انتخاب جراح لابیاپلاستی

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی چرا مهم است ؟ چرا بانوان لابیاپلاستی را باید نزد بهترین جراح زیبایی زنان انجام دهند ؟ چرا این جراحی مهم می باشد، در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با جراح زیبایی زنان و علت دقت در انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی باید دقت نمایید را بدانید .

یکی از نکاتی که همیشه دکتر بهمن پور بهترین جراح زیبایی زنان بیان می کنند ، این است که جراح لابیاپلاستی را باید با دقت انتخاب نمایید و در این زمینه نهایت حساسیت را به خرج دهید ، زیرا واژن بخش بسیار حساسی است که در آن تعداد غدد لنفاوی و عصبی بسیاری وجود دارد ، در صورتی که جراح به درستی لابیاپلاستی را انجام ندهد به این بخش ممکن است آسیب جدی وارد شود و سبب کم شدن حس جنسی در بانوان شود .

جراح لابیاپلاستی

جراحی زیبایی زنان

بهترین جراح زیبایی زنان باید با تکنیک های لابیالاستی ، آشنا باشد ، زیرا لابیاهای هر شخص با دیگری متفاوت است ، در نتیجه نباید برای همگی از یک نوع برش و تکنیک لابیاپلاستی استفاده شود.

بهترین جراح لابیاپلاستی

جراح لابیاپلاستی و یا به طور کلی جراح زیبایی زنان باید با آناتومی دستگاه تناسلی آشنا باشد ، اطلاع داشتن از آناتومی صحیح دستگاه تناسلی تعیین کننده پلن و تکنیک بانوان می باشد . برای یک عمل صحیح حتما باید معاینه دقیقی از تمامی اجزا دستگاه تناسلی انجام شود ، دقیقا باید مانند زیبایی صورت و چهره حتما باید بین اجزای مختلف دستگاه تناسلی هارمونی ایجاد گردد .

بهترین جراح لابیاپلاستی

ویژگی های بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی یکی از عمل های زیبایی-درمانی بسیار حساسی است که اگر توسط یک پزشک متخصص انجام نشود، ممکن است عوارض و خطرات جبران ناپذیری برای فرد ایجاد کند. به همین دلیل اگر تصمیم به انجام جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را داشتید، در ائلین قدم به دنبال یک پزشک جراح خوب باشید. در ادامه شما را با ویژگی های یک متخصص زنان خوب آشنا خواهیم کرد.

تجربه و مهارت بالا

برای انجام هر عمل جراحی (چه زیبایی و چه درمانی) به دنبال پزشکی باشید که از مهارت و تجربه بالایی برخوردار است. پزشکی که مهارت بالاتری داشته باشد، برای عمل قابل لعتماد تر بوده و شما می توانید با خیال راحت تری اقدام به جراحی نمائید.

مسئولیت پذیری بالا

تمامی جراحان پس از اخذ تخصص خود، سوگند پزشکی یاد کرده تا در قبال وضعیت عمل و نتیجه عمل از بیماران مسئول هستند. جراح بایستی نسبت به عمل بیمار حس مسئولیت پذیری داشته باشد چراکه عمل جراحی پلاستیک روی ظاهر فرد تا آخر عمر تاثیر خواهد گذاشت و در نتیجه پزشک باید با دقت تمام و با حس مسئولیت پذیری و دلسوزی اقدام به عمل بیماران خود کند.

دریافت هزینه منصفانه

تعداد زیادی از بیماران فکر می کنند عمل جراحی که هزینه آن بسیار بالا باشد در نتیجه باید جراح آن فردی حرفه ای تر و همچنین نتیجه عمل موفقیت آمیز تر می باشد. اما جالب است بدانید در اکثر مواقع اینگونه نیست و بیماران بیهوده پولشان را صرف یک عمل معمولی می کنند که ممکن است از نتیجه آن رضایت کافی نداشته باشند. جراح باید هزینه ای منصفانه و متناسب با عمل از بیماران دریافت کند تا عموم مردم توانایی انجام آن را داشته باشند.

استفاده از دستگاه های به روز

تمامی جراحانی در زمینه جراحی زیبایی زنان فعالیت می کنند بایستی تجهیزات و دستگاه های روز و استانداردی را برای بیماران و مراجعه کنندگان تهیه کنند. یکی از اصلی ترین عواملی که موجب عدم رضایت پس از عمل جراحی در برخی از بیماران می شود، دستگاه های بی کیفیت مورد استفاده توسط جراح می باشد. بهره مندی از بهترین دستگاه ها برای عمل جراحی، تاثیر مستقیم با مدت زمان جراحی، عوارض ناشی از آن و همینطور دوره نقاهت بیمار خواهد داشت.

چگونه یک جراح خوب برای لابیاپلاستی پیدا کنیم؟

یکی از مهمترین دغدغه های هر فرد یافتن بهترین پزشک است که هم بتواند به او اعتماد داشته باشد و هم از عمل جراحی خود نتیجه مطلوبی بگیرد. برای پیدا کردن چنین پزشکی راه های مختلفی وجود دارد که ما در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.

جست و جو در اینترنت

اینترنت فضایی بسیار وسیع است که هر چه بخواهید را می توانید بیابید. بسیاری از پزشکان خوب و برجسته کشور از این پشرفت تکنولوژی دوری نکرده و با تغییرات جامعه پیش رمی روند. سایت ها و صفحات شخصی پزشکان را دنبال کنید، از مقالات علمی آنها استفاده کنید تا بتوانید هم از چگونگی جراحی که قصد انجام آنرا دارید مطمئن شوید. و هم با پزشکان مجرب آشنا شوید.

پرس و جو از بیماران قبلی

یکی از بهترین و شاید قدیمی ترین راه ها پرس و جو از بیماران قبلی یک پزشک متخصص می باشد. اخلاق مداری پزشک، تجربه و مهارت وی در انجام جراحی همه و همه از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار در یک جراحی موفق هستند. اطلاعاتی که بیماران قبلی به شما می دهند در کسب نتیجه مطلوب می تواند به کمک شما بیاید و با بهره مندی از آنها می توانید به یک نتیجه گیری مناسب برسید.

لابیاپلاستی در دختران مجرد

لابیاپلاستی در دختران مجرد نیز قابل انجام است.

یکی از دغدغه های دیگر دختران مجرد جهت عمل زیبایی لابیاها ، این است که جای بخیه ها باقی نماند ، دو نکته را بهترین جراح عمل زیبایی لابیاها باید در نظر بگیرد ، یکی اینکه اگر جراحی نیازمند بخیه است ، حتما با ظرافت خاصی این جراحی را انجام دهد تا  سبب باقی ماندن جای بخیه ها نشود ، از طرفی دیگر برای آنها از روش لابیاپلاستی بدون بخیه استفاده شود.

سوالات متداول بهترین جراح لابیاپلاستی

مطالب مرتبط

لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش‌های جراحی زیبایی و درمانی واژن

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *