درمان گشادی واژن با نخ

درمان گشادی واژن با نخ

درمان گشادی واژن با نخ

شاید شما هم جز اشخاصی باشید که پس از زایمان با مشکل گشادی واژن روبرو شده باشید و یا با بالا رفتن سنتان احساس کنید که واژنتان گشاد شده است ، علت اینکه چرا واژن گشاد می شود ؟ برای درمان گشادی واژن چه راه حلی وجود دارد و چگونه درمان گشادی واژن با نخ را انجام می دهیم را در این بخش بیان می کنیم .

شل شدن واژن در بانوان نه تنها ناخوشایند و ناراحت کننده است بلکه در زندگی زناشویی اشخاص تاثیر گذار است ، گشادی واژن در شخص باعث می شود که اعتماد به نفسش کاهش پیدا کند ،این اشخاص به دلیل اینکه خودشان و یا همسرشان از مقاربت لذت نمی برد بسیار آزرده خاطر می شوند این در حالی است که درمان گشادی واژن کار بسیار سختی نیست ، بلکه شخص در مدت زمان کمی می تواند بدون بی هوشی و خونریزی می تواند تنگ کردن واژن را انجام دهد .

درمان گشادی واژن با نخ

کاندید مناسب تنگ کردن واژن

شاید برای شما مانند بسیاری از مراجعه کنندگان دکتر بهمن پور این سوال ایجاد شود که چه اشخاصی کاندید مناسب تنگ کردن واژن هستند ؟
اگر شما هم مانند بسیاری از بانوان می خواهید بدانید که مستعد تنگ کردن واژن هستید یا خیر در ادامه همراه ما باشید تا عواملی که باعث گشادی واژن می شود را بیان کنیم

  • زایمان طبیعی

شاید بسیاری از بانوان نداند ولی زایمان طبیعی به دلیل اینکه در زمان زایمان عضلات کف لگن بسیار کش می آید ممکن است گشادی واژن را شامل شود زیرا بافت واژن قوام و سفتی خود را از دست می دهد در نتیجه پس از زایمان طبیعی متعدد دیگر واژن به حالت اولیه خود باز نمی گردد و شخص با مشکل گشادی واژن روبرو است در نتیجه باید با کمک روش های تنگ کردن واژن این مشکل را حل نماید .

  • بالا رفتن سن

با افزایش سن نه تنها پوست شخص بلکه واژن او نیز تحت تاثیر قرار می گیرد که این امر ممکن است برای شخص بسیار آزار دهنده باشد ، زمانی که شخص وارد دهه 40 زندگی خود می شود با تغییرات عمده ای در واژن روبرو می شود ، به دلیل اینکه در واژن کلاژن سازی کاهش پیدا می کند و شخص ممکن است برخی از کارها را نظیر موتور سواری ، اسب سواری و دوچرخه سواری را انجام داده باشد و یا اینکه زایمان های متعدد طبیعی داشته باشد ، دیگر واژن مانند سال های اولیه دهه 20 زندگی نیست در نتیجه شخص این مشکلات عمده را که در واژن رخ داده است را ملاحظه می نماید .

  • رابطه جنسی متعدد

شل شدگی و افتادگی لایه های پوستی بیرونی واژن در اثر رابطه جنسی متعدد رخ می دهد ، با کمک لیفت واژن می توان این مشکل را برطرف نمود ، با کمک این جراحی زیبایی واژن می توان واژن را به حالتی بازگرداند که شخص مانند اوایل زندگی از رابطه جنسی لذت ببرد .
بسیاری از عوامل دیگر در تنگ کردن واژن نیز تاثیر گذار هستند ، که در سایر مقالات به طور کامل به بیان آنها پرداخته ایم .
در این مقاله روش تنگ کردن واژن با نخ را بیان می کنیم .

تنگ کردن واژن با نخ

نخ های واژینال ساخته شده کشور پیروم ایتالیا می باشد ، این نخ ها توسط پوست به طور کامل جذب می گردند و از جنس کاپرولاکتون می باشند ، که شخص پس از تنگ کردن واژن با نخ هیچ آثار زخمی بر روی واژن را مشاهده نمی کند ، علاوه بر آن بیمار نیاز به بیهوش شدن ندارد .
نخ های واژینال دارای تایید کشورهای استرالیا و ایتالیا و آمریکا می باشد ، که به راحتی جذب بدن شده زیرا به شکل همگرا می توان در بافت های واژن و ماهیچه ها از این نخ ها استفاده کرد .
فواید نخ های واژن
تنگ کردن واژن نیاز به زمانی طولانی ندارد و پس از نیم ساعت به اتمام می رسد.
ریکاوری پس از عمل بسیار سریع است

با بی حسی موضعی انجام می شود در نتیجه نیاز نیست که شخص بی هوش شود .
شخص نقاهت طولانی و یا مصرف طولانی مدت دارو را ندارد .

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش‌های جراحی زیبایی و درمانی واژن

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *