سوالات متداول خشکی واژن

سواالات متداول خشکی واژن

سوالات متداول خشکی واژن

شاید شما هم جز اشخاصی باشید که در زمان مقاربت جنسی درد دارید ؟ اگر دچار کاهش میل جنسی شده اید دلیل آن را می دانید ؟ با خشکی واژن و علائم خشکی واژن آشناهستید ! در این مقالات سوالات متداول خشکی واژن را بیان می کنیم .

سلام دکتر من 45 سالم هست ، به دلیل اینکه علاقه زیادی به آفتاب گرفتن و برنزه کردن داشتم ، در زمانی که آفتاب خیلی شدید بود ، آفتاب می گرفتم ، الان مدتی یائسه شدم ، می خواهم بدونم که ممکن که گرما زدگی بر میل جنسی تاثیر بگذارد ؟
سلام عزیزم ، عزیزم اگر شما اختلال خواب دارید و با عرق شبانه همراه هستید و علائم گرگرفتگی را دارید ، از نشانه های یائسگی می باشد که میل جنسی شما را تحت تاثیر قرار می دهد ، تست هورومونی را نیز باید بدهید تا هورمون های استروژن و پروژسترون شما نیز بررسی شود  گرما زدگی سبب خشکی واژن نمی شود ، بلکه علائمی که بیان شد مربوط به یائسگی می باشد ، درمان خشکی واژن یکی از روش های درمان مشکلات یائسگی می باشد .

سوالات متداول خشکی واژن
دکتر بهمن پور میشه در خصوص روش های افزایش میل جنسی در زمان یائسگی نکاتی بگید ، من شنیدم کرم تستوسترون باعث سلام بهبودی حس جنسی می شود ؟ می شه لطفا روش های درمان مشکلات یائسگی را بیان کنید ؟

سلام عزیزم ، کاهش یافتن میل جنسی در زمان یائسگی کاملا عادی است ، زیرا در این دوران شخص با تغییرات مختلفی همراه است ، این کرم خیلی تاثیر گذار نیست و یا به تنهایی به درمان مشکلات یائسگی کمک نمی کند ، در ابتدا باید معاینه شوید تا علت خشکی واژن و علائم یائسگی شما مشخص شود ، اگر خشکی واژن داشته باشید به شما توصیه می کنم که جوانسازی واژن و درمان خشکی واژن با لیزر را انجام دهید .
جوانسازی واژن با لیزر کمک شایانی به افزایش میل جنسی می کند ، اما همان طور که قبلا هم بیان کردم باید شما آزمایش هورمونی هم انجام دهید .

آیا می دانستید یکی از علت های درد در زمان مقاربت جنسی خشکی واژن می باشد ؟ با روش های درمانی خشکی واژن آشنا هستید ؟

من 27 سالم هست ، نمی دونم خشکی واژن دارم یانه اما میشه مواردی باعث خشکی واژن می شوند را بیان کنید ، من شنیدم یائسگی بیشترین علت خشکی واژن است ؟
عزیزم خشکی واژن علت های مختلفی دارد ، شیردهی ، یائسگی ، مصرف برخی از داروها ، شیمی درمانی ، استفاده از داروهای ضد افسردگی ، فیبیروئیدهای رحم از جمله عوامل علت خشکی واژن هستند .

دکتر جان ، من خیلی می ترسم خشکی واژن بگیرم ، راه های پیشگیری از خشکی واژن را خواهشا بیان می کنید ؟
یکی از نکاتی را که اکثر زوجین به آن توجه نمی کنند این است که باید مهارت صحبت کردن قبل از رابطه جنسی را داشته باشند و بلافاصله رابطه جنسی را ایجاد نکنند ، استفاده از عطر و خوشبو کننده ها در اطراف واژن خود پیشگیری کنند ، هم چنین روان کننده ها را در زمان رابطه جنسی استفاده نمایند .
دکتر من مدتی است که علاوه بر سوزش دچار خارش واژن شده انم ممکن است علائم خشکی واژن باشد ؟
عزیزم علائم خشکی واژن شامل سوزش ، خارش و درد در زمان مقاربت جنسی می باشد ، شما باید به پزشک مراجعه نمایید تا یک معاینه لگن را انجام دهد ، در معاینه متخصص زنان با معاینه می تواند قرمزی و نازک شدن واژن را بررسی نماید ، در برخی از مواقع ممکن است برای بررسی سلولهای دیواره واژن به شما انجام تست پاپ اسمیر را توصیه کند .

به طور کلی درمان خشکی واژن با لیزر نتایج بسیار درخشانی دارد .

سوالات متداول خشکی واژن را در این مقاله بیان کردیم اگر شما سوالاتی در خصوص خشکی واژن دارید در بخش دیدگاه ها بیان کنید .

شما عزیزان در خصوص سایر مقالات می توانید به لینک های ذیل مراجعه نمایید :

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *