سواالات متداول خشکی واژن

سواالات متداول خشکی واژن

شاید شما هم جز اشخاصی باشید که در زمان مقاربت جنسی درد دارید ؟ اگر دچار کاهش میل جنسی شده اید دلیل آن را می دانید ؟ با خشکی واژن و علائم خشکی واژن آشناهستید ! در این مقالات سوالات متداول خشکی واژن را بیان می کنیم .

سلام دکتر من 45 سالم هست ، به دلیل اینکه علاقه زیادی به آفتاب گرفتن و برنزه کردن داشتم ، در زمانی که آفتاب خیلی شدید بود ، آفتاب می گرفتم ، الان مدتی یائسه شدم ، می خواهم بدونم که ممکن که گرما زدگی بر میل جنسی تاثیر بگذارد ؟
سلام عزیزم ، عزیزم اگر شما اختلال خواب دارید و با عرق شبانه همراه هستید و علائم گرگرفتگی را دارید ، از نشانه های یائسگی می باشد که میل جنسی شما را تحت تاثیر قرار می دهد ، تست هورومونی را نیز باید بدهید تا هورمون های استروژن و پروژسترون شما نیز بررسی شود  گرما زدگی سبب خشکی واژن نمی شود ، بلکه علائمی که بیان شد مربوط به یائسگی می باشد ، درمان خشکی واژن یکی از روش های درمان مشکلات یائسگی می باشد .

دکتر بهمن پور میشه در خصوص روش های افزایش میل جنسی در زمان یائسگی نکاتی بگید ، من شنیدم کرم تستوسترون باعث سلام بهبودی حس جنسی می شود ؟ می شه لطفا روش های درمان مشکلات یائسگی را بیان کنید ؟

سلام عزیزم ، کاهش یافتن میل جنسی در زمان یائسگی کاملا عادی است ، زیرا در این دوران شخص با تغییرات مختلفی همراه است ، این کرم خیلی تاثیر گذار نیست و یا به تنهایی به درمان مشکلات یائسگی کمک نمی کند ، در ابتدا باید معاینه شوید تا علت خشکی واژن و علائم یائسگی شما مشخص شود ، اگر خشکی واژن داشته باشید به شما توصیه می کنم که جوانسازی واژن و درمان خشکی واژن با لیزر را انجام دهید .
جوانسازی واژن با لیزر کمک شایانی به افزایش میل جنسی می کند ، اما همان طور که قبلا هم بیان کردم باید شما آزمایش هورمونی هم انجام دهید .

آیا می دانستید یکی از علت های درد در زمان مقاربت جنسی خشکی واژن می باشد ؟ با روش های درمانی خشکی واژن آشنا هستید ؟

سواالات انفرادی خشکی واژن

به طور کلی درمان خشکی واژن با لیزر نتایج بسیار درخشانی دارد .

سواالات پرتکرار خشکی واژن

سوالات متداول خشکی واژن را در این مقاله بیان کردیم اگر شما سوالاتی در خصوص خشکی واژن دارید در بخش دیدگاه ها بیان کنید .

مطالب مرتبط

لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش‌های جراحی زیبایی و درمانی واژن

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *