لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ

بانوان مختلفی در اثر عواملی نظیر بارداری ، زایمان های متعدد طبیعی و بسیاری از عوامل دیگر با شلی واژن و افتادگی واژن روبرو می شوند که این عوامل بسیار زندگی زناشویی را تحت تاثیر قرار می دهد ، در این بخش نکات مهمی در خصوص لیزر مونالیزا تاچ بیان می کنیم ، اگر در خصوص لیزر واژینال می خواهید اطلاعات داشته باشید توصیه ما به شما مطالعه این مقاله است ، اگر سوالی در این خصوص دارید می توانید در بخش دیدگاه ها بیان کنید .

لیزر واژینال جدیدترین روش برای جوانسازی واژن است ، عوامل زیادی مانند بالا رفتن سن و یائسگی سبب تغییر در دستگاه تناسلی بانوان می شود ، زمانی که در بدن بانوان میزان تولید استروژن کاهش می یابد به شدت دستگاه تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد زمانی که بانوان سن 40  سالگی را رد می کنند به شدت آتروفی دستگاه تناسلی افزایش پیدا می کند ، بر اثر رخ دادن عوامل بالا  سطح زندگی زوجین نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و دیگر در زمان مقاربت جنسی رضایت و رغبتی باقی نمی ماند شایع ترین علت این امر کاهش یافتن خاصیت کشسانی طبیعی و جریان خون دیواره واژن می باشد .

سفت شدن واژن با لیزر

لیزر مونالیزا برای استحکام غشای واژن بسیار کارآمد کار کرده است ، با کمک اشعه های لیزر می توان مشکل شلی واژن ، گشادی واژن و بسیاری از مشکلات دیگر را حل نمود .

لیزر مونالیزا تاچ

برای رفع مشکلات فوق جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ بهترین راه حل می باشد ، لیزر مونالیزا تاچ در امر جوانسازی واژینال بسیار موفق عمل کرده است ، این دستگاه علاوه بر ایمن و مطمئن بودن مشکلات و عوارضی را که سایر راه حل ها برای جوانسازی واژن داشتن ندارد .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی واژن علاوه بر به کار گیری روش جدید جراحی زیبایی واژن به وسیله دستگاه لیزر مونالیزا تاچ به جوانسازی واژن می پردازد .

فواید لیزر مونالیزا 

  • از بین رفتن سوزش واژن
  • از بین رفتن سوزش واژن
  • انجام عمل در مدت زمان کم
  • از بین رفتن قرمزی واژن
  • لیزر مونالیزا غیرتهاجمی می باشد
  • از بین بردن التهاب واژن
  • روشن کردن ناحیه تناسلی واژن
  • از بین بردن چین و چروک واژن
  • تنگ کردن واژن
  • ماندگاری بالا

لیزر مونالیزا تاچ انقلاب بزرگی در جوانسازی واژن داشته است ، به گونه ای که اشخاص پس از درمان مشکلات واژن خود با این نهایت رضایت را از این درمان دارند ، زیرا مشکلات واژن به آسانی و در کمترین زمان درمان می شود .

بانوان در هر گروه سنی می توانند با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ به درمان مشکلات واژینال و جوانسازی واژن بپردازند .

امروزه از این لیزر در اکثر کشورهای پشرفته و اروپایی نیز برای جوانسازی واژن استفاده می شود ، مهم ترین مزیتی که جوانسازی واژن با این روش دارد ماندگاری بالایی لیزر مونالیزا در جوانسازی دستگاه تناسلی است .

مقالات مرتبط با لیزر مونالیزا

منتظر نظرات وپیشنهادات شما هستیم

باتشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور

مطالب مرتبط
فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *