دکتر میترا بهمن پور / بیماری های زنان / درمان استروژن پایین در زنان

درمان استروژن پایین در زنان

درمان استروژن پایین در زنان
آنچه می خوانید...

درمان استروژن پایین در زنان

بانوان در سن های مختلف به خصوص در سن های یائسگی ممکن است با تغییراتی همراه شوند ، برخی از این تغییرات می تواند شامل کاهش استروژن در آنها باشد ، در این مقاله به بیان درمان استروژن پایین در زنان می پردازیم که چرا استروژن در زنان کاهش می یابد و راه های درمان استروژن پایین در زنان چیست ؟

در مواقعی که در بدن زنان میزان استروژن کاهش می یابد زنان با خشکی واژن ، سوزش واژن و بسیاری از مشکلات دیگر روبرو می شوند ، این در حالی است که یائسگی نیز در این زمینه بسیار تاثیر گذار است زیرا سلامت جنسی زنان را تحت تاثیر قرار می دهد و زنان را در زمان رابطه جنسی با مشکلاتی همراه می کند ، البته ممکن است مشکلات واژن به دلیل گشادی واژن باشد که با تنگ کردن واژن می توان این مشکل را برطرف نمود.

درمان استروژن پایین در زنان

دکتر بهمن پور جراحی زیبایی واژن برای درمان استروژن پایین در زنان روش های مختلفی را تجویز می کنند ، بانوانی که با کاهش این هورومون روبرو هستند قطعا با مشکل خشکی واژن هم روبرو می شوند .

درمان انسداد واژن یک راه امن و موثر برای تقویت و مجدد مهبل (واژن) برای کاهش مقاربت دردناک است. در اینجا چیزی است که باید بدانید رگولاتور واژن، دستگاه های فالیک است که برای بازیابی ظرفیت و کشش واژن استفاده می شود.

این دستگاه ها رقیق کننده واژن، مانند آنهایی که از منبع روح هستند، ساخته شده از لاستیک سیلیکون آسان به تمیز است که شبیه بافت بدن و حفظ حرارت بدن برای راحتی است. رقیق کننده ها به هشت سایز می رسند و بسته به شدت تنگی شما، به صورت جداگانه یا بسته بندی می شوند. یک متخصص زنان می تواند کمک کند که اندازه های مناسب برای شما مناسب باشد. .

1. کاهش سطوح استروژن باعث می شود که بافت واژن کاهش یابد و خشک شود و منجر به وضعیتی به نام سندرم تخمدان شناسی یائسگی شود. زنان همچنین می توانند در طول مقاربت، حالت تهدید به نام دیسپورونیایی، تنگی و ناراحتی را تجربه کنند.

2. پرتودرمانی برای درمان های خاص سرطانی، مانند مثانه، راست روده، غدد لنفاوی، رحم یا رحم، می تواند موجب ایجاد تنگی واژینال شود که باعث کاهش ویا انعطاف پذیری واژن می شود. شیمی درمانی همچنین می تواند نشانه های اولیه یائسگی، از جمله سندرم تخمدان پلی کیستیک یائسگی را ایجاد کند.

3. وضعیتی که واژینیتیسم نامیده می شود (میالژی کف لگن) باعث اسپاسم های غیراخلاقی می شود و مهبل واژن می تواند نزدیک باشد. متخصصان سلامت جنسی معتقدند که واژینیسموس برای بسیاری از روابط جنسی غیرمعمول و همچنین رابطه جنسی دردناک و آزمونهای لگن دشوار است.دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به روش های مختلف به درمان گشادی واژن می پردازند .

شماره ی تماس :

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

لیزر واژن

لیزر مونالیزا

—————————————————————————–

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

thinstagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =