دکتر میترا بهمن پور / انتخاب جراح لابیاپلاستی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

انتخاب جراح لابیاپلاستی

انتخاب جراح لابیاپلاستی

انتخاب جراح لابیاپلاستی چرا مهم است ؟ چرا بانوان لابیاپلاستی را باید نزد جراح زیبایی زنان انجام دهند ؟ چرا این جراحی نیازمند حساس و مهم می باشد ، در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با جراح زیبایی زنان و علت دقت در انتخاب جراح لابیاپلاستی باید دقت نمایید را بدانید .

یکی از نکاتی که همیشه دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند ، این است که جراح لابیاپلاستی را باید با دقت انتخاب نمایید و در این زمینه نهایت حساسیت را به خرج دهید ، زیرا واژن بخش بسیار حساسی است که در آن تعداد غدد لنفاوی و عصبی بسیاری وجود دارد ، در صورتی که جراح به درستی لابیاپلاستی را انجام ندهد به این بخش ممکن است آسیب جدی وارد شود و سبب کم شدن حس جنسی در بانوان شود .

بهترین جراح زیبایی لابیاپلاستی باید چه نکاتی را بداند ؟

آیا می دانستید که برای لابیاپلاستی تکنیک های مختلفی وجود دارد ؟

بهترین جراح لابیاپلاستی

جراح لابیاپلاستی و یا به طور کلی جراح زیبایی زنان باید با آناتومی دستگاه تناسلی آشنا باشد ، اطلاع داشتن از آناتومی صحیح دستگاه تناسلی تعیین کننده پلن و تکنیک بانوان می باشد .

انتخاب جراح لابیاپلاستی

برای یک عمل صحیح حتما باید معاینه دقیقی از تمامی اجزا دستگاه تناسلی انجام شود ، دقیقا باید مانند زیبایی صورت و چهره حتما باید بین اجزای مختلف دستگاه تناسلی هارمونی ایجاد گردد .

کلیتورال لابیاها

کمپلکس کلیتورال لابیاها مهم ترین کمپلکس تعیین کننده زیبایی دستگاه تناسلی می باشد ، جراح زیبایی زنان که این جراحی را انجام می دهد حتما باید به این کمپلکس به عنوان مهم ترین رکن جراحی زیبایی زنان دقت نماید .

بهترین جراح زیبایی زنان

بهترین جراح زیبایی زنان باید با تکنیک های لابیالاستی ، آشنا باشد ، زیرا لابیاهای هر شخص با دیگری متفاوت است ، در نتیجه نباید برای همگی از یک نوع برش و تکنیک لابیاپلاستی استفاده شود .

لابیاپلاستی در دختران مجرد

یکی از دغدغه های دیگر دختران مجرد جهت عمل زیبایی لابیاها ، این است که جای بخیه ها باقی نماند ، دو نکته را بهترین جراح عمل زیبایی لابیاها باید در نظر بگیرد ، یکی اینکه اگر جراحی نیازمند بخیه است ، حتما با ظرافت خاصی این جراحی را انجام دهد تا  سبب باقی ماندن جای بخیه ها نشود ، از طرفی دیگر برای آنها از روش لابیاپلاستی بدون بخیه استفاده شود .

لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی بدون بخیه برای اولین بار در ایران در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ارائه شد ، در این روش با کمک سافت سرجری لابیاپلاستی بدون بخیه انجام می شود تا دختران مجرد و بانوان واهمه و ترس جای بخیه ها را نداشته باشند ، البته نیاز به ذکر است که در سایر روش های که ایشان انجام می دهند ، نهایت دقت را در زمان بخیه لابیاها انجام می شود که این امر باعث می شود که در سایر روش ها هم اشخاص با جای بخیه روبرو نمی شوند .

سایر مقالات مرتبط

 

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =

Call Now Button