سن مناسب برای عمل لابیاپلاستی

اگر مطالب سایت ما را مطالعه کرده باشید ، کاملا با جراحی لابیاپلاستی آشنا شده اید ، حال این سوال پیش می آید که از چه سنی می توان لابیاپلاستی را انجام داد ؟ دختران باکره می توانند این جراحی را انجام دهند ؟بهترین سن برای عمل لابیاپلاستی چند سال می باشد ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات بیابید.

  • لابیاپلاستی چیست ؟
  • سن لابیاپلاستی چه زمانی است ؟
  • چه اشخاصی کاندید مناسب برای انجام لابیاپلاستی هستند ؟

در این مقاله به تمامی سوالات بالا پاسخ می دهیم تا بیشتر با جراحی لابیاپلاستی آشنا شوید .

با جراحی لابیاپلاستی می توان به رفع بدفرمی و چروک های لابیا ها ، زیبایی دستگاه تناسلی زنان ، محدود کردن تحریکات بخش کلیتوریس ، ایجاد تقارن در لبهای کوچک پرداخته شود .

لابیاپلاستی یکی از جراحی زیبایی واژن است که بسیار طرفدار دارد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کنند که سن شروع لابیاپلاستی چه زمانی است ؟ یکی از متداول ترین سوالاتی که در خصوص لابیاپلاستی بیان می شود سن لابیاپلاستی است ، بعد از بلوغ دختران به دلیل افزایش هورمون های جنسی علاوه بر اینکه لابیاها و نیکل سینه ها رنگ تیره و بزرگتر می شود .

بهترین سن برای لابیاپلاستی چند سال است؟

سن مناسب برای انجام لابیاپلاستی (عمل جراحی بهبود ظاهر لبهای زنانه) ممکن است بسته به شرایط فرد متفاوت باشد و باید با یک پزشک متخصص مشورت شود. اکثراً، افرادی که این عمل را انجام می‌دهند، باید حداقل 18 ساله باشند و بپذیرند که رشد طبیعی بدن به پایان رسیده باشد.

در ضمن، تصمیم به انجام لابیاپلاستی نیاز به اطلاعات دقیق در مورد انتظارات، ریسک‌ها، و فرآیند پس از عمل دارد. بهتر است با یک پزشک جراحی زنانه یا جراح پلاستیک مشورت کنید تا بهترین تصمیم را برای شرایط خودتان بگیرید.

00:51
truncate dir-rtl

بهترین سن برای عمل لابیاپلاستی

انتخاب سن مناسب برای لابیاپلاستی به عوامل زیر بستگی دارد.

۱. بلوغ بدنی و روانی

لابیاپلاستی بهتر است پس از بلوغ بدنی و روانی انجام شود. این عمل برای افرادی که سن بلوغ را پشت سر گذاشته‌اند، مناسب‌تر است.

۲. پایداری وضعیت جسمی

اگر وزن شما پایدار است و به تناسب اندام دلخواهتان رسیده‌اید، می‌توانید بهترین نتیجه را از لابیاپلاستی ببرید.

۳. پس از زایمان یا تغییرات بزرگ در وزن

اگر زایمان یا تغییرات بزرگ در وزن باعث تغییرات زیاد در لبیاها شده است، لابیاپلاستی می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد.

۴. تصمیم نهایی در مورد فرزندآوری

درصورتی که تصمیم گرفته‌اید که فرزندآوری را به پایان ببرید، می‌توانید به لابیاپلاستی فکر کنید. زیرا بارداری ممکن است تاثیرات جدیدی بر روی لبیاها داشته باشد.

۵. مشاوره با پزشک

همیشه بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید تا ویژگی‌های فیزیکی و روانی خود را ارزیابی کنید و سن مناسب برای لابیاپلاستی را مشخص کنید.

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *