دکتر میترا بهمن پور / جراحی های ناحیه تناسلی زنان / آیا لابیاپلاستی با بیهوشی است
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

آیا لابیاپلاستی با بیهوشی است

آیا لابیاپلاستی با بیهوشی است

پرطرفدارترین جراحی زیبایی که در ناحیه ژنیتال انجام می شودا ، عمل زیبایی لابیاپلاستی است ، این جراحی در مورد بانوانی انجام می شود که به دلایل ژنتیک ، بارداری و تغییرات هورمونی ، همچنین داشتن رابطه جنسی طولانی دچار تغییر شکل  تیرگی و یا غیر قرینگی در لابیاها می شوند .

در عمل لابیلاپلاستی می توان با کمک جراحی لابیامینورها می توان لابیا مینور شخص کوچک کرد و تیرگی های لابیاها را از بین برد ، همچنین حالت غیرقرینگی لابیاها را میشه اصلاح کرد.

چه مواردی را با لابیاپلاستی می توان اصلاح کرد ؟

براساس ضخامت لابیا هر شخصی ، شکل لابیاها و وجود پوست های اضافه در بخش لابیاها و کلیتوریس را می توان با لابیاپلاستی اصلاح کرد .

یکی از سوالاتی که در مطب خانم دکتر بیان می شود، این است که خانم دکتر لابیاپلاستی با بی حسی انجام می دهید یا بی هوشی ؟

بیهوشی در لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی معمولا با بی حسی موضعی انجام می شود ، اما در مواردی که سایز لابیاها بزرگ است و در کنار عمل لابیاپلاستی نیاز به انجام چندین عمل نظیر عمل تنگ کردن واژن ، بالا کشیدن مثانه ، تزریق چربی و … است ، لابیاپلاستی را با بی هوشی انجام می دهند.

یکی دیگر از سوالاتی که بیان می شود این است که آیا بی حسی نخاعی انجام می شود؟

خیر ، بی حسی نخاعی برای عمل زیبایی لابیاها انجام نمی شود ، بلکه بی حسی موضعی استفاده می شود .

آیا لابیاپلاستی با بیهوشی است

نکات مهم پس از لابیاپلاستی

پس از عمل زیبایی لابیاپلاستی شخص نباید تا یک ماه رابطه جنسی داشته باشد .

پس از عمل زیبایی لابیاها شخص باید لباس زیر نخی استفاده نماید ، علاوه بر آن لباس زیر باید تنگ باشد تا تورم لابیاها سریع کاهش یابد.

عمل زیبایی لابیاها نیاز به استراحت و دوران نقاهت ندارد، اما شخص باید به مدت 24 ساعت استراحت نسبی داشته باشد ، در هفته های اول شخص نباید فعالیت های سنگین ورزشی انجام دهد یا اجسام سنگین را بلند کند.

پس از لابیاپلاستی شخص رابطه جنسی را تا یک ماه نباید انجام دهد.

توصیه های دکتر بهمن پور

با توجه به اینکه عمل لابیاپلاستی یک عمل زیبایی است ، در برخی از اشخاص این عمل جنبه درمانی دارد ، زیرا بخش های اضافی کلیتوریس برداشته شود ، شخص افزایش ارگاسم وحس جنسی بهتری را خواهد داشت .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که انجام جراحی زیبایی واژن بسیاری از اشخاص مشکلات زناشویی را برطرف می کند ، بنابراین اشخاصی که نیاز به این جراحی دارند ، با این جراحی می توانند رابطه زناشویی خود را بهبود ببخشند .

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =

Call Now Button