دکتر میترا بهمن پور / بیماری های زنان / درمان بی اختیاری ادرار با پساری

درمان بی اختیاری ادرار با پساری

درمان بی اختیاری ادرار
آنچه می خوانید...

درمان بی اختیاری ادرار با پساری

اگر شما هم از آن دسته از اشخاصی هستید که در زمان خندیدن ، عطسه کردن ، سرفه کردن دچار ریزش ادرار می شوید ، حتما باید به پزشک مراجعه نمایید ، زیرا این علائم بیانگر بی اختیاری ادرار است در نتیجه درمان بی اختیاری ادرار را باید سریعا انجام دهید ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان درمان بی اختیاری ادرار با پساری انجام می دهند .

درمان بی اختیاری ادرار با پساری چگونه است ؟ تا چه حد در درمان بی اختیاری ادرار موفق عمل می کند .

برای درمان بی اختیاری ادرار روش های مختلفی وجود دارد ، یکی از روش های درمان بی اختیاری ادرار گذاشتن پساری درون واژن می باشد ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند که پساری از فشاری که ممکن است در زمان خروج ادرار به وجود آید ، کاسته می شود .

در بانوانی که روزانه فعالیت های سنگینی دارند و یا ورزش های شدیدی انجام می دهند ، استفاده از پساری به پیشگیری از خروج ادرار کمک می کند .

درمان بی اختیاری ادرار

تزریق کلاژن

تزریق کلاژن کاربردهای بسیاری دارد ، یکی کاربردهای کلاژن پیشگیری از خروج ادرار است ، جراح زیبایی زنان در اطراف مجاری ادرار کلاژن را تزریق می نماید ، انجام این کار سبب می شود که خروج ادرار با مقاومت روبرو شود .

دکتر بهمن پور به بیمارانی که با بی اختیاری ادرار روبرو هستند ، توصیه می کند تزریق کلاژن را هر سال یک بار انجام دهند ، البته نیاز به ذکر است که این روش در تمامی بی اختیاری ادرارها پاسخگو نیست ، درمان بی اختیاری ادرار با این روش زمانی که ناشی از فشار است ، قابل درمان است .

تمرین مثانه ادرار

با انجام تمرین ها مثانه می توان به درمان بی اختیاری ادرار پرداخته شود ، زیرا با این تمرین ها می توان فشار و تحریکی که مربوط به ادرار است را درمان نمود .

برای درمان بی اختیاری ادرار از روش های دیگری نظیر جراحی و … نیز استفاده می کنند که در مقالات بعدی به بیان این موضوع می پردازیم

درمان بی اختیاری ادرار با روش های مکمل و جایگزین نیز امکان دارد ، دکتر بهمن پور ابتدا وضعیت بیمار را بررسی می کنند سپس با توجه به وضعیت بیمار و میزان شدت بیماری به درمان بی اختیاری ادرار می پردازند .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :

شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

مقالات مرتبط با درمان بی اختیاری ادرار

درمان بی اختیاری ادرار

تاثیر زایمان بر بی اختیاری ادرار

درمان بی اختیاری ادرار در زنان

سوالات متداول بی اختیاری ادرار

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سه =