دکتر میترا بهمن پور / بیماری های زنان / سوالات درد در زمان نزدیکی

سوالات درد در زمان نزدیکی

سوالات درد در زمان نزدیکی
آنچه می خوانید...

سوالات درد در زمان نزدیکی

علت های درد در زمان نزدیکی شامل چه مواردی است ؟ چرا درد در زمان نزدیکی را باید درمان نمود ؟ در چه مواقعی در زمان درد مقاربت جنسی باید به پزشک مراجعه نمود ؟ در این مقاله به بیان پاسخ این سوالات می پردازیم تا بیشتر با درد در زمان نزدیکی آشنا شوید و با سوالات درد در زمان نزدیکی آشنا شوید .

علت درد مقاربت جنسی چیست ؟
درد در زمان مقاربت جنسی در برخی از بانوان رخ می دهد که علت اصلی آن اختلال عملکرد جنسی می باشد ، با گذشت زمان این درد افزایش می یابد .

سوالات درد در زمان نزدیکی

علائم درد زمان مقاربت جنسی چیست ؟
تغییرات در رفتار جنسی ، زمانی که شخص درد زمان مقاربت جنسی را دارد با درد همراه است ، تمایل شخص به بحث در خصوص رفتار جنسی کاملا عادی است ، درد در زمان مقاربت جنسی را باید حتما درمان نمود زیرا در زمان یائسگی این درد خیلی بیشتر می شود .
درد در زمان مقاربت جنسی سبب چه مشکلاتی می شود ؟
زمانی که شخص با مشکل درد در زمان مقاربت جنسی روبرو می شود ، احتمال اینکه به برخی از عفونت ها مبتلا شود بسیار زیاد است ، عفونت های نظیر عفونت مجاری ادراری ، عفونت واژینیسموس ، اسپاسم در عضلات دیواره واژن و…

علت درد در زمان مقاربت جنسی چیست ؟

درد در زمان مقاربت جنسی به علت های مختلفی رخ می دهد ، علت های مانند اسپاسم عضلانی ، تنگی عضلات ، گرفتگی لگن و یا ترس از رابطه جنسی باشد .

انواع درد در زمان مقاربت جنسی چیست ؟

درد در زمان مقاربت جنسی به علت های مختلفی رخ می دهد ، به طور کلی درد در زمان مقاربت جنسی به دو دسته تقسیم می شود ، مانند درد اولیه یا درد ثانویه ، درد اولیه که در اکثر بانوان وجود دارد و پس از اولین رابطه جنسی برطرف می شود اما درد ثانویه ، بدون هیچ گونه علائمی ظاهر می گردد که شخص در زمان مقاربت جنسی در تمامی مراحل درد را احساس می کند ، درد شدید زمان مقاربت جنسی ناگهانی زمانی رخ می دهد ، این درد را شخص در ناحیه شکم هم حتی احساس می کند .

در چه مواقعی باید برای درد مقاربت جنسی به پزشک باید مراجعه نماییم ؟

در مواقعی که درد شدید می شود ، و یا برای مدت زمان طولانی طول می کشد ، حتما باید به پزشک مراجعه نمایید ، اگر پس از درد در زمان مقاربت جنسی شخص خونریزی دارد نیز باید حتما به پزشک مراجعه نمایید ، درد رکتوم و یا تهوع پس از مقاربت جنسی از دیگر عوامل برای مراجعه به پزشک متخصص زنان می باشد .
چه روش های طبیعی را می توان برای درد زمان مقاربت جنسی در نظر گرفت ؟
در برخی از مواقع استفاده از ژل های روان کننده می تواند به این مشکل کمک کند ، در برخی از مواقع هم زوج درمانی به این امر کمک می کند اما اگر مشکل درد مقاربت جنسی بالا باشد باید زیر نظر متخصص به درمان این مشکل پرداخته شود .
امروزه علل درد مقاربت جنسی را به آسانی می توان تشخیص داد و روش های درمانی مختلفی را برای آنها در نظر گرفت .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

instagram

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

مقالات مرتبط به تزریق چربی به واژن

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =