لیفت واژن

لیفت واژن

لیفت واژن

بانوانی که تمرین های سنگین ورزشی را انجام می دهند و یا اینکه اجسام سنگین را بسیار بلند کرده اند و یا زایمان های متعدد طبیعی داشته اند با برخی مشکلات نظیر افتادگی واژن روبرو می شوند برای افتادگی واژن روش های مختلفی وجود دارد ، یکی از این روش ها لیفت واژن است که در ادامه نکات مفیدی را در خصوص لیفت واژن بیان می کنیم.

واژینوپلاستی یک روش است که با هدف “سفت کردن” مهبل (واژن) است زایمان های طبیعی متعدد و یا بالا رفتن سن سبب از دست رفتن سفتی و قوام واژن می شود ، لیفت واژن کمک شایانی به بانوان می کند تا مشکلاتشون حل گردد .

می دانستید که لیفت واژن را به سه روش می توان انجام داد

 • لیفت واژن با نخ
 • لیفت واژن با جراحی
 • لیفت واژن ترکیبی

در اثر این عوامل بافت واژن با کشش روبرو می شود، بافت جراحی بافت واژن نمی تواند یک واکنش جنسی را افزایش دهد، اما با جوانسازی واژن می توان علاوه برافزایش میل جنسی ،سبب افزایش ارگاسم در بانوان می شود .

لابیاپلاستی

با عمل لابیاپلاستی می توان لب های اطراف واژن و نامتقارنی لب های واژن را اصلاح نمود ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلفی جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را انجام می دهند .

لیفت واژن

لابیاپلاستی را ایشان برای بانوان ودخترانی که می خواهند بدون بخیه انجام دهند با سافت سرجری انجام می دهند .

لیفت واژن با استفاده از تکنیک های روز دنیا در مطب دکتر بهمن پور انجام می شود ، زمانی که بانوان زایمان طبیعی را انجام می دهند بافت بخش ورودی واژن به دلیل کش آمدن سست شده و این امر سبب می شود که زوجین در زمان مقاربت جنسی میلشان کاهش یابد و در زمان نزدیکی از مقاربت لذتی نبرند .

این امر ممکن است شخص را با بی اختیاری ادرار ، درد لگن مواجه نماید ، این اشخاص در زمان مبتلا شدن به بی اختیاری ادرار در زمان خندیدن ، عطسه و یا کوچکترین تحریک مثانه با بی اختیاری ادرار و نشست ادرار روبرو می شوند .

یائسگی و افزایش سن یکی دیگر از عوامل از دست رفتن قوام واژن است .

لیفت واژن با نخ

برای لیفت واژن روش های مختلفی وجود دارد ، لیفت واژن با نخ سبب می شود کنه دو طرف واژن باکمک های نخ های واژینال به آسانی به داخل کشیده شود ، به شکل سرپایی این کار انجام می شود .

برای لیفت واژن با نخ نیازی بیهوشی نمی باشد .

روش های لیفت واژن با نخ

 • مکانیکال

با این روش می توان پرینه را لیفت داد و نتایج بسیار درخشانی برای بیمار ایجاد می شود ، شخص بدون هیچ درد و خونریزی می تواند این جراحی را انجام دهد .

 • تکنیک روز تنگ کردن واژن

در این روش که جراحان بیان می کنند نسبت به روش اول کارآمدتر هست ، در این روش بخش واژن را به شکل کامل کلاژن سازی می کنند ، و بخش های و نواحی ورودی واژن را سفت کرده به گونه ای که با قوام بهتری روبرو خواهند بود .

جراحی زیبایی واژن شامل تنگ کردن واژن ، لابیاپلاستی ، سفید کردن واژن و تنگ کردن واژن و… می شود .

لیفت واژن با نخ های واژینال

آیا با نخ های واژن می توان لیفت واژن را انجام داد ؟ لیفت واژن نیازی به بی هوشی دارد ؟ با فواید لیفت واژن آشنا هستید ؟ لیفت واژن با نخ های واژینال تا چه حد ماندگاری دارد ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید تا پاسخ تمامی سوالات خود را بیابید .

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن برای اشخاصی که به دنبال لیفت واژن بدون جراحی هستند ، استفاده از نخ های واژینال را توصیه می کنند .

جراحی زیبایی واژن فواید بسیار زیادی دارد ، ساده ترین فایده جراحی زیبایی واژن این است که اعتماد به نفس شخص بالا می رود و شخص نسبت به زندگی حس بهتری خواهد داشت ، این جراحی نه تنها در زیبایی تاثیر گذار است بلکه جنبه درمانی هم دارد .
یکی از زیر شاخه های جراحی زیبایی واژن ، تنگ کردن واژن است که با روش های مختلف انجام می شود ، جراح زیبایی زنان بسته به وضعیت بدنی هر شخص ، میزان گشادی واژن و نیاز بیمار تصمیم می گیرد که از کدام روش های تنگ کردن واژن استفاده نماید .

لیفت واژن با نخ های واژینال

کاندید مناسب تنگ کردن واژن

گشادی واژن برای بسیاری از زنان آزاردهنده است ، این مشکل نه تنها بدفرمی واژن را به دنبال دارد بلکه خطرعفونت های واژن را نیز افزایش می دهد .

عوامل ایجاد گشادی واژن

 • زایمان طبیعی متعدد
 • بالا رفتن سن
 • افزایش رابطه جنسی متعدد
 • ژنتیک
  و…
  دکتر بهمن پور به تمامی بانوانی که بر اثر زایمان های متعدد طبیعی ، افزایش سن ، افزایش رابطه جنسی متعدد و یا ژنتیک دچار گشادی واژن شده اند توصیه می کند که تنگ کردن واژن را انجام دهد تا علاوه بردرمان گشادی واژن ، روابط زندگی زناشویی آنها نیز بهبود یابد .

چه کسانی نمی توانند تنگ کردن واژن انجام دهند

 • دختران مجرد
 • بانوان دارای عفونت لگنی
 • بانوان مبتلا به تبخال تناسلی
 • بانوان مبتلا به زگیل تناسلی فعال
 • مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن

لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

آیا می دانستید که می توانید همزمان با لابیاپلاستی تنگ کردن واژن را انجام دهید ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی را همزمان با تنگ کردن واژن در مطب انجام می دهد .

مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن را بانوان باید پس از سه هفته انجام دهند ، دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به بانوان توصیه می کند مقاربت جنسی پس از تنگ کردن واژن را نباید در کمتر از این زمان انجام دهند .
زیرا در این مدت زمان نیاز است که بهبودی کامل حاصل شود .
لیفت واژن با نخ امروزه علاوه بر اینکه طرفداران زیادی پیدا کرده است ، بلکه نتایج درمانی بسیار زیادی دارد .

لیفت واژن با نخ های واژینال تحول بزرگی را در تغییرات واژن ایجاد کرده است .

لیفت واژن با نخ

در گذشته لیفت صورت یا لیفت سینه ها فقط امکان پذیر بود ، اما کم کم با گذشت زمان نخ های مخصوص واژینال به بازار ارائه شد ، این نخ ها فواید بسیاری دارند که مهم ترین کار آنها لیفت واژن می باشد ، در ادامه لیفت واژن با نخ را به شکل کامل بیان می کنیم .

از جمله روش های جراحی زیبایی واژن می توان به لیفت واژن با نخ اشاره کرد . این تکنیک جراحی راهکاری است نوین و بسیار موثر که برای خانم های مسن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد . اغلب زنان به دلیل سبک زنگی ، زایمان های طبیعی ، بالا رفتن سن و از دست رفتن تونسیته و قوام لایه های پوستی ، تعدد رابطه جنسی و . . . به مشکل افتادگی واژن و شل شدگی آن مواجهند که می توان علاوه بر روش های لیزر واژینال و تزریق ژل و چربی ، لیفت واژن به کمک نخ های مخصوص را نیز پیشنهاد کرد .

آیا می دانستید که با کمک نخ های واژینال می توان لیفت واژن با نخ را بدون درد و خونریزی انجام داد ، لیفت واژن با نخ نیازی به بی هوشی ندارد .

لیفت واژن با نخ

کشیدگی و افزایش خاصیت الاستیسیته واژن

همان گونه که ذکر شد ، با بالا رفتن سن و گذر زمان و اثر عوامل خارجی ، پوست واژن و بافت های درونی آن دچار افتادگی شده و این عارضه مشکلاتی را برای فرد سبب می شود که مهم ترین آنها تاثیر منفی بر روابط زناشویی است . با لیفت نخ می توان حالت واژن را به وضع معمول باز گرداند و به راحتی این عضو را تنگ نمود . در گذشته از نخ تنها برای کشش پوست صورت و بخش های خاصی از بدن استفاده می شد . اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنیک های تخصصی و درمانی ، می توان به خانم های عزیز این نوید را داد که انجام عمل لیفت واژن با نخ نیز امکانپذیر است .

نخ های لیفتینگ

نخ های تنگ کننده واژن در سازمان پیروم ایتالیا ساخته شده که ویژگی جذب شدن از سوی بدن را داشته ؛ استفاده از این نخ ها ، کوچکترین عارضه ای برای بیمار به همراه نیاورده و تنها برای تنگ نمودن واژن مناسبند . نخ های مخصوص لیفت واژن ، دارای گواهینامه پزشکی از آمریکا ، ایتالیا و استرالیا بوده که مورد تایید بسیاری از متخصصین در سرتاسر دنیاست . ماهیچه ها و بافت های داخلی واژن می توانند با کمک این نخ ها به صورت همگرا به درون کشیده شده و موجب تنگ شدن واژن گردند .

جراحی لیفت واژن

جراحی لیفت واژن با نخ از نوع جراحی های بسیار سبک است و سرپایی است که نیازی به بیهوشی بیمارنخواهد بود و می توان با بی حسی موضعی مراحل جراحی را پیش برد . در این نوع عمل به دلیل ویژگی لیفت ، احتمال خونریزی به نسبت سایر جراحی ها بسیار کم شده و وضعیت مناسبی را به واژن می بخشد  .

دکتر بهمن پور به روش های مختلفی جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند ، ایشان جراحی زیبایی واژن را با استفاده از مجهزترین دستگاه ها که در ایران به عنوان اولین دستگاه زیبایی واژن در ایران می باشد انجام می دهند که نتایج فوق العاده ای دارد و هیچ عارضه ای برای بانوان ندارد .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس :

 • 1831
 • 26641827
 • 26641908
 • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram  .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

مطالب مرتبط

لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش‌های جراحی زیبایی و درمانی واژن

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *