سن لابیاپلاستی

سن لابیاپلاستی
آنچه می خوانید...

اگر مطالب سایت ما را مطالعه کرده باشید ، کاملا با جراحی لابیاپلاستی آشنا شده اید ، حال این سوال پیش می آید که از چه سنی می توان لابیاپلاستی را انجام داد ؟ دختران باکره می توانند این جراحی را انجام دهند ؟ بهترین سن لابیاپلاستی کی می باشد ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات بیابید.

  • لابیاپلاستی چیست ؟
  • سن لابیاپلاستی چه زمانی است ؟
  • چه اشخاصی کاندید مناسب برای انجام لابیاپلاستی هستند ؟

در این مقاله به تمامی سوالات بالا پاسخ می دهیم تا بیشتر با جراحی لابیاپلاستی آشنا شوید .

با جراحی لابیاپلاستی می توان به رفع بدفرمی و چروک های لابیا ها ، زیبایی دستگاه تناسلی زنان ، محدود کردن تحریکات بخش کلیتوریس ، ایجاد تقارن در لبهای کوچک پرداخته شود .

لابیاپلاستی یکی از جراحی زیبایی واژن است که بسیار طرفدار دارد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که سن شروع لابیاپلاستی چه زمانی است ؟ یکی از متداول ترین سوالاتی که در خصوص لابیاپلاستی بیان می شود سن لابیاپلاستی است ، بعد از بلوغ دختران به دلیل افزایش هورمون های جنسی علاوه بر اینکه لابیاها و نیکل سینه ها رنگ تیره و بزرگتر می شود .

سن لابیاپلاستی

مناسب ترین کاندیدا برای انجام جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی

کاندید مناسب جراحی لابیاپلاستی

  • زنانی که لب های واژنشان سایز نسبتا زیادی دارد و پهنای این اجزا بیشتر از حالت عادی است.
  • زنانی که سابقه زایمان های متعددی داشته و فرم و شکل واژن از حالت ایده آل خارج شده است.
  • زنانی که در حین انجام مقاربت با درد زیادی مواجه می شوند.
  • این افراد مناسب ترین کاندیدا برای انجام جراحی لابیاپلاستی یا زیبایی واژن هستند.

سایز لابیاها و سینه ها پس از سن بلوغ تغییر می کند و فرم و شکل بالغین را به خودش می گیرد ، بنابراین اگر اگر تقاضای جراحی لابیاپلاستی دارید بهتر است که حتما سن 18 سال شما به اتمام برسد و پس از این سن جراحی لابیاپلاستی انجام شود ، دکتر بهمن پور علت اینکه بیان می کنند که پس از سن 18 سال جراحی لابیاپلاستی انجام شود این است که رشد نهایی لابیاها انجام شود و تغییر رنگ و فرمی که لابیاها به دست می آورند پس از سن 18 سالگی است به همین دلیل است که توصیه می شود پس از این سن جراحی لابیاپلاستی انجام شود .

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دوازده =