دکتر میترا بهمن پور / جراحی های ناحیه تناسلی زنان / تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی

تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی

تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی
آنچه می خوانید...

بانوانی که می خواهند لابیاپلاستی را انجام دهند ، همیشه این سوال را مطرح می کنند که چه فرقی بین لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی است ؟ کدام روش جراحی بهتر است ؟ در این بخش دکتر بهمن پور به بیان پاسخ این سوالات می پردازند .

به کمک این روش جراحی می توان بخش های لابیاهای خارجی و داخلی را تغییرشکل داد ، در برخی از بانوان در اثر عواملی نظیر تروما ، ژنتیک ، زایمان و یا بارداری و یا افزایش وزن با لابیاهای نامتقارن و بزرگ روبرو شده اند که عمل زیبایی لابیاپلاستی کمک شایانی به این اشخاص می کند .

تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی

لازم به ذکر است که ژنتیک بیشتر عامل بزرگی و نامتقارن بودن لابیاها می باشد .

معمولا این اشخاص در زمان نزدیکی و یا پوشیدن لباسهای تنگ احساس ناراحتی می کنند ، این اثرات منفی در اشخاص سبب کاهش اعتماد به نفس می شود .

تفاوت جراحی لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بزرگترین تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی در بخیه ها می باشد دوره نقاهت این دو جراحی  و ریکاوری پس از عمل نیز متفاوت است .

در  لابیاپلاستی با لیزر بیمار بخیه نمی خورد ، نقاهت پس از جراحی معمولا یک روز می باشد ، پس از لابیاپلاستی با لیزر 24 ساعت بعد بیمار می تواند به سرکار بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد .

اما پس از لابیاپلاستی با جراحی شخص باید به مدت 3 روز استراحت نماید .

در هر دو روش شخص دردی را احساس نمی کند .

از بی حسی موضعی استفاده می شود ، مگر در مواقع خاص بیمار را بیهوش می نمایند .

جراحی دستگاه تناسلی با لیزر و جراحی هر کدام فواید خاص خود را دارد که در ذیل به بیان فواید لابیاپلاستی با لیزر می پردازیم

فواید لابیاپلاستی

  • زیبایی و راحتی

بانوانی که با بزرگی لابیاها روبرو هستند معمولا با ناراحتی و خارش و سوزش در ناحیه تناسلی روبرو هستند که معمولا پوست حساس و لابیاها بزرگ سبب این عوامل می شود ، این عوامل نه تنها با لابیاپلاستی با لیزر برطرف می شود ، بلکه سبب زیبایی دستگاه تناسلی می شود .

از فواید دیگر این روش می توان به افزایش اعتماد به نفس در اشخاص اشاره کرد .

  • تاثیرات جنسی

بانوان اگر لابیا بزرگ داشته باشند ، در زمان نزدیکی با درد روبرو می شوند ، که با عمل لابیاپلاستی می توان از سایز لابیاها کاسته تا شخص درد را احساس نکند ، علاوه بر آن لذت جنسی را می توان به مقدار زیادی افزایش داد زیرا حذف بافت اضافی نواحی اطراف کلیتوریس سبب این امر می شود .

فواید لابیاپلاستی با لیزر

  • دوره نقاهت بسیار کوتاه
  • بدون درد و خونریزی
  • زخم پس از عمل به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد .
  • شخص با تورم کمتری همراه است .
  • سرعت بهبودی بسیار سریع است .
  • شما عزیزان می توانید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقالات ذیل مراجعه نمایید .

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =