تصاویر لابیاپلاستی

عمل زیبایی لابیاپلاستی چیست ؟

زمانی که لابیاها بزرگ ، نامتقارن و آویزان باشد سبب می شود که نه خود شخص و نه شریک جنسی او از نزدیکی لذت نبرد در نتیجه در زمان برقراری رابطه جنسی خجالت بکشد این موضوع نه تنها در اعتماد به نفس شخص تاثیر گذار است بلکه در سبب بروز مشکلات جنسی می شود به همین دلیل است که بانوان تمایل به انجام جراحی لابیاپلاستی پیدا می کنند ، در این بخش به طور کلی تصاویر لابیاپلاستی را قرار داده ایم تا با تصاویر لابیاپلاستی به بیان کامل نکاتی این جراحی بپردازیم .

زمانی که لابیاها بزرگ ، نامتقارن و آویزان باشد سبب می شود که نه خود شخص و نه شریک جنسی او از نزدیکی لذت نبرد در نتیجه در زمان برقراری رابطه جنسی خجالت بکشد این موضوع نه تنها در اعتماد به نفس شخص تاثیر گذار است بلکه در سبب بروز مشکلات جنسی می شود به همین دلیل است که بانوان تمایل به انجام جراحی لابیاپلاستی پیدا می کنند ، در این بخش به طور کلی تصاویر لابیاپلاستی را قرار داده ایم تا با تصاویر لابیاپلاستی به بیان کامل نکاتی این جراحی بپردازیم 

در جلسه مشاوره لابیاپلاستی دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ، پس از اینکه معاینه دقیقی را بر روی بیمار انجام داد ، روش جراحی لابیاپلاستی را تعیین می کند ، علاوه بر آن آزمایشاتی را که نیاز باشد ، شخص انجام دهد را بیان می کند .

لابیاپلاستی

بسیاری از بیماران دکتر بهمن پور در خصوص آزمایشات قبل از لابیاپلاستی سوال دارند که در این بخش آزمایشات قبل از لابیاپلاستی را در این بخش قرار داده ایم .

پس از لابیاپلاستی دکتر بهمن پور به بانوان توصیه می کند که علاوه بر مصرف داروی ویتامین C به مصرف میوه های بپردازند که سرشار از ویتامین C  و زینک می باشند بپردازند ، سایر موارد تغذیه پس از لابیاپلاستی را در عکس ذیل قرار می دهیم .

مراقبت های پس از لابیاپلاستی بسیار مهم می باشد ، زیرا با انجام صحیح مراقبت های پس از لابیاپلاستی می توان کمک به بهبود نتایج عمل و بهبود سریع تر زخم ها کرد ،لابیاپلاستی امروزه به بانوان کمک شایانی کرده است ، که در ذیل مراقبت های پس از عمل زیبایی لابیا را قرار داده ایم ، هم چنین می توانید به مقاله مراقبت های پس از لابیاپلاستی مراجعه کنید .

اکثر بیماران دکتر بهمن پور در خصوص تورم پس از لابیاپلاستی سوالات متداول را بیان می کنند که در این بخش ما در قالب تصویر راه های که باید انجام دهند تا تورم پس از لابیاپلاستی کاهش یابد را بیان می کنیم ، راه های کاهش تورم لابیاپلاستی به بهبودی سریع تر بیمار کمک می کند .

لابیاپلاستی بدون بخیه یکی از روش های جدیدی است که برای اولین بار در ایران در مطب دکتر بهمن پور ارائه می شود ، با کمک این روش بانوان و دخترانی که واهمه بخیه های لابیاپلاستی را دارند می توانند بدون استرس این جراحی را انجام دهند.

تغییر شکل لابیاها در اثر چه عواملی اتفاق می افتد را به شکل خلاصه در تصویر توضیح داده ایم .

البته بهتر است بدانید که مهم ترین عامل تغییر شکل لابیاها ژنتیک است .

در صورتی که عمل زیبایی لابیا ها را انجام داده اید نکات ذیل را مطالعه نمایید .

یکی از سوالاتی که برخی از مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور بیان می کنند ، در خصوص برنزه کردن و آفتاب گرفتن پس از عمل لابیاپلاستی است ، در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که اشخاصی که لابیاپلاستی انجام داده اند ، پس از دو الی سه ماه پس از جراحی می توانند برنزه کردن را انجام دهند .

یکی از سوالاتی که برخی از مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور بیان می کنند ، در خصوص برنزه کردن و آفتاب گرفتن پس از عمل لابیاپلاستی است ، در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که اشخاصی که لابیاپلاستی انجام داده اند ، پس از دو الی سه ماه پس از جراحی می توانند برنزه کردن را انجام دهند .

همیشه این سوال مطرح می شود که همزمان با سفید کردن واژن می توان لابیاپلاستی را انجام داد ؟

در تصویر ذیل دکتر بهمن پور به پاسخ این سوال پرداخته اند .