دکتر میترا بهمن پور / تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی چیست ؟  آیا لابیاپلاستی سبب کاهش میل جنسی می شود ؟ آیا اشخاص پس از لابیاپلاستی میل جنسی شان افزایش می یابد ؟ یکی از سوالات متداولی است که از دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان مطرح می شود در این بخش به بیان این موضوع از زبان خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان می پردازیم :

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بانوانی که قصد انجام لابیاپلاستی را دارند باید این موضوع را بدانند که به جز لابیاها در ناحیه دستگاه تناسلی ناحیه ای بنام کلیتوریس داریم که حس جنسی زنان و اعصاب حسی زنان در این ناحیه بسیار زیاد است ، در این بخش به دلیل پوسته اضافه که وجود دارد ، این در حالی است که در برخی از بانوان این بخش در فعال نیست ، بنابراین اگر جراح زیبایی زنان که اعصاب را به خوبی می شناسد به آسانی می تواند پوسته اضافی را به کمک جراحی لابیاپلاستی برداشته نه تنها میل جنسی بانوان کم نمی شود بلکه با انجام درست جراحی لابیاپلاستی میل جنسی بانوان نیز افزایش پیدا خواهد کرد .

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

با جراحی لابیاپلاستی این ناحیه هم فعال شده و هم میل جنسی بانوان نیز افزایش پیدا خواهد کرد .

افزایش میل جنسی در زنان

آیا می دانستید که در لابیاپلاستی با حذف پوست چروکیده می توان میل جنسی را افزایش داد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند اگر اشخاصی که جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهند که آگاهی به این موضوع نداشته باشند و نقاط اعصاب را نتوانند شناسایی نمایند ممکن است جراحی لابیاپلاستی سبب آسیب به این ناحیه شود و میل جنسی بانوان کاهش پیدا کند .

لابیاپلاستی بدون بخیه

با افتخار بیان می کنیم که در ایران برای اولین بار در مطب دکتر بهمن پور لابیاپلاستی بدون بخیه انجام می شود ، بانوانی که ترس و واهمه لابیاپلاستی را دارند دیگر نباید نگران این موضوع باشند زیرا با کمک این تکنیک در مطب دکتر بهمن پور می توانند لابیاپلاستی بدون بخیه را تجربه کنند .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان جراحی لابیاپلاستی را با روش ها و تکنیک های روز دنیا انجام می دهند ، بیماران ایشان پس از جراحی لابیاپلاستی نهایت رضایت را از انجام این جراحی داشته اند هم چنین بیان کرده اند که میل جنسیشان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است .

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی زمانی افزایش می یابد که توسط جراح متبحر انجام شود.

تزریق چربی به نقطه g point

در ناحیه تناسلی خانم ها نقطه ای بنام جی پوینت وجود دارد که با تزریق چربی به این ناحیه می توان حس جنسی را تا حد قابل توجهی افزایش داد ، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک ذیل کلیک نمایید .

تزریق چربی به نقطه g point

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی لابیاپلاستی می توانید به مقاله لابیاپلاستی در همین سایت مراجعه نمایید.

برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

Call Now Button