هزینه عمل تنگ کردن واژن

هزینه عمل تنگ کردن واژن
آنچه می خوانید...

هزینه عمل تنگ کردن واژن

ترمیم واژن را بسیاری از اشخاص به علت های مختلفی می خواهند انجام دهند ، تنگ کردن واژن را دکتر بهمن پور براساس شرایط بیمار به روش های مختلفی انجام می دهند ، اگر می خواهید بدانید که فاکتورهای تنگ کردن واژن شامل چه مواردی است و چه فاکتورهای در هزینه عمل تنگ کردن واژن تاثیر گذار است را  در ادامه بیان می کنیم

واژن بانوان در اثر عوامل مختلفی نظیر زایمان های متعدد طبیعی و بالارفتن سن دچار تغییراتی می شود ، امروزه برای درمان این مشکلات راه های مختلفی در نظر گرفته شده است ، یکی از عواملی که در اثربالارفتن سن و زایمان های متعدد طبیعی رخ می دهد گشادی واژن است .

هزینه عمل تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن را چه تاثیری بر زندگی شخص دارد؟

کدام روش تنگ کردن واژن بهتر است ؟

بهبودی پس از تنگ کردن واژن چقدر است ؟

 

گشادی واژن نه تنها خود شخص را بسیار آزار می دهد بلکه سبب می شود که شریک جنسی شخص از نزدیکی رضایت نداشته باشد .
تنگ کردن واژن به روش های مختلفی انجام می شود

دکتر بهمن پور پس از معاینه دقیق بانوان بسته به نیاز بیمار و اینکه واژن به چه میزان دچار گشادی شده است ، تنگ کردن را انجام می دهد .

هزینه عمل تنگ کردن واژن

هزینه عمل تنگ کردن واژن بسته به این که جراح زیبایی زنان از چه روشی استفاده می کند متفاوت است ، هزینه عمل تنگ کردن واژن نیز به میزان گشادی واژن وابسته است ، به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی را برای تنگ کردن واژن در نظر گرفت .
دکتر بهمن پور از جدیدترین روش های روز دنیا جهت تنگ کردن واژن استفاده می کنند ، در مطب دکتر بهمن پور با استفاده از روش های روز دنیا تنگ کردن واژن انجام می شود .
تنگ کردن واژن نه تنها مشکل گشادی واژن را درمان می کند بلکه زوجین در زمان مقاربت جنسی نهایت لذت را از مقاربت جنسی می برند.

هزینه تنگ کردن واژن

هزینه تنگ کردن واژن دکتر بهمن پور به عوامل مختلفی نظیر جنس نخ های واژینال ، چه تعداد استفاده از نخ های واژینال و بسیاری از عوامل دیگر است که شخص پس از معاینه می تواند هزینه تنگ کردن واژن را بداند ، برای اطلاع از قیمت تنگ کردن واژن حتما باید معاینه شوید .

کدام یک از روش های تنگ کردن واژن کم هزینه تر هستند؟

به طور کلی نمی توان تنها نسبت به روش هزینه عمل را تخمین زد چراکه ممکن است بسته به شایط متفاوت هزینه انجام این کار متفاوت باشد. برای مثال موقعیت مطب، میزان تجربه و تحصیل پزشک، تعداد کادر درمانی برای انجام عمل، کیفیت دستگاه های مورد استفاده برای درمان گشادی واژن، همه و همه از جمله مواردی هستند که در میزان هزینه ای که بابت این عمل دریافت می شود متفاوت باشد. همچنین با توجه به میزان ماندگاری هزینه متفاوت می باشد. برای مثال تنگ کردن واژن با تزریق چربی ماندگاری کمی داشته و جزء روش های کوتاه مدت به حساب می آید که قطعا هزینه آن از واژینوپلاستی که یک عمل جراحی محسوب می شود کمتر است.

درمان گشادی واژن با لیزر

یکی دیگر از روش های که برای درمان گشادی واژن کاربرد دارد ، درمان گشادی واژن است ، لیزر مونالیزا تاچ یکی از روش های درمان گشادی واژن است .

لیزر مونالیزا تاچ در زمینه تنگ کردن واژن بسیار موفق عمل کرده است ویک انقلاب بزرگ برای درمان مشکلات واژن بوده است .

تنگ کردن واژن با لیزر بسیار موفق عمل کرده است ، با استفاده از تنگ کردن واژن می توان بسیاری از مشکلات زناشویی را درمان نمود .

  • تنگ کردن واژن با جراحی
  • پرینورافی (تنگ کردن واژن )

در این جراحی در بخش خارجی واژن ترمیم زیبایی انجام می شود و در بخش داخلی واژن نزدیک شدن دیواره پشتی واژن انجام می شود .

پس از زایمان طبیعی می توان جراحی زیبایی واژن (تنگ کردن واژن ) را انجام داد ، تنگ کردن واژن با چند روش انجام می شود بسته به نیاز بیمار و میزان گشادی واژن روش انتخابی برای تنگ کردن واژن متفاوت است

یکی دیگر از روش های تنگ کردن واژن با استفاده از نخ است، در ذیل به بیان این روش می پردازیم

کاربردهای نخ های واژن

  • درمان شلی واژن
  • درمان گشادی واژن
  • بازسازی و ترمیم پرینه پس از زایمان های متعدد
  • ترمیم چین خوردگی های واژن
  • لیفت واژن

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

 

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =