درمان تیرگی لبه های واژن

تیرگی لبه های واژن برای بسیاری از بانوان آزاردهنده است ، بسیاری از بانوان از این امر خجالت می کشند ، آیا راه های درمان تیرگی لبه های واژن را می دانید ؟ در ادامه به بیان این نکات می پردازیم .

تیرگی لبه های واژن به دلایل مختلفی بروز می کند ، دلایل تیره شدن واژن شامل ژلیت ، افزایش سن ، مرطوب بودن ناحیه تناسلی ، استفاده از لباس زیرهای تنگ می باشد ، تیرگی واژن نه تنها در روحیه شخص بسیار تاثیر گذار است ، بلکه در زمان برقراری رابطه جنسی باعث می شود که شخص به دلیل تیرگی واژن از این کار سربازبزند که روشن کردن واژن در این زمینه بسیار کمک کننده است ، نه تنها به شخص اعتماد به نفس دوباره ای می دهد بلکه باعث می شود که روابط زوجین بهتر شود.

درمان تیرگی واژن

به طور کلی هدف از مراجعه به پزشک در این خصوص به دو دلیل است ، هدف درمانی ، هدف زیبایی

برخی از بانوانی که به جراح زیبایی زنان جهت درمان تیرگی واژن جهت زیبایی صرفا اقدام می نمایند ، پس از معاینه شخص ، پزشک متوجه ترشحات و عفونت شخص می شود ، در این مواقع شخص قبل از انجام کار زیبایی باید به درمان این مشکلات بپردازد .

سفید کردن واژن را زمانی که شخص درمان عفونت را انجام داد ، می تواند انجام دهد ، سفید کردن واژن یکی از زیر مجموعه های جراحی زیبایی واژن می باشد که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلفی انجام می دهند ، زمانی که شخص جهت سفید کردن واژن اقدام می نماید ، علاوه بر واژن اطراف مقعد و کشاله ران را نیز می توان سفید کرد .

علت تیرگی لبه های واژن چیست

بیشترین علت ناحیه تناسلی سایش ناحیه ، نوع لباس زیر، یکسری بیماری ها و ژنتیک و مصرف برخی از داروها از مهم ترین علت های تیرگی واژن می باشند .
درمان تیرگی واژن
یکی از این روش ها درمان با لیزر می باشد ، در مطب ما برای درمان تیرگی واژن از 4 روش استفاده می کنیم .
درمان تیرگی واژن با لیزر به دلیل اینکه یک روش تهاجمی است ، فواصل جلسات ماهی یکبار است ، لازم به ذکر است که یک شخص با یک جلسه هم نتایج بسیار درخشانی از سفید کردن واژن با لیزر بدست بیاورد ، به همین دلیل در همگی اشخاص تعداد جلسات سفید کردن واژن قطعا سه جلسه نیست .

درمان تیرگی واژن

چه عواملی در تعداد جلسات درمان تیرگی واژن تاثیر گذار هستند ؟

1- میزان تیرگی پوست
2- میزان پاسخ دهی پوست هر شخص

3- برخی از بیماریهای زمینه ای
4- وضعیت هورمون های هر شخص


تمامی مواردی که در بالا ذکر شد نقش بسیار مهمی در تعداد جلسات برای سفید کردن واژن دارند .

فاصله بین جلسات رفع تیرگی لبه های داخلی واژن

قانون خاصی را برای فاصله جلسات سفید کردن واژن نمی توان در نظر گرفت زیرا برخلاف لیزر مو زائد که نیاز است تا فولکول مو رشد نماید تا بتوان لیزر مو را انجام داد ، نمی باشد .
در روشن کردن واژن چون بخشی از لایه پوست که دارای ملاین است برداشته می شود ، ترمیم پوست از فاکتورهای مهم می باشد .
در برخی از اشخاص ترمیم پوست طی فرایند 10 روزه رخ دهد در برخی دیگر ممکن است این ترمیم پوست 20 روز طول بکشد اما به طور کلی ترمیم پوست به طور میانگین در اشخاص 21 روز طول می کشد .
به همین دلیل ترمیم پوست معمولا نیازمند حداقل سه هفته فاصله می باشد .
حتی درجه لیزر بسته جنس پوست هر شخص متفاوت است .
جلسات روشن کردن واژن را می توان ترکیبی کرد یعنی اینکه جلسه اول را برای شخص لیزر انجام داد ، جلسه دوم را از روش ترموالکتریک استفاده کرد ، یا ترکیبی از روش های سفید کردن واژن را انجام داد .
تمامی این موارد ذکر شده به پوست شخص بستگی دارد .

کربوکسی تراپی در سفیدی کردن واژن تاثیر دارد ؟

یکی از سوالات متعددی که ازدکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می شود این است که کربوکسی تراپی برای سفید کردن واژن تاثیر دارد ؟
در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که کربوکسی تراپی به تنهایی برای سفید کردن واژن موثر نیست ، اگر هم این روش موثر باشد نتایج بسیار بسیار کمی به همراه دارد .
کربوکسی تراپی با ترکیب سایر روش ها می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد .

روش کار رفع تیرگی لبه های داخلی واژن با لیزر

یکی از نکاتی که شخص باید قبل از سفید کردن واژن انجام دهد ، استحمام می باشد ، شخص یک روز قبل از سفید کردن واژن باید استحمام نماید .

پس از آن با داروهای بی حسی واژن را بی حس می نمایند ، بعد از آن به کمک دستگاه لیزر نورهای به سطح پوست تابیده می شود که با کمک تغییرات در رنگدانه های پوست می توان سطح روی پوست را از بین برد ، پس از مدت کوتاهی پوست های تیره شروع به ریزش می نمایند .

اثر کرم های رفع تیرگی لبه های داخلی واژن

برای سفید کردن واژن روش های مختلفی وجود دارد ، سفید کردن واژن با کرم و پمادهای موضعی را بسیاری از شرکت ها تبلیغات گسترده ای انجام می دهند ، کرم ها و پمادهای سفید کننده واژن شاید در مدت زمان کمی سبب روشن شدن دستگاه تناسلی گردند اما پس از مدت کوتاهی مجددا پوست واژن تیره می شود ، به همین دلیل مصرف این پمادها و کرم ها توصیه نمی شود ، در برخی از اشخاص هم سبب حساسیت و واکنش شیمیایی می شوند ، که ممکن است در شخص سبب عوارض جبران ناپذیری شود .

سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر یکی از جدیدترین روش های است که در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان انجام می شود ، در این روش شخص در کمترین زمان بدون درد و خونریزی سفید کردن واژن را انجام می دهد .

سفید کردن واژن با لیزر نیاز به یک الی سه جلسه دارد ، تعداد جلسات بسته به اینکه نیاز شخص تا چه اندازه است و تا چه حدی واژن تیره است ، متفاوت است .

در برخی از اشخاص سفید کردن واژن در یک جلسه بسیار تاثیر گذار است و دیگر نیازی به جلسات بیشتری نمی باشد ، اما در برخی از اشخاص تیرگی واژن نیاز به یک الی سه جلسه دارد .

البته نیاز به ذکر است که تا 70 درصد پس از اولین جلسه سفید کردن واژن ، تیرگی واژن برطرف می شود .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان علاوه بر لیزر از یکسری داروها جهت رفع تیرگی واژن استفاده می نمایند که هم ماندگاری سفید کردن واژن را بیشتر کنند هم سفید کردن واژن به میزان بیشتری انجام شود .

سوالات متداول رفع تیرگی واژن

 

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *