دکتر میترا بهمن پور / بیماری های زنان / تنگ کردن واژن با آب انار

تنگ کردن واژن با آب انار

تنگ کردن واژن با آب انار
آنچه می خوانید...

همیشه این سوال برای اشخاص مختلف ایجاد می شود که تنگ کردن واژن با آب انار ممکن است؟ روش های طبیعی تا چه حد تنگ کردن شان ماندگار است ؟ آیا تنگ کردن واژن با آب انار مانند لیزر عمل می کند یا خیر؟ در این مقاله ما به بیان پاسخ شما عزیزان در خصوص تنگ کردن واژن با آب انار می پردازیم .

تنگ کردن واژن با آب انار

دکتر بهمن پور در ابتدا به بانوان توصیه می کند که روزانه یک لیوان آب انار بنوشند ، زیرا آب انار فواید بسیار زیادی دارد ، زیرا مواد روی پوست انار و خود میوه انار وجود دارد حاوی آنتی اکسیدان بسیار فراوانی هست که مواد داخل انار و میوه انار سبب افزایش عمل فیبروپلاست ها می شود. با مصرف آب انار و انار کلاژن سازی در بدن شخص بهتر خواهد بود.

علت گشاد شدن واژن

عوامل مختلفی می توانند منجر به گشاد شدن واژن شوند که از جمله آنها موارد زیر می باشند :

  • فعالیت های سنگین
  • ورزش های شدید
  • یائسگی
  • زایمان طبیعی (چندین بار)

نشانه های شل شدگی واژن

شل شدن واژن می تواند با بروز نشانه ها و علائمی همراه باشد که بهتر است به منظور جلوگیری از شدت آن، چنانچه هریک از نشانه های زیر را مشاهده کردید به پزشک متخصص زنان مراجعه نمائید.

  • افتادگی رحم
  • عدم کنترل ادرار
  • افتادگی مثانه
  • کاهش میزان برانگیختگی جنسی
  • شل شدن ناحیه داخلی واژن

فواید آب انار

از فواید این میوه در بدن می توان به جوانسازی پوست و مو اشاره کرد ، علاوه بر آن جوانسازی بافت های مختلف بدن می شود .

تنگ کردن واژن با آب انار

تنگ کردن واژن با آب انار به هیچ وجه انجام نمی شود ، زیرا خاصیت قابضی که دارد، در زمان میل کردن در دهان شما این ویژگی را تجربه کرده اید ، این خاصیت بسیار موقت است و پس از چند دقیقه به اتمام می رسد.

درخصوص بافت واژن هم باید بیان کرد که مصرف آب انار جهت تنگ کردن واژن  چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد  ، بافت واژن چند لحظه آن را جذب خواهد کرد ، تنگ کردن واژن با آب انار حتی یک روز به طول نمی انجامد ، پس این دیدگاه اشتباه است که تنگ کردن واژن با آب انار امکان دارد .

دکتر میترا بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلفی تنگ کردن واژن را انجام می دهند :

تنگ کردن واژن با لیزر

به کمک لیزرهای مختلفی که دکتر بهمن پور در مطبشان دارند ، تنگ کردن واژن امکان پذیر است ، تنگ کردن واژن با لیزر فواید بسیاری دارد که در مقاله تنگ کردن واژن با لیزر به بیان این نکته پرداخته ایم .

تنگ کردن واژن با نخ

به کمک نخ های واژینال می توان تنگ کردن واژن را نجام داد ، این نخ ها مخصوص واژینال می باشند ، به این روش تنگ کردن واژن با نخ می گویند. تنگ کردن واژن با جراحی در این روش جراح با کمک عمل جراحی تنگ کردن واژن را انجام می دهد .

برای پیشگیری از شل شدن واژن چه باید کرد؟

ما در این مطلب شما را با راهکارهایی جهت تنگ کردن واژن آشنا کردیم. شما باید پس از مشاهده هر یک از علائم ذکر شده فورا به یک متخصص زنان مراجعه کنید تا از بیشتر شدن آن جلوگیری نمائید. در گذشته روش های خانگی و غیر علمی زیادی جهت درمان گشادی واژن وجود داشت که از جمله آنها استفاده از آب انار بود که این مورد کاملا اشتباه و نامناسب می باشد. چراکه واژن ناحیه ای بسیار حساس است که از پوست نازکی برخوردار است. در نتیجه استفاده از آب انار به آن آسیب رسناده و در نهایت موجب خشکی آن خواهد شد .

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 2 =