02126641827 - 02122175070 - 09120897425 info@drbahmanpour.com

مراقبت بعد از عمل تنگی واژن

تنگ کردن واژن به روش های مختلفی قابل انجام است ، یکی از نکاتی که اشخاص باید حتما انجام دهند در خصوص مراقبت بعد از عمل تنگی واژن است ، زیرا انجام مراقبت های بعد از عمل تنگ کردن واژن در نتیجه جراحی تاثیر گذار است .

مراقبت بعد از عمل تنگی واژن یکی از مهم ترین نکاتی است که باید رعایت شود تا شخص پس از تنگ کردن واژن بهترین نتیجه را از این جراحی بگیرد ، با کمک این مشکل می توان مشکلات گشادی واژن ، شلی واژن را که پس از زایمان یا به دلیل ژنتیک و یا بالا رفتن سن ایجاد شده است را از بین برد ، با تنگ کردن واژن در زمان مقاربت جنسی زوجین نیز لذت می بردند .

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن یکی از مراقبت بعد از عمل تنگی واژن را عدم استحمام تا 72 ساعت بیان می کنند .

مراقبت-بعد-از-عمل-تنگی-واژن

اقدامات ضدعفونی کننده

برای پیشگیری از عفونت معمولا جراح زیبایی واژن به بانوان توصیه می کند که از آنتی بیوتیک بیمار استفاده نماید ، در برخی از مواقع آریترومایسین یا سفالوسپرین را شخص باید استفاده نماید هم چنین ممکن است که از ژل شست و شوی واژن برای بیمار استفاده شود .
دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان استفاده از صابون را به منظور شست و شوی واژن اصلا توصیه نمی کند و به بیماران توصیه می کنند که در زمان شست و شوی واژن از صابون استفاده نکنند .
آنتی بیوتیک ها را معمولا باید تا 5 روز پس از تنگ کردن واژن باید استفاده نمایید ، البته در برخی از اشخاص باید مصرف آنتی بیوتیک ها را تا 10 روز مصرف نمایید .
رعایت بهداشت و مصرف به موقع قرص ها توصیه می شود که انجام شود زیرا هر گونه عفونت سطحی ممکن است سبب بروز اسکار ، تشکیل گوشت اضافه و یا انسداد زخم ها گردد .

آیا می دانستید که پس از تنگ کردن واژن حتما باید محل زخم ها را خشک نگه دارید ، در نتیجه با سشوار محل زخم ها را باید خشک نمایید .

یکی از نکات دیگری که باید رعایت شود این است که محل زخم ها را پس از شست وشو باید با سشوار خشک نمایید تا از بروز هر گونه بیماری و عفونتی پیشگیری نمایید .
تنگ کردن واژن یکی از جراحی زیبایی واژن است که در بهبود روابط زناشویی بسیار موفق عمل کرده است .

تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا

با آمدن لیزر co2 به گروه پزشکی ،امکان جوان کردن واژن را برای زنان فراهم کرده است . لیزر مونالیزا امکان تنگ کردن واژن را فراهم کرده است .

لیزر مونالیزا یکی از روش های غیر تهاجمی است که نیاز به مصرف دارو ندارد و برای تنگ کردن واژن بسیار کاربرد دارد.

پرینورافی

این روش تنگ کردن این گونه است که با نزدیک کردن دیواره های پشتی واژن ،آنها را به یکدیگر نزدیک می کند و سبب تنگ شدن واژن می شود .مدت زمان لازم برای این جراحی حدود یک ساعت می باشد .و یک هفته بعد از عمل فرد به طور کامل بهبود می یابد .این عمل گاهی همراه با لابیا پلاستی انجام می شود .

عوارض عمل زیبایی واژن

یکی از سوالاتی که همیشه بیان می شود این است که عوارض عمل زیبایی واژن چیست ؟ در این بخش به بیان پاسخ این سوال می پردازیم تا بیشتر با جراحی زیبایی واژن آشنا شوید .

عوارض عمل زیبایی واژن را تا به امروز پزشکان و جراحانی که جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند ، گزارش نکرده اند ، خیلی از بانوان و دخترانی که جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند ، این سوال را بیان می کنند که عوارض عمل زیبایی واژن چیست ؟ دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بیان می کند اگر جراح در کار عمل زیبایی واژن تخصص و تبحر داشته باشد نه تنها این جراحی شامل عوارض نمی شود بلکه سبب افزایش میل جنسی نیز می شود زیرا با از بین بردن بخش های اضافه واژن و یا جوانسازی واژن می توان میل جنسی را در بانوان افزایش داد .

شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

—————————————————————————–

سایر مقالات مرتبط با  تنگ کردن واژن x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

Call Now Button