ علت بزرگ شدن لبه های واژن چیست ؟ آیا لابیاپلاستی بر میل جنسی تاثیرگذار است ؟ آیا دختران باکره  نیز می توانند این جراحی را انجام دهند؟ و بسیاری از سوالات دیگر که بیماران دکتر بهمن پور در خصوص عمل زیبایی لابیاها بیان می کنند، را در این  مطلب قرار دهیم تا شما عزیزان بیشتر با لابیاپلاستی آشنا شوید بسیاری از بانوان به طور کلی نمی دانند که لابیاپلاستی چیست و چرا آنقدر بانوان علاقه مند به انجام این جراحی هستند ، در ابتدا به شکل خلاصه به بیان جراحی لابیاپلاستی می پردازیم :

عکس های عمل لابیاپیلاستی

عمل زیبایی لابیاها

لابیاپلاستی چیست

بهتر است بدانید که در بخش خارجی ناحیه تناسلی بانوان لابیاماژور وجود دارد که رویش مو در آن ناحیه است ، در میان لابیاماژورها ، بخش لابیا مینور وجود دارد که دارای رنگ تیره تری می باشد و در برخی از بانوان لابیامینورها دارای شکل خاصی نظیر حالت چین خورده و یا بیرون زده می باشند، که عمل زیبایی لابیاها  در این بخش انجام می شود و سبب اصلاح این تغییر شکل ها در لابیا ها می شود .

لابیاپلاستی

آیا می دانستید که سوارکاری و دوچرخه سواری و حتی پوشیدن لباس های تنگ سبب آزردگی ، سایش و سبب ایجاد مشکل در لبه های واژن می شود؟

عمل زیبایی لابیاها

جراح زیبایی زنان با لابیاپلاستی به کاهش سایز لبه های واژن می پردازد ، با این جراحی می توان شکل لابیاها را تغییر داد، همچنین می توان بخش های تیره واژن را تا حدودی برداشت .  در صورتی که  در ناحیه بالای کلیتوریس چین های اضافی  وجود داشته باشد و یا دارای شکل نامناسب و بدفرمی خاصی باشد با جراحی پلاستیک در این ناحیه این چین ها برداشته می شود و شکل ظاهری کلیتوریس هم زیبا می گردد .

بانوان عزیز بهتر است بدانید که جراحی کلیتوریس باعث افزایش میل جنسی در بانوان می شود ، زیرا چین های اضافی در واژن برداشته شده، در نتیجه افزایش ارگاسم در بانوان رخ می دهد .

یکی از سوالات پرتکرار که در مطب دکتر بهمن پور بیان می شود این است که علت بزرگ شدن لبه های واژن چیست ؟

علت بزرگ شدن لبه های واژن

 • ژنتیک ، نژاد
 • ورزش ها و حرکاتی که به واژن ضربه بزند نظیر دوچرخه سواری ، موتورسواری
 • تروماهای زایمانی
 • مصرف بیش از حد هورمون های جنسی
 • برخی از اختلالات در بدن
 • زایمان

و…

حال ممکن است این  سوال برای شما ایجاد شود که علت تیرگی واژن چیست ؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید ، مقاله علت تیرگی واژن را مطالعه نمایید.

 • علت تیرگی واژن
 • راه سفیدی واژن

عکس لابیا بزرگ

یکی دیگر از سوالاتی که بیان می شود این است که دکتر ما از کجا متوجه شویم که لابیاهای بزرگی داریم ؟ در ذیل دو نمونه عکس لابیا بزرگ را قرار داده ایم :

عمل لابیاپلاستی

همچنین می توانید برای معاینه و تعیین میزان بزرگی لابیاها به مطب جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید.

لابیا ماژور بزرگ

لابیاپلاستی در دختران باکره

بسیاری از دختران باکره از انجام لابیاپلاستی  واهمه دارند . اما عمل لابیاپلاستی خارج از پرده بکارت انجام می شود، بنابراین این جراحی هیچ ربطی به پرده بکارت ندارد و یک جراحی زیبایی برای دستگاه تناسلی است .

جراح زیبایی زنان با لیزر لبه ها را کوچک می کند ، بنابراین دختران مجرد نباید واهمه ای از این امر داشته باشند که این جراحی به پرده بکارت آنها آسیب بزند .

بانوان گرامی در خصوص انواع پرده بکارت و اینکه هر کدام به چه شکل است ممکن است سوالاتی داشته باشند که در لینک ذیل ما انواع پرده بکارت را با شکل قرار داده ایم .

انواع پرده بکارت

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

برخی بانوان دوست دارند که لابیاپلاستی انجام دهند اما از این امر هراس دارند که با انجام این جراحی میل جنسی شان را از دست دهند و یا میل جنسی شان کاهش یابد و در این خصوص سوالاتی دارند؟ در ادامه ما به پاسخ این سوال می پردازیم.

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

بانوانی که دوست دارند لابیاپلاستی انجام دهند ولی از این امر هراس دارند که با انجام این جراحی میل جنسی شان را از دست دهند و یا میل جنسی شان کاهش یابد ، در ادامه ما به بیان پاسخ این سوال می پردازیم

در ابتدا  باید بدانید که در بخش کلیتوریس حس جنسی زنانه بسیار زیاد می باشد ، اگر در بخش کلیتوریس پوسته اضافه ای وجود داشته باشد ، در زمان مقاربت جنسی  به دلیل اینکه کلیتوریس دارای این پوسته های اضافه بوده  و چین خورده است ، تحریک بسیار کمی در آن رخ می دهد و یا اصلا تحریکی در این بخش ایجاد نمی شود که با کمک این عمل زیبایی می توان این پوسته ها و بخش های اضافی را برداشت تا به میل جنسی بانوان کمک شایانی شود ، اگر همزمان تزریق چربی به جی پوینت انجام شود ، حس جنسی ارگاسم به میزان قابل توجهی افزایش می یابد .

جالب است بدانید که لابیاپلاستی نه تنها سبب کاهش میل جنسی بانوان نمی شود ، بلکه اگر جراح زیبایی زنان این عمل را با دقت انجام دهد و در این زمینه تخصص و تبحر داشته باشد ، به میزان قابل توجهی میل جنسی بانوان افزایش می یابد .

اما لازم به ذکر است که اگر جراح به آناتومی واژن آشنا نباشد ممکن است به بخش اعصاب و بافت ها آسیب وارد کند در نتیجه میل جنسی کاهش می یابد یا به طور کلی از بین می رود ، به همین دلیل توصیه می شود که بهترین جراح زیبایی لابیاپلاستی را انتخاب نمایید و نهایت دقت را در انتخاب جراح لابیاپلاستی داشته باشید تا با مشکلات جدی روبرو نشوید .

دوستان عزیزی که تمایل دارند در خصوص راه های افزایش ارگاسم اطلاعاتی را کسب نمایند می توانند بر روی لینک ذیل کلیک نمایند

راه های افزایش ارگاسم در بانوان

لابیاپلاستی بدون درد

بارها افرادی که با مطب تماس می گیرند یا مراجعه می کنند ، در خصوص اینکه آستانه درد در آنها بسیار پایین است و تحمل کوچکترین دردی را ندارند ، با دکتر بهمن پور صحبت می کنند ، ما در این بخش به معرفی جدیدترین تکنولوژی روز دنیا که جهت عمل زیبایی لابیاها به کاربرده می شود ، عمل زیبایی لابیاها با سافت سرجری صحبت می کنیم .

لابیاپلاستی بدون درد

در بانوان و دخترانی که واهمه جای بخیه های لابیاها را دارند و یا از ترس درد ، این جراحی را نمی خواهند انجام دهند باید بیان کنیم که در مطب دکتر بهمن پور همزمان با کشورهای امریکا و اروپا لابیاپلاستی بدون درد و بخیه برای اولین بار در ایران ارائه می شود .

با کمک سافت سرجی می توان جراحی ظریفی را انجام داد که نه تنها جای بخیه ها باقی نمی ماند بلکه شخص در این جراحی دردی را احساس نمی کند .

همانطور که گفته شده بود  در رابطه با عمل لابیاپلاستی که امروزه مورد توجه بانوان بسیاری قرار گرفته است سوالاتی از دکتر بهمن پور پرسیده می شود که در این قسمت به این سوالات پاسخ داده می شود در صورتی که با مطالعه این مقاله پاسخ سوال خود را دریافت نکردید با شماره های موجود در سایت برای دریافت مشاوره های بیشتر تماس حاصل نمایید.

شماره تماس :

22175070

22179070

درقسمت گالری سایت و اینستاگرام نیز ویدیو های بسیاری در رابطه با مزایا و نحوه انجام این جراحی قرار داده شده است می توانید با مشاهده این ویدیوها پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .

سن مناسب برای انجام جراحی لابیاپلاستی

یکی از سوالات متداولی که از دکتر بهمن پور در رابطه با انجام این جراحی پرسیده می شود این است که آیا در سنین بالا می توان این جراحی را انجام داد یا خیر ؟

آیا با انجام این جراحی می توان تیرگی ناحیه تناسلی را برطرف کرد ؟

سیاه و تیره شدن ناحیه تناسلی یکی از مشکلات شایع در میان زنان است حتی دختران جوان بدلیل تیره بودن ناحیه تناسلی اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و نگرانی هایی در این رابطه دارند ، به راحتی می توان با استفاده از لیزر این مشکل را برطرف کرد . اگر به هر دلیلی ( تیره بودن ، بزرگ بودن لابیا ها ….) از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراضی هستید می توانید تمامی مشکلات خود را برطرف نمایید .

لابیاپلاستی همزمان با زایمان

بسیاری از بانوان علاقه دارند که همزمان با زایمان ، عمل زیبایی دستگاه تناسلی را انجام دهند ، در پاسخ به عزیزانی که در خصوص جراحی همزمان لابیاپلاستی با زایمان سوالاتی را می پرسند باید بیان کرد که واژن در زمان بارداری و ماه های اول پس از بارداری با تورم همراه است ، در نتیجه به این اشخاص توصیه می شود که اگر می خواهند عمل زیبایی لابیاها را انجام دهند باید صبر نمایند که تورم دوران باردای از بین برود تا شکل لابیاها طبیعی و بدون تورم باشد ، سپس لابیاپلاستی را انجام شود .

یکی از دلایلی که همزمان با زایمان عمل لابیاها انجام نمی شود این است که تورم بارداری بر روی لبه های واژن هم تاثیر گذار است و لابیاها متورم است  در نتیجه اگر جراح این عمل را انجام دهد باعث می شود به دلیل اینکه شکل لابیاها در حالت نرمال نیست اندازه دقیقی برای برش لابیاها صورت نگیرد و شخص پس از کاهش تورم لابیاها نه تنها از نظر ظاهری از شکل لابیا راضی نباشد بلکه به دلیل اینکه در حین زایمان این بخش تورم داشته است ، با جراحی نتایج درخشانی ظاهر نگردد و حتی در برخی از مواقع نامتقارن بودن لابیاها اتفاق بیفتد .

یکی دیگر از نگرانی هایی که بعد از زایمان طبیعی برای بانوان بوجود می آید گشاد شدن واژن است ، با جراحی یا با استفاده از لیزر می توان به راحتی مشکل گشادی واژن را برطرف نمود .

 آیا لابیاپلاستی بازگشت دارد ؟

لابیاپلاستی بعد از جراحی بازگشت دارد ؟ لابیاپلاستی بعد از زایمان بازگشت دارد ؟ آیا بارداری پس از عمل زیبایی لابیاها سبب دفرمه شدن لبه های واژن می شود ؟ این دسته از سوالات نگرانی بسیاری از خانم هایی است که جراحی لابیاپلاستی را انجام داده اند.

اما دکتر بهمن پور بیان می کنند که عمل زیبایی لابیاها در واقع یک جراحی پلاستیک است که یک بخش های از آن طی جراحی کم می شود ، در برخی از بانوان حتی ممکن است یک پیچ خوردگی در لبه ها و کلیتوریس باشد که با تکنیک های خاصی نیاز به انجام این جراحی باشد .

لازم به ذکر است که بانوان باردار تمامی نواحی بدنشان متورم می شود ، این تورم در لابیاها نیز تاثیر دارد اما پس از بارداری به همان حالتی که جراح جراحی را انجام داده است ، برمی گردد و هیچ وقت به حالت اولیه باز نمی گردد .

بنابراین پس از جراحی لبیوپلاستی زایمان طبیعی باعث نمی شود که لابیاها دفرمه شود .

عمل لابیاپلاستی با لیزر

همان طور که می دانید ، لابیاپلاستی با چندین تکنیک و برش های مختلف است ، در اشخاصی که لابیاهای بسیار بزرگ و افتاده دارند ،نیاز است که حتما برای کسب نتیجه مطلوب عمل زیبایی واژن با روش جراحی انجام شود تا بتوان به میزان قابل توجهی لابیاها را کاهش سایز داد .

در برخی دیگر از اشخاص ممکن است که لابیاها خیلی افتاده نباشد ، با معاینه پزشک می تواند تشخیص دهد که عمل زیبایی لابیاها با لیزر مشکلات واژن آنها را برطرف می کند .

در خصوص عمل لابیاپلاستی با لیزر به شکل کامل در مقاله ذیل اطلاعاتی را قرار داده ایم.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

پس از عمل لابیاپلاستی مانند هر جراحی دیگری نیاز است که شخص یکسری مراقبت ها را انجام دهد تا نتایج جراحی به بهترین وجه ممکن رخ دهد در ذیل برخی از اقدامات پس از عمل زیبایی لابیاها را بیان می کنیم :

 • در درجه اول توصیه می شود که شخص تا یک ماه از مقاربت جنسی پس از عمل لابيوپلاسي پرهیز نماید .
 • مصرف انواع ویتامین C برای بهبودی زخم ها موثر است .
 • شخص در هفته های اول می تواند ورزش های سبک انجام دهد اما بهتر است که ورزش های سنگین را تا یک ماه به تاخیر بیندازد .
 • استحمام پس از 72 ساعت باید انجام شود ، نباید در سه روز اول پس از جراحی شخص استحمام نماید .
 • استفاده پمادها و داروهای که جراح زیبایی زنان تجویز کرده است ، الزامی است.
 • شخص نباید به مدت یک ماه به برنزه کردن و یا سونا بپردازد.
 • تورم پس از لابیاپلاستی عادی است ، برای کاهش تورم پس از لابیاپلاستی بهتر است مقاله ذیل را مطالعه نمایید .

تورم پس از لابیاپلاستی

پارگی پس از عمل لابیاها

در برخی از از اشخاص ممکن است که پس از لابیاپلاستی پارگی یا همان دهینسس انجام شود، اشخاص این سوال را مطرح می کنند که خانم دکتر من با اینکه تمامی این نکات را رعایت کرده ام ، چرا دچار دهینسس یا پارگی پس از عمل زیبایی دستگاه تناسلی شده ام ،در پاسخ به این اشخاص باید بیان کرد که ممکن است علی رقم اینکه جراح به آنها توصیه کرده است که مصرف سیگار و دخانیات را به تاخیر بیندازند ، نسبت به این نکته بی اهمیت بوده در نتیجه با پارگی پس از لابیاپلاستی روبرو شده باشند .

عوامل تاثیر گذار بر پارگی پس از لابیاپلاستی

 • مصرف سیگار
 • مصرف دخانیات
 • پایین بودن سیستم ایمنی بدن
 • ویروس HPV

HPV همان طور که می دانید سبب ایجاد زگیل تناسلی می شود که متاسفانه اگر این بیماری درمان نشود ، در بانوان سبب سرطان دهانه رحم و سرطان رحم می باشد ، این بیماری از طریق تماس پوست با پوست انتقال می یابد و اگر شریک جنسی شما به این بیماری مبتلا باشد ، احتمال اینکه شما هم به این ویروس خطرناک مبتلا شوید  بسیار است ، در اکثر کشورهای پیشرفته نه تنها در این زمینه اطلاعات وسیعی انجام شده ، بلکه واکسیناسیون این ویروس را بسیاری از آنها انجام می دهند .

اما متاسفانه در کشور ما تعداد کمی از افراد هستند که واکیسناسیون این ویروس را انجام دهند ، علاوه بر آن حتی با راه های انتقال ویروس HPV آشنا نیستند در ذیل ما به بیان نکات مهمی در خصوص زگیل تناسلی و راه های انتقال زگیل تناسلی پرداخته ایم :

راه های انتقال زگیل تناسلی

نتیجه گیری

همانطور که گفتیم عمل لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی زنان پرطرفدار است که مزایای بسیاری دارد. این عمل زیبایی امروزه با تکنیک های روز دنیا انجام می شود، اما در انتخاب جراح مناسب باید نهایت دقت را به عمل آورد تا بتوان به نتایج مطلوبی دست یافت. به هر حال اگر در این خصوص سوالاتی دارید می توانید با ما در میان بگذارید.

اگر بخواهید با سایر خدمات دکتر بهمن پور آشنا شوید به لینک های ذیل مراجعه نمایید :

 

 

 

59 thoughts on “لابیاپلاستی

 1. روشنک - آگوست 5, 2017 در 8:08 ق.ظ

  سلام خسته نباشین خانم دکتر دختر 26 ساله هستم..لطفا میانگین قیمت متوسط عمل زیبایی لابیا و کلیتوریس و سفید کردن رو میشه بگین. اخه من از شهرستان میخوام بیام و مقدار پول رو باید اماده کنم و بیام واسه همین میانگین عمل ها رو با هر دستگاهی جداگانه بهم بگین تا اماده باشم.مرسی

  پاسخ
  • drbahmanpour - آگوست 29, 2017 در 8:08 ق.ظ

   سلام ، در خصوص هزینه ها لطفا با شماره های مطب تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • drbahmanpour - سپتامبر 26, 2017 در 1:09 ب.ظ

   دوست عزیز جهت مطلع شدن از هزینه ها با مطب تماس بگیرید

   پاسخ
  • drbahmanpour - می 27, 2018 در 10:23 ق.ظ

   عزیزم جهت اطلاع از هزینه ها با مطب تماس بگیرید

   پاسخ
 2. روشنک - آگوست 5, 2017 در 8:22 ق.ظ

  خانم دکتر شنیدم عمل لابیا و کلیتوریس و سفید کردن،،چه باهم و چه جدا از هم خیلی هزینش بالاست…میانگین قیمت در حد متوسط و زیاد چقدر است

  پاسخ
  • drbahmanpour - آگوست 29, 2017 در 8:08 ق.ظ

   سلام در خصوص هزینه ها با مطب تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
  • drbahmanpour - سپتامبر 26, 2017 در 1:09 ب.ظ

   دوست عزیز با مطب تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 3. فريال - سپتامبر 1, 2018 در 10:37 ق.ظ

  سلام دكتر
  ميشه خواهش كنم سوال من جواب بديد كه چه زماني پس از لابياپلاستي مي توان نزديكي داشت ؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - سپتامبر 3, 2018 در 9:19 ق.ظ

   سلام ، شما یک ماه پس از لابیاپلاستی می توانید نزدیکی داشته باشید

   پاسخ
 4. مينا - سپتامبر 1, 2018 در 10:41 ق.ظ

  راه كاهش تورم پس از لابياپلاستي چيست ؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - سپتامبر 3, 2018 در 9:19 ق.ظ

   دوست عزیز نباید خیلی از غذاهای فست فودی در یک ماه اول استفاده نمایید ، هم چنین باید اب اناناس تازه مصرف نمایید و کمپرس قرار دهید

   پاسخ
   • مریم مقدس - آوریل 23, 2019 در 10:41 ق.ظ

    ببخشید مگه غذای فست فودی را میخواد به لبیا بماله..یا بهش آب آناناس بده؟؟؟؟!!!!

    پاسخ
    • drbahmanpour - ژوئن 3, 2019 در 11:10 ق.ظ

     دوست عزیز ای کاش مطلب رو دقیق تر می خونید ، غذای فست فود به دلیل داشتن نمک زیادی سبب تورم می شود و آب آناناس به دلیل داشتن مقدار زیادی ویتامین C سبب کاهش تورم میشه

     پاسخ
 5. Simin - نوامبر 13, 2018 در 12:12 ب.ظ

  دكتر جان من مشهدم ،همكاراي خودتون كه لابياپلاستي در مشهد انجام بده كسي معرفي مي كنيد سختمه تا تهران بيام

  پاسخ
  • drbahmanpour - نوامبر 13, 2018 در 12:15 ب.ظ

   عزیزم متاسفانه کسی نمی شناسم که لابیاپلاستی در مشهد انجام دهد ، حوضه فعالیت من فقط تهران است .

   پاسخ
 6. عاطفه مجدی - نوامبر 18, 2018 در 12:57 ب.ظ

  فیلم عمل لابیاپلاستی دکتر میشه خواهشا هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر بفرمایید که چقدر است ؟ من می خوام عمل لابیاپلاستی با لیزر انجام بدم خیلی نگرانم که نتونم با لیزر شه و نیاز به جراحی داشته باشد.

  پاسخ
  • drbahmanpour - نوامبر 19, 2018 در 8:11 ق.ظ

   عزیزم عمل زیبایی لابیاها برای هر شخص بسته به اینکه سایز لابیاها چقدر است ویا لابیاپلاستی نیاز به جراحی دارد ، متفاوت است .

   پاسخ
 7. SHERVIN - نوامبر 18, 2018 در 1:05 ب.ظ

  دکتر من تمامی فیلم های که گذاشته بودید، دیدم خیلی عالی بود ، میشه یه فیلم هم در خصوص کسی تجربه عمل لابیاپلاستی داشته بزارید ممنون میشم ، یا دوستانی که تجربه عمل لابیاپلاستی دارند بیاند بیان کنند ، من چند سوال دارم

  پاسخ
  • drbahmanpour - نوامبر 19, 2018 در 8:10 ق.ظ

   تجربه عمل لابیاپلاستی در بخش گالری فیلم لابیاپلاستی عزیزم قرار دادیم می توانید نظر بیمار در خصوص عمل لبیوپلاستی مشاهده نمایید .

   پاسخ
 8. مینا - نوامبر 18, 2018 در 1:12 ب.ظ

  دکتر ما اگر فیلم لابیاپلاستی را بخوایم ببینیم مطبتون مراجعه کنیم به ما فیلم عمل لابیا رو نشون میدید من خیلی علاقه دارم که جراحی انجام بدیم ، اما حتما می خوام فیلم لابیاپلاستی ببینم ، چه جوری فیلم واقعیشو میتونیم ببینیم ؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - نوامبر 19, 2018 در 8:09 ق.ظ

   بله عزیزم برای حفظ حریم شخصی افراد ، فقط فیلم لابیاپلاستی داخل مطب ارائه می شود .

   پاسخ
 9. شادی - نوامبر 18, 2018 در 1:17 ب.ظ

  من می خوام اصلا بدونم که لابیاپلاستی چیست ؟ این مقاله رو خوندم جراحی واژن درسته ؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - نوامبر 19, 2018 در 8:09 ق.ظ

   عزیزم با کمک جراحی لابیاپلاستی می توان به کاهش سایز لابیاها پرداخت تا شخص از لابیاهای بزرگ و افتاده رنج نبرد ، در بخش گالری فیلم ، فیلم لابیاپلاستی را توضیح دادیم اگر شما به شکل دقیق می خواهید بدانید که لابیاپلاستی چیست ، به بخش گالری فیلم مراجعه نمایید

   پاسخ
 10. اکرم سادات - نوامبر 19, 2018 در 1:36 ب.ظ

  سلام دکتر من شوهرم نظامی بابت ماموریتش الان ساکن رشت هستیم ، شما لابیاپلاستی در رشت دکتری می شناسید که انجام بده ؟ من سه تا زایمان طبیعی داشتم که شکل لابیاهام خیلی بهم ریخته است اگر شما کسی رو می شناسید خواهشا بهم معرفی کنید ممنون

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 12, 2019 در 11:03 ق.ظ

   سلام عزیزم ، متاسفانه کسی رو نمی شناسم ، می توانید به مطبمون مراجعه نمایید ، خیلی از بیماران ما از رشت مراجعه می کنند .

   پاسخ
 11. Sahar.sf78 - دسامبر 7, 2018 در 4:19 ق.ظ

  من ي مشكل بزرگ دارم
  اونم كلا مشكل جنسي دارم
  يعني ميل جنسيم كلا از بين رفته
  هيچ هيچ
  الان حدود دوسال
  ولي روم نميشه برم دكتر

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 8, 2018 در 9:30 ق.ظ

   عزیزم ، راه های افزایش میل جنسی به شما کمک می کند ، در صورتی که نقطه جی پوینت داشته باشید تزریق چربی به واژن بسیار به شما کمک کننده است . باز بسته به وضعیت واژن درمان متفاوت است .

   پاسخ
 12. اكرم - دسامبر 7, 2018 در 4:21 ق.ظ

  ببخشید برای وزوز گوش که صداش میپیچه توسر باید چه کار کنیم صداش واقعا کلاف کننده اس لطفا راهنمایی کنین باتشکر

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 8, 2018 در 9:28 ق.ظ

   عزیزم ، به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید

   پاسخ
 13. نيلوفر - دسامبر 14, 2018 در 1:17 ب.ظ

  اگر بعد از ازدواج تصمیم بگیریم بکارت رو ترمیم کنیم تا چه مدت نمیتونیم با همسر رابطه داشته باشیم

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 15, 2018 در 10:00 ق.ظ

   تا یک ماه باید از رابطه جنسی اجتناب نمایید

   پاسخ
 14. I am sepideh - دسامبر 14, 2018 در 3:00 ب.ظ

  سلام عزيزم خسته نباشيد
  هزينه لابيا پلاستي رو لطف ميكنين بگين؟
  و اينكه اگر پرده حلقوي يا ارتجاءي باشه ميشه ترميم كرد كه فهميده نشه رابطه داشته يا يكم خونريزي داشت موقع رابطه ؟ ممنون

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 15, 2018 در 9:58 ق.ظ

   سلام عزیزم ، هزینه با توجه به اینکه کلیتوریس نیاز به جراحی داشته باشد متفاوت است ، عزیزم جراح زیبایی زنان این کار می توانند انجام دهند .

   پاسخ
 15. ميترا - دسامبر 14, 2018 در 3:29 ب.ظ

  سلام دوست من دچار مشکل زیگل تناسلی شده.

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 15, 2018 در 9:55 ق.ظ

   سلام عزیزم ، باید با کمک لیزر زگیل تناسلی درمان شه و در کنار اون واکسن گارداسیل تزریق بشه تا سطح ایمنی بدنشان بالا رود

   پاسخ
 16. راضيه - دسامبر 14, 2018 در 5:59 ب.ظ

  سلام خانم دکتر خوبین، عزیزم میخواستم بپرسم ایام نوروز مطب تعطیله

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 15, 2018 در 9:54 ق.ظ

   سلام عزیزم ، برنامه کاری نوروز هنوز مشخص نشده

   پاسخ
 17. Nafise256980 - دسامبر 18, 2018 در 4:26 ب.ظ

  سلام خانم دکترعزیزوزیبا.خسته نباشید.خانم دکترعزیزمیخواستم هزینه لابیاپلاستی وچربی واژن وسفیدشدن واژن روبدونم.من واسه رشت هستم.
  میخواستم بدونم اگه بخوام ب امیدخدااین مواردروانجام بدم کجاودرچه شرایطی بایدانجام بدم

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 20, 2018 در 9:05 ق.ظ

   عزیزم سوالات هزینه را باید تماس بگیرید خدمتتون بیان کنیم 22175070 شماره تماس ما هست

   پاسخ
 18. مينا - دسامبر 18, 2018 در 6:51 ب.ظ

  سلام خانم دکتر اینجام ژیلت میزنم هم چروک شده هم سیاه موهای زائدم زودی هم درمیادخسته شدم وهم تنگ کنم بایدیعنی لابیاپلاستی روانجام بدم یاچیزیی دیگه

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 20, 2018 در 9:13 ق.ظ

   سلام عزیزم یکی از علت های تیرگی ناحیه تناسلی استفاده از ژیلت است ، تنگ کردن واژن و لابیاپلاستی می شود در یک جلسه انجام داد ، برای سفیدی واژن هم روشن کردن واژن با لیزر به شما بسیار کمک می کند .

   پاسخ
 19. فرزانه - دسامبر 19, 2018 در 12:02 ب.ظ

  سلام عزیزم عمل لابیا هزینه اش چقدر؟و شمافقط تهران این کار را انجام میدین؟ما اصفهان هستیم

  پاسخ
  • drbahmanpour - دسامبر 20, 2018 در 9:14 ق.ظ

   عمل زیبایی لابیاها بسته به اینکه کلیتوریس جراحی شود یا خیر و نوع روش و بسیاری از فاکتورهای دیگر متغییر است ، بله فقط تهران جراحی انجام می دهم .

   پاسخ
 20. ستار - دسامبر 20, 2018 در 8:51 ق.ظ

  سلام ، خسته نباشید ، ببخشید خانم دکتر ، بی حسی لابیاپلاستی همون بی حسیه که واسه سزارین انجام میشه؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 12, 2019 در 11:02 ق.ظ

   بله عزیزم همان بی حسی می باشد .

   پاسخ
 21. سپيده - دسامبر 26, 2018 در 9:54 ق.ظ

  سلام خانم دکتر من مشکلم تنگی واژنمه
  و بعد از یائسگی هم دچار خشکی واژن شدم
  نزدیکی همرا با درد
  حتی از ژل هم استفاده میکنم باز هم
  درد دارم
  از جوانی هم بخاطر تنگی واژن خیلی سخت به اورگاسم میرسیدم و از داشتن سکس فراری بودم
  ۲۰ ساله که مجردم ،
  خاستگار دارم ولی بخاطر همین مشکلم
  نمیخوام ازدواج و یا
  سکس داشته باشم !
  تیروییدم رو در ۲۴ سالگی جراحی کردم
  و قرص لوتریروکسین میخورم الان ۴۹ سالمه و یائسه ام .
  خواهش میکنم
  اگر راه داره پرمان داره کمکم کنید

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 12, 2019 در 10:48 ق.ظ

   سلام عزیزم ممکنه واژینسموس داشته باشید ، برای درمان خشکی واژن روش های مختلفی برای درمان وجود دارد ، که درمان خشکی واژن با لیزر نتایج درخشانی دارد .
   احتمالا شما با گرگرفتگی دوران یائسگی هم روبرو هستید که باید با روش ها و داروها درمان شود

   پاسخ
 22. Lolo - ژانویه 16, 2019 در 8:08 ق.ظ

  سلام وقت بخير خانم دكتر من بيماري پسوريازيس دارم كه بعضي نقاط بدنم به طور خود ايمن پوست مي ندازه و متاسفانه روي واژن هم زده مي خواستم بدونم شما درماني براي اين مشكل دارين؟ بعد با وجود اين بيماري ميشه لابياپلاستي كرد ؟

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 16, 2019 در 9:11 ق.ظ

   سلام عزیزم
   باید با متخصص پوستتون جهت داروهای جدید و روش های نوین هماهنگ کنید ، پس از درمان می توانید لابیاپلاستی انجام دهید .

   پاسخ
 23. Zahra - ژانویه 18, 2019 در 6:33 ق.ظ

  سلام خانم دکتر
  میشه لطفا کمکم کنید
  من حدودا دو ماه که پریود نشدم
  نزدیک پریود ماه قبلم یه رابطه داشتم که میترسم باردار شده باشم
  البته خیلی مراقبت کردیم ولی این که نشدم خیلی بهم استرس داده
  دوتا بی بی چک اسفاده کردم منفی بود
  سونوگرافی رفتم که گفت تنبلی تخمدان داری و کیست ریز
  میخوام بدونم تو سونو اگه باردار بودم مشخص میشد؟ بی بی چک مطمئنه؟
  میترسم برم ازمایش بارداری بدم

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژانویه 24, 2019 در 9:20 ق.ظ

   سلام عزیزم تست خون بارداری مطمئن ترین راه حل می باشد .

   پاسخ
 24. Sevda - ژانویه 25, 2019 در 6:12 ب.ظ

  سلام خانم دكتر ببخشيد از كجا بفهميم به لابياپلاستي نياز داريم يانه
  من تبريز هستم و واسه ويزيت نميتونم بيام☹️

  پاسخ
  • drbahmanpour - فوریه 4, 2019 در 6:41 ق.ظ

   عزیزم داخل سایت کاندید لابیاپلاستی را نوشتیم

   پاسخ
 25. مينا - مارس 24, 2019 در 4:50 ق.ظ

  دكتر من شنيدم تا يك ماه نميشه بعد از لابياپلاستي شلوار پوشيد ، همش بايد دامن پوشيد ، اين راسته؟
  من شاغلم نميتونم دامن بپوشم

  پاسخ
  • drbahmanpour - آوریل 8, 2019 در 11:01 ق.ظ

   سلام عزیزم نه صحت نداره ، در مطب ما به اشخاصی که لابیاپلاستی انجام می دهند توصیه می کنیم که حتما لباس تنگ بپوشند

   پاسخ
 26. Zahra - مارس 28, 2019 در 3:19 ق.ظ

  دكتر جان من از طريق اينستاگرام با سايت شما اشنا شدم خواستم تشكر كنم كه سيل شيراز تسليت گفتين به ما شيرازي ها 😘😘🙏🏻🙏🏻

  پاسخ
  • drbahmanpour - آوریل 6, 2019 در 10:12 ق.ظ

   خواهش می کنم عزیزم ، انشالله به زودی مشکلتون حل بشه

   پاسخ
 27. سمن - ژوئن 21, 2019 در 9:10 ق.ظ

  سلام خانوم دکتر. من برای اینکه به جراهی کلیتوریس و لابیاپلاستی کنم و زیبایی لابیا و تنگ کردن همزمان باهم، چند روز نیاز هست در تهران باشم؟ و امکانش هست که بعد عمل به راحتی راه برم؟ بعد چند روز میشه سفر هوایی داشته باشم؟ من به ایران باید بیام و فقط دو هفته در ایران خاهم بود و بهد باید بعد عمل شهرستان برم برای دیدن فامیل. میشه بگید چند روز بعد عمل میشه سفر هوایی کوتاه و همچنین بلند مدت داشت؟ مرسی دکتر زیبا و عزیز

  پاسخ
  • drbahmanpour - ژوئن 22, 2019 در 11:00 ق.ظ

   سلام ، عزیزم یک روزه می تونید انجام بدید ، بله چند ساعت بعد از جراحی مشکلی ندارید ، سه روز استراحت نسبی شما لازم دارید عزیزم

   پاسخ

ارسال پاسخ

9 + یک =