مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن را چه اشخاصی می توانند انجام دهند ؟ آیا دختران باکره می توانند این جراحی را انجام دهند ؟  را چند جلسه باید این جراحی را انجام داد ؟ ماندگاری تنگ کردن واژن چقدر است ؟  تعداد جلسات تنگ کردن واژن چقدر است ؟

در سراسر جهان گشادی واژن بر بانوان تاثیر می گذارد ، یک دیدگاه اشتباه وجود دارد که داشتن رابطه جنسی بیش از حد سبب گشادی واژن می شود که این دیدگاه کاملا اشتباه است و یک باور غلط است که در بین مردم جا افتاده است ، این است که داشتن رابطه جنسی متعدد سبب این امر شده است که این باور کاملا اشتباه است ، علت اصلی گشادی واژن زایمان های طبیعی متعدد و باز شدن بافت ماهیچه ها است ، که علت اصلی آن کشیدگی واژن است .

تنگ کردن واژن

یکی دیگر از علت های گشادی واژن اضافه وزن ، بالا رفتن سن می باشد .

تمامی بانوانی که با گشادی واژن روبرو هستند می توانند تنگی واژن  را انجام دهند ، بهتر است بدانید که تنگی واژن را دختران باکره نمی توانند انجام دهند ، هم چنین تعداد جلسات تنگی واژن بسته به میزان گشادی واژن متغییراست .

تمرینات کگل برای تنگ کردن واژن

اگر گشادی واژن بیش از حد نباشد ، با انجام عضلات کف لگن می توان آنها را تقویت نمود ، این تمرینات را دکتر بهمن پور متخصص زنان و جراح زیبایی زنان به بیماران خود آموزش می دهند .

نیاز است این تمرینات را در روز 4 الی 8 بار به مدت زمان 15 دقیقه انجام دهید ، تنگ کردن واژن به این روش به شکل صد در صد نیست و در اشخاصی که درجه کمتری دارد قابل انجام است .

درمان گشادی واژن با لیزر

یکی دیگر از روش های که برای درمان گشادی واژن کاربرد دارد ، درمان گشادی واژن است ، لیزر مونالیزا تاچ یکی از روش های درمان گشادی واژن است .

لیزر مونالیزا تاچ یک انقلاب بزرگ در درمان مشکلات واژن بوده است ، آیا می دانستید که این لیزر فقط مخصوص واژن بانوان طراحی شده است .

بهتر است بدانید که لیزر مونالیزا تاچ نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی و آمریکا نیز استفاده می شود .

بانوانی که به یائسگی مبتلا شده اند ، آیا می دانستید که می توانند به آسانی مشکل خشکی واژن را در کمتر از یک ساعت درمان نمایند .

لیزر مونالیزا تاچ در زمینه تنگی واژن بسیار موفق عمل کرده است ویک انقلاب بزرگ برای درمان مشکلات واژن بوده است .

تنگی واژن با لیزر بسیار موفق عمل کرده است ، با استفاده از تنگی واژن می توان بسیاری از مشکلات زناشویی را درمان نمود .

درمان گشادی واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ را دکتر بهمن پور با استفاده از نخ های واژینال انجام می دهند ، یکی از بهترین و مرغوب ترین نخ ها را دکتر بهمن پور برای تنگ کردن واژن استفاده می نمایند .

مراقبت های پس از تنگ کردن واژن

مراقبت های پس از تنگ کردن واژن کردن واژن بسیار مهم است ، رعایت این مراقبت ها نه تنها سبب بهبودی سریع تر زخم ها می شود  ، بلکه سبب می شود که نتایج تنگ کردن واژن درخشان تر باشد .

مراقبت های پس از تنگ کردن واژن

تاثیر تنگ کردن واژن بر میل جنسی

تنگ کردن واژن تاثیر بسیار زیادی بر میل جنسی دارد به گونه ای که نه تنها اعتماد به نفس شخص افزایش می یابد بلکه مشکل گشادی واژن که منشا بسیاری از اختلافات زناشویی است ، درمان می شود ، بسیاری از بانوان واهمه این را دارند که تنگ کردن واژن ممکن است سبب کاهش میل جنسی شود ، این امر نه تنها سبب کاهش میل جنسی نمی شود ، بلکه سبب افزایش میل جنسی می شود .

تاثیر تنگ کردن واژن بر میل جنسی

کاندید مناسب تنگ کردن واژن

نگ کردن واژن تاثیر بسیار زیادی بر میل جنسی دارد به گونه ای که نه تنها اعتماد به نفس شخص افزایش می یابد بلکه مشکل گشادی واژن که منشا بسیاری از اختلافات زناشویی است ، درمان می شود ، بسیاری از بانوان واهمه این را دارند که تنگ کردن واژن ممکن است سبب کاهش میل جنسی شود ، این امر نه تنها سبب کاهش میل جنسی نمی شود ، بلکه سبب افزایش میل جنسی می شود .

تاثیر تنگ کردن واژن بر میل جنسی

لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

یکی از سوالاتی که همیشه از دکتر بهمن پور پرسیده می شود ، این است که می توان همزمان با لابیاپلاستی ، تنگ کردن واژن را انجام داد ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کردن که می توان لابیاپلاستی را همزمان با تنگ کردن واژن انجام داد ، تنگ کردن واژن با نخ یکی از بهترین روش ها برای تنگ کردن واژن است

علاوه بر همزمان انجام عمل لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن می توان سفید کردن واژن را با این جراحی ها انجام داد .

برخی از بیماران دکتر بهمن پور از شهرستان یا سایر کشورها مراجعه می کنند ، در نتیجه می خواهند که در یک روز چند جراحی را انجام دهند که با هماهنگی با مطب دکتر بهمن پور چند جراحی را باهم انجام دهند.

لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با RF (تنگ کردن واژن با آر اف)

تنگ کردن واژن به روش های مختلفی انجام می شود ، در این بخش تنگ کردن واژن با RF را بیان می کنیم ، تا بیشتر با روش های تنگ کردن واژن آشنا شوید .

تنگ کردن واژن با RF

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

Call Now Button