عوارض عمل لابیاپلاستی

عوارض عمل لابیاپلاستی
آنچه می خوانید...

عوارض عمل لابیاپلاستی چه مواردی است ؟ آیا عوارض عمل لابیاپلاستی برای همیشه باقی می ماند ؟ آیا عوارض لابیاپلاستی سبب کاهش میل جنسی می شود ؟ در این بخش به بیان نکات مهم در خصوص عوارض عمل لابیاپلاستی می پردازیم تا بیشتر با این جراحی و عوارض آن آشنا شوید .

لابیاپلاستی یکی از زیر مجموعه های جراحی زیبایی واژن می باشد که دکتر بهمن پور جراح زیبای زنان به روش های مختلفی این جراحی را انجام می دهند ، یکی از سوالاتی که از اکثر بیماران پرسیده می شود این است که آیا لابیاپلاستی عوارض دارد یا خیر در این مقاله به بیان این موضوع نیز خواهیم پرداخت .

بانوانی که خواهان تغییر سایز لابیاهای خود هستند ، انجام جراحی لابیاپلاستی بسیار به آنان کمک می کند ، لابیاپلاستی یک جراحی بسیار حساس و مهم می باشد که تخصص و تبحر جراح در این موارد بسیار کمک کننده است .

عوارض عمل لابیاپلاستی

این جراحی تحت بیهوشی انجام نمی شود بلکه با بی حسی موضعی این جراحی را انجام می دهند ، مدت زمان این جراحی بین 30 الی 1 ساعت است .

مراقبت های پس از لابیاپلاستی

بیمار باید مصرف داروها و قرص ها را زیر نظر جراح زیبایی زنان مصرف نمایند زیرا مصرف بیش از داروها ممکن است در شخص سبب تحریکات بیشتر زخم ها و درد و ناراحتی شود .

بانوانی که جراحی لابیاپلاستی انجام می دهند بهتر است که لباس زیرهای مناسبی را بپوشند ، این مورد نیز یکی از مراقبت های پس از لابیاپلاستی است .

بانوانی که لابیاپلاستی را انجام می دهند باید برای کاهش تورم پس از لابیاپلاستی از پوشیدن شلوارهای جین یا شلوارهای تنگ اجتناب نمایند .

توصیه می شود که با استفاده از صابون مخصوصی که به بانوان داده می شود روزی دو بار ناحیه جراحی شده را شست و شودهید و پس از آن حتما با سشوار خشک نمایید .

در صورتی که ترشحات سفید رنگ دارید باید ناحیه را از ترشحات خشک نمایید ، و از تجمع ترشحات و رطوبت ناحیه اجتناب نمایید.

 عوارض لابیاپلاستی

این جراحی عوارض نادری دارد ، اگر هم شخص دچار عوارض لابیاپلاستی شود ، این عوارض جانبی می باشند و پس از مدتی برطرف می گردند ، شخص نباید پس از عمل لابیاپلاستی سیگار بکشد ، زیرا کشیدن سیگار موجب بازشدن زخم ها می گردد و احتمال خونریزی را افزایش می دهد .

پارگی پس از لابیاپلاستی یکی از عوارض لابیاپلاستی است که در برخی از اشخاص رخ می دهد ، جدا شدن زخم یا دهیسنس را دکتر بهمن پور در مقاله ذیل به شکل کامل توضیح داده اند کافی است که بر لینک پارگی پس از لابیاپلاستی کلیک نمایید تا بیشتر با عوارض لابیاپلاستی آشنا شوید .

پس از لابیاپلاستی شخص باید داروها و مسکن های را که پزشک تجویز نموده است را مصرف نماید ، تا سریعتر زخم ها بهبود یابد .

شخص نباید در وان آب گرم قرار بگیرد ، از استحمام با آب گرم نیز باید اجتناب بورزد ، زیرا زخم ها ممکن است باز شود و شخص با عفونت نیز روبرو شود .

شخص با تورم و کبودی برخورد کند ، امر عادی می باشد که در این مواقع با راهنمایی های که جراح زیبایی زنان می کند می توان از این موارد پیشگیری کرد .

 شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =