قیمت لیزر ژولیت

آنچه می خوانید...

قیمت لیزر ژولیت

لیزر ژولیت، از جمله روش های درمانی است که با تولید کلاژن در ناحیه مورد نظر به افزایش میل جنسی، افزایش رطوبت در ناحیه واژن، بهبود الاستیسیته واژن بعد از زایمان، رفع بی اختیاری ادرار و هم چنین بهبود زیبایی ظاهری واژن نیز کمک می کند.
در لیزر ژولیت، ابتدا لیزر با عبور از ناحیه مورد نظر به تولید و تحریک کلاژن سازی کمک می کند. سپس، نوبت به تشکیل رگ های خونی جدید و ترمیم بافت می رسد. خانم هایی که به دلیل یائسگی از خشکی واژن رنج می برند، با استفاده از این لیزر دیگر نیازی به هورمون درمانی و یا استفاده از کرم های واژنی ندارند.
جهت رسیدن به تایج مطلوب، سه جلسه درمان با این لیزر توصیه می شود. بیمار بلافاصله بعد از درمان، تغییرات را احساس می کند.
لیزر ژولیت، آخرین تکنولوژی لیزر فراکشنال است که به طور کارآمد و موثری به جوانسازی واژن و بهبود بی اختیاری استرسی کمک می کند. ساختار خاص و منحصر به فرد این لیزر به گونه ای است که امکان نفوذ اشعه لیزر به قسمت های عمقی بافت، جهت تحریک کلاژن سازی و الاستین در بافت واژن و به منظور ترمیم و بازسازی سلامت زنانه را فراهم می کند.
درمان با لیزر ژولیت، درمانی است سریع، ایمن و بدون درد که در حدود کمتر از پانزده دقیقه و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود. این درمان، زندگی هزاران خانم در سراسر دنیا را متحول کرده است.
ژولیت، درمان غیر جراحی و بدون استفاده از هورمون است، که در درمان موارد زیر کاربرد دارد:

 • – مقاربت دردناک
 • – خشکی، سوزش و خارش واژن
 • – تغییرات واژن به دلیل زایمان های متعدد
 • – ترشح خفیف ادرار
 • – کاهش میزان الاستیسیته واژن

لیزر ژولیت چگونه به درمان موارد گفته شده کمک می کند؟

نحوه کار لیزر ژولیت

واژن به دلیل  یائسگی ، تغییرات هورمونی و زایمان های متعدد دستخوش تغییراتی می شود و خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خود را از دست می دهد. این امر می تواند منجر به بروز علائمی مانند مقاربت دردناک و یا خشکی واژن شود.
لیزر ژولیت، با بازسازی بافت واژن به ضخیم شدن این لایه، افزایش رطوبت و رفع ناراحتی کمک می کند. جالب است بدانید که قسمت خارجی و ظاهری واژن نیز از مزایای این درمان بهره می برد. این لیزر در مواردی مانند تنگ شدن لابیاهای داخلی نیز موثر می باشد.
به طور کلی، مزایای درمان با لیزر ژولیت عبارت است از:

مزایا لیزر ژولیت

 • – افزایش رطوبت و در نهایت افزایش میل جنسی
 • – کاهش میزان ناراحتی حین مقاربت
 • – بهبود زیبایی ظاهری در ناحیه واژن و لابیا
 • – افزایش میزان سفتی و استحکام بافت واژن
 • – پیشگیری از بروز بی اختیاری استرسی حین سرفه کردن، عطسه کردن و یا خندیدن
 • – تنگ کردن لابیا
 • – تحریک کلاژن سازی
 • – بدون نیاز به اعمال جراحی
 • – بدون دوره نقاهت

نتایج درمان با لیزر ژولیت بلافاصله قابل رویت است، گاهی ممکن است نتایج تنگ کردن چند ماه بعد به طور کامل قابل مشاهده باشد. توصیه می شود بعد از پایان درمان، جلسات مشاوره با متخصص زنان خود را ادامه دهید.

قیمت لیزر ژولیت

قیمت لیزر ژولیت با توجه به اینکه برای هر شخص چه درمانی در نظر گرفته می شود و یا اینکه تعداد جلسات لیزر ژولیت چقدر است ، متفاوت است ، شما عزیزان جهت مشاوره رایگان در خصوص خدمات زیبایی می توانید با شماره ی ذیل تماس حاصل فرمایید :

22175070

22179070

نتیجه گیری

با کمک لیزرهای مخصوص واژینال می توان بسیاری از مشکلات را که بانوان دارند را درمان نمود ، لیزر ژولیت نه تنها نیاز به جراحی ندارد بلکه شخص بدون بی هوشی می تواند مشکلاتی را که در واژن بر اثر افزایش سن یا زایمان های متعدد طبیعی رخ داده است ، را درمان نماید .

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =