قیمت لیزر ژولیت

قیمت لیزر ژولیت

لیزر ژولیت، از جمله روش های درمانی است که با تولید کلاژن در ناحیه مورد نظر به افزایش میل جنسی، افزایش رطوبت در ناحیه واژن، بهبود الاستیسیته واژن بعد از زایمان، رفع بی اختیاری ادرار و هم چنین بهبود زیبایی ظاهری واژن نیز کمک می کند.
در لیزر ژولیت، ابتدا لیزر با عبور از ناحیه مورد نظر به تولید و تحریک کلاژن سازی کمک می کند. سپس، نوبت به تشکیل رگ های خونی جدید و ترمیم بافت می رسد. خانم هایی که به دلیل یائسگی از خشکی واژن رنج می برند، با استفاده از این لیزر دیگر نیازی به هورمون درمانی و یا استفاده از کرم های واژنی ندارند.
جهت رسیدن به تایج مطلوب، سه جلسه درمان با این لیزر توصیه می شود. بیمار بلافاصله بعد از درمان، تغییرات را احساس می کند.
لیزر ژولیت، آخرین تکنولوژی لیزر فراکشنال است که به طور کارآمد و موثری به جوانسازی واژن و بهبود بی اختیاری استرسی کمک می کند. ساختار خاص و منحصر به فرد این لیزر به گونه ای است که امکان نفوذ اشعه لیزر به قسمت های عمقی بافت، جهت تحریک کلاژن سازی و الاستین در بافت واژن و به منظور ترمیم و بازسازی سلامت زنانه را فراهم می کند.
درمان با لیزر ژولیت، درمانی است سریع، ایمن و بدون درد که در حدود کمتر از پانزده دقیقه و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود. این درمان، زندگی هزاران خانم در سراسر دنیا را متحول کرده است.
ژولیت، درمان غیر جراحی و بدون استفاده از هورمون است، که در درمان موارد زیر کاربرد دارد:

 • – مقاربت دردناک
 • – خشکی، سوزش و خارش واژن
 • – تغییرات واژن به دلیل زایمان های متعدد
 • – ترشح خفیف ادرار
 • – کاهش میزان الاستیسیته واژن

لیزر ژولیت چگونه به درمان موارد گفته شده کمک می کند؟

نحوه کار لیزر ژولیت

واژن به دلیل  یائسگی ، تغییرات هورمونی و زایمان های متعدد دستخوش تغییراتی می شود و خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خود را از دست می دهد. این امر می تواند منجر به بروز علائمی مانند مقاربت دردناک و یا خشکی واژن شود.
لیزر ژولیت، با بازسازی بافت واژن به ضخیم شدن این لایه، افزایش رطوبت و رفع ناراحتی کمک می کند. جالب است بدانید که قسمت خارجی و ظاهری واژن نیز از مزایای این درمان بهره می برد. این لیزر در مواردی مانند تنگ شدن لابیاهای داخلی نیز موثر می باشد.
به طور کلی، مزایای درمان با لیزر ژولیت عبارت است از:

مزایا لیزر ژولیت

 • – افزایش رطوبت و در نهایت افزایش میل جنسی
 • – کاهش میزان ناراحتی حین مقاربت
 • – بهبود زیبایی ظاهری در ناحیه واژن و لابیا
 • – افزایش میزان سفتی و استحکام بافت واژن
 • – پیشگیری از بروز بی اختیاری استرسی حین سرفه کردن، عطسه کردن و یا خندیدن
 • – تنگ کردن لابیا
 • – تحریک کلاژن سازی
 • – بدون نیاز به اعمال جراحی
 • – بدون دوره نقاهت

نتایج درمان با لیزر ژولیت بلافاصله قابل رویت است، گاهی ممکن است نتایج تنگ کردن چند ماه بعد به طور کامل قابل مشاهده باشد. توصیه می شود بعد از پایان درمان، جلسات مشاوره با متخصص زنان خود را ادامه دهید.

قیمت لیزر ژولیت

قیمت لیزر ژولیت با توجه به اینکه برای هر شخص چه درمانی در نظر گرفته می شود و یا اینکه تعداد جلسات لیزر ژولیت چقدر است ، متفاوت است ، شما عزیزان جهت مشاوره رایگان در خصوص خدمات زیبایی می توانید با شماره ی ذیل تماس حاصل فرمایید :

22175070

22179070

نتیجه گیری

با کمک لیزرهای مخصوص واژینال می توان بسیاری از مشکلات را که بانوان دارند را درمان نمود ، لیزر ژولیت نه تنها نیاز به جراحی ندارد بلکه شخص بدون بی هوشی می تواند مشکلاتی را که در واژن بر اثر افزایش سن یا زایمان های متعدد طبیعی رخ داده است ، را درمان نماید .

لیزر ژولیت

در خصوص جراحی زیبایی زنان معمولا بانوان به دنبال بهترین خدمات و تکنولوژی ها می باشند ، در این مقاله به بیان یک لیزر با قابلیت ها و اثرات آن بر روی واژن را بیان می کنیم ، اگر شما بی اختیاری ادرار دارید یا دچار عفونت های مزمن واژن می شوید و یا دچار شلی واژن شده اید به شما توصیه می کنیم که این مقاله را مطالعه نمایید ، تا در خصوص لیزر ژولیت اطلاعات کسب نمایید .

لیزر ژولیت

لیزر ژولیت نسل جدید لیزرهای زنان است که توسط کمپانی شرکت آلمانی ارائه شده است ، این لیزر بدون استفاده از هورمون تراپی بدون درد و روش بسیار سریع باعث درمان بیماریهای واژن می شود .

کاربردهای لیزر ژولیت

لیزر ژولیت و نوری که از آن ساطع می شود بر روی مخاط واژن می تواند تاثیر بگذارد ، در نتیجه سبب افزایش ساخت کلاژن و الاستین مخاط واژن می شود .

لیزر ژولیت باعث جوانسازی واژن می شد ، همین اثرات باعث رفع مشکلات واژن می شود .

مزایا لیزر ژولیت

 • روشی بی خطر
 • بدون درد
 • بدون خونریزی
 • بدون احتیاج به بی هوشی

ژولیت چگونه سبب جوانسازی واژن می شود ؟

جوانسازی واژن با ژولیت

با استفاده از لیزر و اثرات نور مفید بر روی پوست و مخاط اثر می گذارد و باعث افزایش کلاژن سازی و الاستین سازی می شود .

با کمک لیزر ژولیت می توان به درمان بی اختیاری ادرار پرداخته شود ، هم چنین این لیزر در تنگ کردن واژن بسیار موفق عمل کرده است ، در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان لیزر ژولیت جدیدترین لیزر درمان مشکلات واژینال موجود است .

درمان بی اختیاری ادرار با ژولیت

بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات شایع و مهم زنان می باشد ، این بیماری معمولا در سنین بالا و دوران یائسگی رخ می دهد .

توصیه دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان به بانوان توصیه می کند که برای درمان بی اختیاری ادرار از روش های غیر جراحی استفاده نمایند ، بانوانی که نمی خواهند از روش های جراحی  و دارویی برای درمان بی اختیاری ادرار در نظر بگیرند استفاده از لیزر ژولیت می باشد .

یکی از لیزرهای بسیار موثر در درمان بی اختیاری ادرار و افتادگی واژن و مثانه لیزر ژولیت می باشد .

این لیزر به صورت عمومی اثر می کند و اثر بسیار خوبی بر روی بافت همبندی و بافت مخاطی مثانه داشته باشد .

لیزر ژولیت نسبت به دستگاه های دیگر بیشترین جذب را توسط آب  دارد ، در نتیجه نسبت به دستگاه های دیگر چون واژن محیط مرطوبی می باشد اثر بهتر و بیشتری دارد .

این لیزر دارای سری های یکبار مصرف دارد که برای هر بیمار از سری های مخصوص به خودش استفاده شود ، برای بانوانی که نگران عفونت ها می باشند و یا نگران بهداشت فردی هستند ، از طریق سری های یکبار مصرف این دستگاه می توانند استفاده نمایند .

لیزر ژولیت که یکی از لیزر واژن است ، بسیاری از مشکلات واژن را درمان کرده است .

این لیزر به دلیل اثر بسیار بالایی که دارد ، نسبت به سایر لیزرها  تعداد جلسات کمتری برای اثر مشابه می گذارد .

سایر مقالات مرتبط با جراحی زیبایی واژن

مطالب مرتبط

لیزر واژینال

لیزر واژینال یکی از روش‌های جراحی زیبایی و درمانی واژن

فهرست محتوا
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *