دکتر میترا بهمن پور / تزریق های ناحیه تناسلی زنان / آیا بعد از تزریق چربی به واژن می توان لیزر مو زائد کرد ؟

آیا بعد از تزریق چربی به واژن می توان لیزر مو زائد کرد ؟

آیا بعد از تزریق چربی به واژن می توان لیزر مو زائد کرد ؟
آنچه می خوانید...

آیا بعد از تزریق چربی به واژن می توان لیزر مو زائد کرد ؟

یکی از نگرانی بانوان این است که پس از تزریق چربی به واژن می توانند لیزر مو زائد را انجام دهند ؟ این سوال ممکن است سوال خیلی از شماها باشد ، در ادامه دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان نکات مهمی را در خصوص تزریق چربی به واژن و لیزر موهای زائد بیان می کنند .

آیا بعد از تزریق چربی به واژن می توان لیزر مو زائد کرد ؟

تزریق چربی به واژن

بسیاری از خانم ها با بالا رفتن سن شان و یا حتی بعد از زایمان تغییراتی را در ناحیه تناسلی خود احساس می کنند. این تغییرات جزء روند طبیعی افزایش سن هستند. اما خوشبختانه امروزه به لطف پیشرفت های انجام شده در زمینه تکنولوژی و پزشکی، این قبیل مشکلات با جوانسازی واژن برطرف می شوند.
جوانسازی واژن، اقداماتی مانند تزریق چربی، برداشتن بافت اضافی واژن، تنگ کردن واژن و ترکیبی از اقدامات گفته شده را شامل می شود که تمامی این موارد به بالا رفتن سطح اعتماد به نفس، افزایش میل جنسی و بازگشت ظاهر ناحیه تناسلی به حالت اولیه و یا حتی قبل از زایمان کمک می کنند.
بعد از زایمان، معمولا شاهد انباشت چربی در نواحی مانند شکم، پهلوها و ران ها هستیم. اما به مرور زمان و با توجه به تاثیر نیروی گرانش، این چربی های اضافی شل شده و ظاهر بدی پیدا می کنند. تزریق چربی می تواند از بدن خود بیمار و از سایر نواحی گرفته و به ناحیه واژن تزریق شود.

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن

تاثیر تزریق چربی به واژن بر ظاهر این ناحیه
بسیاری از خانم ها به ظاهر ناحیه تناسلی شان اهمیت می دهند. لابیا مینور، ناحیه ای است که با توجه به بالا رفتن سن چربی بیشتری از دست می دهد. به همین خاطر، تزریق چربی به این ناحیه، به جوانسازی و بهبود ظاهر آن کمک می کند.

مزایا تزریق چربی به واژن

  • از جمله مزایای تزریق چربی به واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • – تغییر اندازه لابیاها و حجیم تر شدن این ناحیه
  • – رفع عدم تقارن لابیاها
  • – تنگ تر شدن واژن
  • – روشن کردن ناحیه تناسلی
  • – رفع خشکی و آتروفی واژن

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی کاملا بدون درد است و دیگر نیازی به شیو و تیغ زدن نخواهد بود. انرژی ساطع شده از لیزر، جذب پیگمان های موجود در فولیکول های مو می شود. مدت زمان تابش اشعه به اندازه ای است که فولیکول تخریب شود. موهای خاکستری رنگ و روشن، هیچ گونه رنگدانه ای ندارند، در چنین حالتی لیزر هیچ گونه نتیجه ای را به همراه نخواهد داشت.

آیا آیا بعد از تزریق چربی به واژن می توان لیزر مو زائد کرد ؟

تزریق چربی به واژن و لیزر موهای زائد

خیلی از اشخاص فکر می کنند که پس از تزریق چربی به واژن نمی توانند لیزر مو زائد کرد ، زیرا فکر می کنند حرارت که لیزر مو زائد ایجاد می کند سبب از بین رفتن چربی ها می شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند که حرارت لیزر موهای زائد حرارتی نیست که به چربی ها آسیب بزند ،زیرا سلولهای چربی که تزریق می شوند ، تعداد بسیار زیاد آنها زنده  هستند ، سلولهای که زنده هستند با حرارت آسیبی نمی بینند .

به عنوان مثال افراد چاق اگر ساعت ها حرارت استفاده نمایند ، تاثیری در میزان بافت چربی آنها ندارد ، بنابراین اشخاص بعد از تزریق چربی به واژن می توانند ، لیزر مو زائد انجام دهند .

نتیجه گیری

اشخاصی که تزریق چربی به واژن انجام داده اند ، می توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند .

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =