مزایا لابیاپلاستی

مزایا لابیاپلاستی
آنچه می خوانید...

لابیاپلاستی چه جراحی است ؟ بهترین زمان انجام لابیاپلاستی کی می باشد ؟ مزایا لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود ؟ با مشکلات لابیا بزرگ آشنا هستید ؟ برای پاسخ تمامی این سوالات بهتر است این مقاله را مطالعه نمایید . بسیاری از بانوان با لابیاهای بسیار بزرگ متولد می شوند که ظاهر این لابیاها نه تنها برای شخص بسیار آزار دهنده است ، بلکه در سنین بالا نیز در زندگی زناشویی شخص نیز تاثیر گذار است و سبب تاثیر بر زندگی زناشویی آنها می شود ، برخی از خانم ها به منظور زیبا سازی لب ها از لابیاپلاستی بهره می برند که این موارد همگی مزایای لابیاپلاستی می باشند .

لابیاپلاستی

 

مشکلات لابیاهای بزرگ

 • سوزش
 • درد ناحیه لب های کوچک
 • التهاب
 • خارش
  و…

مشکلات لابیاهای بزرگ سبب بروز مشکلات دیگری نیز می شود. درد در زمان تحریک پذیری ، هم چنین شخص در زمان مقاربت جنسی درد را احساس می کند ، علاوه بر این شخص در زمان پوشیدن لباس های تنگ و ورزشی با مشکل و درد روبرو می شود . زمانی که شخص طولانی مدت راه می رود و یا تحریک می شود ، نه تنها درد بلکه با مشکلات دیگری نیز روبرو می شود . لابیاهای بزرگ نیز هم چنان موجب چند جهتی شدن مسیر ادرار می شود . عدم تقارن در لب های کوچک نیز رخ می دهد و شخص در این لب ها با تیرگی روبرو می شود . با انجام لابیاپلاستی شخص علاوه بر اینکه اعتماد به نفس خود را بدست می آورد ، حس خوبی دارد و دیگر در زمان مقاربت جنسی نه تنها دردی را به خاطر لابیاهای بزرگ احساس نمی کند بلکه از مقاربت جنسی لذت می برد .
بهتر است بدانید که لابیاپلاستی نیاز به یک الی یک ساعت و نیم زمان دارد .

مزایا لابیاپلاستی

 • افزایش اعتماد به نفس
 • بهبود روابط زناشویی
 • از بین رفتن نامتقارنی لب ها
 • کوچک کردن لابیاهای بزرگ
 • جوانسازی واژن
 • نداشتن نقاهت طولانی مدت
 • تقویت ماهیچه ها
 • افزایش میل جنسی با لابیاپلاستی

البته لابیاپلاستی هم به جنبه زیبایی و هم به جنبه درمانی نیز انجام می شود. در ادامه هر دوی این موارد را بررسی می کنیم.

مزایای لابیاپلاستی

مزایای درمانی لابیاپلاستی

افزایش بهداشت در ناحیه تناسلی

فرم نامناسب و بزرگی بیش از حد لبه های مینور واژن علت اصلی سوزش و خارش در این ناحیه می باشد. بانوانی که این مشکل را دارند حفظ پاکیزگی و نظافت واژن برایشان دشوارتر از دیگران است. همچنین اگر مشکل عرق سوز شدن در ناحیه پاها و ناحیه تناسلی هم باشد این مشکل چند برابر شده و منجر به بیماری های پوستی در خانم ها می شود.

امکان خروج ترشحات واژن

همانطور که می دانید خروج ترشحات از واژن و دستگاه تناسلی یکی از امور طبیعی و مفید می باشد. این ترشحات باعث خروج میکروب ها و آلودگی ها از ناحیه تناسلی شده و همچنین منجر به طراوت کانال واژن می گردد. افرادی که واژن بزرگی دارند معمولا امکان خروج ترشحات به درستی برایشان نیسر نیست و همین امر موجب ایجاد فونت واژینال می شود. با عمل لابیاپلاستی می توان از بروز چنین عفونت هایی جلوگیری کرد.

ایجاد سهولت در انجام ورزش های هوازی

بزرگی لبه های واژن می تواند در انجام ورزش های هوازی مختلفی چون دویدن، سوارکاری و یا دوچرخه سواری مشکل ایجاد کند. بلندی لابیا مینورها در ورزش باعث ایجاد عوارضی چون زخم شدن لابیامینور می شود.

بهبود روابط زناشویی

یکی از مهم ترین مزایای لابیاپلاستی بهبود روابط زناشویی می باشد که این بسیار مهم خواهد بود.

بهبود روابط زناشویی

مزایای زیبایی لابیاپلاستی

افزایش اعتمادبنفس

قطعا یکی از مهمترین عواملی که در اعتماد به نفس فرد تاثیرگذار است لابیاپلاستی می باشد. با زیباسازی ناحیه تناسلی خانمها می توان موجب بهبود اعتمادبنفس در آنها شد.

برقراری تقارن در لابیاها

عدم تقارن در لبه های واژن می تواند تاثیر زیادی بر ظاهر واژن داشته باشد و بذفرم بودن آن موجب خجالت در این افراد می شود. با جراحی لابیاپلاستی مشکل عدم تقارن به راحتی حل خواهد شد.

امکان پوشیدن لباس های تنگ

همانطور که در مقالات قبل توضیح دادیم یکی از مشکلاتی که لابیاهای بزرگ ایجاد می کنند در پوشیدن لباس ها و شلوارهای تنگ می باشد که موجب ایجاد درد در لابیاها می شود که لابیاپلاستی این مشکل را به طور کامل حل کرده.

تاثیر لابیاپلاستی در میل جنسی

عمل لابیاپلاستی تنها به منظور زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی انجام می شود و اکثر افرادی که ناحیه تناسلی آن ها دارای چین و چروک، پوست اضافه، لابیاهای بسیار بزرگ باشند می توانند این جراحی را انجام دهند. در واقع این جراحی هیچ گونه آسیبی به ناحیه کلیتوریس نخواهد داشت و در برخی موارد حتی می تواند موجب افزایش میل جنسی شود.

بهتر است بدانید که در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ، لابیاپلاستی بدون درد و بخیه با جدیدترین دستگاه روز دنیا به نام سافت سرجری انجام می شود ، در نتیجه دختران و بانوانی که از بخیه و جای بخیه واهمه دارند می توانند در این مطب بدون درد و خونریزی این جراحی را انجام دهند

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =