تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی

تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی

بانوانی که می خواهند لابیاپلاستی را انجام دهند ، همیشه این سوال را مطرح می کنند که چه فرقی بین لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی است ؟ کدام روش جراحی بهتر است ؟ در این بخش دکتر بهمن پور به بیان پاسخ این سوالات می پردازند .

به کمک این روش جراحی می توان بخش های لابیاهای خارجی و داخلی را تغییرشکل داد ، در برخی از بانوان در اثر عواملی نظیر تروما ، ژنتیک ، زایمان و یا بارداری و یا افزایش وزن با لابیاهای نامتقارن و بزرگ روبرو شده اند که عمل زیبایی لابیاپلاستی کمک شایانی به این اشخاص می کند .

لازم به ذکر است که ژنتیک بیشتر عامل بزرگی و نامتقارن بودن لابیاها می باشد .

معمولا این اشخاص در زمان نزدیکی و یا پوشیدن لباسهای تنگ احساس ناراحتی می کنند ، این اثرات منفی در اشخاص سبب کاهش اعتماد به نفس می شود .

تفاوت جراحی لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که بزرگترین تفاوت لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی در بخیه ها می باشد دوره نقاهت این دو جراحی  و ریکاوری پس از عمل نیز متفاوت است .

در  لابیاپلاستی با لیزر بیمار بخیه نمی خورد ، نقاهت پس از جراحی معمولا یک روز می باشد ، پس از لابیاپلاستی با لیزر 24 ساعت بعد بیمار می تواند به سرکار بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد .

اما پس از لابیاپلاستی با جراحی شخص باید به مدت 3 روز استراحت نماید .

در هر دو روش شخص دردی را احساس نمی کند .

از بی حسی موضعی استفاده می شود ، مگر در مواقع خاص بیمار را بیهوش می نمایند .

جراحی دستگاه تناسلی با لیزر و جراحی هر کدام فواید خاص خود را دارد که در ذیل به بیان فواید لابیاپلاستی با لیزر می پردازیم.

فواید لابیاپلاستی

  • زیبایی و راحتی

بانوانی که با بزرگی لابیاها روبرو هستند معمولا با ناراحتی و خارش و سوزش در ناحیه تناسلی روبرو هستند که معمولا پوست حساس و لابیاها بزرگ سبب این عوامل می شود ، این عوامل نه تنها با لابیاپلاستی با لیزر برطرف می شود ، بلکه سبب زیبایی دستگاه تناسلی می شود .

از فواید دیگر این روش می توان به افزایش اعتماد به نفس در اشخاص اشاره کرد .

  • تاثیرات جنسی

میزان تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی از جمله سوالات بانوان است. بانوان اگر لابیا بزرگ داشته باشند ، در زمان نزدیکی با درد روبرو می شوند ، که با عمل لابیاپلاستی می توان از سایز لابیاها کاسته تا شخص درد را احساس نکند ، علاوه بر آن لذت جنسی را می توان به مقدار زیادی افزایش داد زیرا حذف بافت اضافی نواحی اطراف کلیتوریس سبب این امر می شود .

فواید لابیاپلاستی با لیزر

  • دوره نقاهت بسیار کوتاه
  • بدون درد و خونریزی
  • زخم پس از عمل به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد .
  • شخص با تورم کمتری همراه است .
  • سرعت بهبودی بسیار سریع است .
  • شما عزیزان می توانید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقالات ذیل مراجعه نمایید .
مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *