دکتر میترا بهمن پور / جراحی های ناحیه تناسلی زنان / جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی

جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی

جراحی لابیاپلاستی و تزریق چربی واژن
آنچه می خوانید...
Rate this post

زیبایی واژن از جمله مواردی به شمار می‌ رود که بسیاری از خانم‌ ها به آن توجه می‌ کنند. به همین دلیل روش های زیادی را برای زیبایی واژن خود انتخاب می‌ کنند. جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی یکی از روش های زیباسازی واژن به شمار می ‌رود. با انجام دادن جراحی لابیاپلاستی می ‌توانید بزرگی لابیاها و عدم تقارن آنها را درمان کنید. برای رفع لاغری و چین و چروک ناحیه تناسلی از مزیت تزریق چربی می توانید بهره مند گردید. اگر مایل هستید در خصوص انجام دادن روش جراحی لابیاپلاستی و تزریق چربی اطلاعات بیشتری داشته باشید با ما در ادامه همراه گردید.

دلیل جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی چیست؟

 با افزایش سن امکان دارد که مشکلاتی مانند آویزان بودن لابیا ناحیه تناسلی و شلی در این ناحیه را مشاهده کنید. تزریق چربی به عنوان یکی از روش هایی شناخته می‌ شود که برای زیباسازی واژن مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این روش ساختار واژن را می توانید به حالت جوانی برگردانید. در این موارد بسیاری از بانوان مایل می باشند که روش تزریق چربی را همراه با لابیاپلاستی انجام دهند. لابیاپلاستی یکی از روش های درمانی موثر جهت رفع بزرگی و همچنین عدم تقارن لابیا به شمار می رود.

جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی به واژن

 زایمان های مکرر، افزایش سن، رابطه جنسی مداوم، تغییرات هورمونی و غیره موجب به وجود آمدن مشکلاتی مانند افتادگی واژن، شلی و همچنین عدم تناسب لابیا واژن می گردند. جراحی لابیاپلاستی برای بسیاری از بانوانی که از بزرگ بودن بیش از اندازه لابیاهای واژن خود رنج می برند مناسب می باشد. بهترین روش جهت جذابیت ناحیه تناسلی و بازیابی زیبایی این ناحیه جراحی همزمان تزریق چربی و لابیاپلاستی می باشد که بیان کردیم.

چه افرادی باید تزریق کردن چربی و لابیاپلاستی را به صورت همزمان انجام دهند؟

 افراد به دلایل متفاوت با مشکلات مربوط به نامتناسب بودن اندازه لابیا مواجه می گردند. مشکلات امکان دارد که عدم اعتماد به نفس را برای افراد رقم بزنند. در مواردی فرد از آنجایی که لابیا های بزرگ دارد عفونت های واژینال برایش به وجود می آید. به دلیل شکل نامتقارن لابیا انجام دادن برخی از ورزش ها برای فرد دشوار می گردد. همچنین انجام دادن رابطه جنسی همراه با درد خواهد بود. بسیاری از افرادی که با این مشکل مواجه هستند نمی توانند لباس های تنگ بپوشند. در این موارد ضروری است که از جراحی لابیاپلاستی استفاده شود. زمانی که این جراحی انجام می گردد پزشک می تواند با تزریق چربی زیبایی واژن را چندین برابر سازد.

مزیت های عمل لابیاپلاستی همراه با تزریق کردن چربی

 جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی برای زیباسازی واژن مزیت های زیادی دارد. این دو روش دارای ماندگاری بالایی هستند. شما زمانی که این دو روش را انجام دهید می توانید رفع تیرگی و همچنین روشن شدن واژن را مشاهده کنید. در این صورت اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می‌ کند. همچنین از برقرار کردن رابطه جنسی لذت بیشتری می ‌برید. حذف پوسته اضافی لابیا کمک می کند که فرد در زمان برقراری رابطه جنسی احساس درد نداشته باشد.

یکی دیگر از مزیت های این دو روش این است که شما به بیهوشی نیازی پیدا نمی کنید. خونریزی و همچنین احتیاج به بستری شدن در بیمارستان برای لابیاپلاستی و تزریق چربی وجود ندارد. با انجام دادن جراحی لابیاپلاستی شما می توانید عفونت های واژینال خود را کاهش دهید و از بین ببرید. به راحتی ورزش و حرکات سنگین را می توانید انجام دهید. همچنین بسیاری از سوزش ها و دردها پس از انجام دادن جراحی لابیاپلاستی و تزریق چربی بهبود پیدا می ‌کند.

به طور کلی می توانیم بگوییم که با جراحی لابیاپلاستی و همچنین تزریق چربی درمان آتروفی و همچنین خشکی واژن انجام می گردد. عدم تقارن و همچنین عدم تناسب واژن رفع می شود.  به دلیل مزیت هایی که عمل لابیاپلاستی و تزریق چربی دارد بسیاری از خانم‌ ها ترجیح می‌ دهند که هر دو این روش را در یک روز انجام دهند.

جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی در کدام بخش انجام می شود؟

 لابیا ماژور به عنوان بخش خارجی واژن شناخته می‌ شود که باید از بخش داخلی واژن محافظت کند. تزریق چربی به واژن به طور معمول جهت رفع عیب و بخش خارجی واژن انجام می گردد. در برخی از موارد امکان تزریق کردن چربی به ناحیه خروجی واژن وجود دارد. یکی از اصلی ترین نمونه های این اقدام تزریق کردن چربی به نقطه جی می باشد. پزشکی که جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی را می خواهد انجام دهد باید در مورد روش تزریق چربی اطلاعات دقیقی داشته باشد. اینکه پزشک بداند در چه بازه زمانی باید چربی را به لابیا تزریق کند و چگونه جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد بسیار مهم است.

مراقبت های قبل از عمل لابیاپلاستی و تزریق کردن چربی

 مهمترین مسئله ای که در مورد جراحی لابیاپلاستی و تزریق چربی باید به آن دقت داشته باشید انتخاب کردن پزشکی حرفه ‌ای است. اگر شما پزشک حرفه ای را انتخاب نکنید امکان دارد مشکلات زیادی برایتان به وجود بیاید. به همین دلیل باید در خصوص حرفه ای بودن پزشک خود تحقیق نمایید. جراحی هایی که همزمان هستند بعد از معاینات بالینی به وسیله جراح زیبایی باید مورد بررسی قرار بگیرند. در فرایند معاینه پزشکی عفونت های واژن را پزشک ابتدا به خوبی بررسی می کند. اگر بیمار به عفونت مبتلا شده باشد آنتی بیوتیک برای بیمار تجویز می گردد. مصرف کردن داروهای ضد انعقاد، الکل، سیگار و غیره به مدت دو هفته قبل از جراحی باید قطع شود.  

اقدامات در جریان و بعد از جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی

در روز جراحی پزشک با انجام دادن تزریقات، بی حسی موضعی را برای فرد ایجاد می کند. سپس با استفاده کردن از لیزر یا تیغ جراحی اقدام به جراحی لابیاپلاستی یا تزریق چربی می نماید. پزشک بعد از برداشتن و همچنین استخراج چربی از ناحیه های متفاوت بدن، سلول ‌های سالم بدن را جدا می کند و تزریق چربی ها را به موضعی که تحت درمان است انجام می دهد. بعد از انجام جراحی همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی باید ناحیه تناسلی خشک و تمیز نگه داشته شود. پرهیز از مراجعه به استخر، عدم مصرف دخانیات، فشار نیاوردن به محل عمل، عدم استفاده از دستگاه سولار و غیره از جمله نکاتی است که بعد از عمل باید به آنها دقت شود. همچنین فرد به مدت چهار هفته از رابطه جنسی باید خودداری کند.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات لازم را کسب کرده باشید. شما میتوانید سوالات و تجربیات خود را در زیر این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری مطلب:

دکتر میترا بهمن پور

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.