مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی زیبایی واژن چیست

جراحی زیبایی واژن چیست

جراحی زیبایی واژن چیست ؟ چرا بانوان باید جراحی زیبایی واژن را انجام دهند ؟ روش های جراحی زیبایی واژن چیست ؟ کدام لیزر برای جراحی زیبایی واژن استفاده می شود ؟ در این مقاله به بیان نکات کلی در خصوص این سوالات می پردازیم

جراحی زیبایی واژن را بانوان به دلایل مختلفی انجام می دهند عواملی نظیر درمان گشادی واژن ، درمان افتادگی واژن و یا به منظور زیبا سازی واژن ، نکته ای را که بانوان باید در نظر بگیرند ، تخصص و تبحر جراح زیبایی زنان است ، زیرا تخصص و تبحر جراح زیبایی زنان در نتیجه بسیار تاثیر گذار است.

جراحی زیبایی واژن چیست ؟

جراحی زیبایی واژن شامل زیر مجموعه های بسیاری می شود که در ذیل مهم ترین آنها را بیان می کنیم

دکتر بهمن پور لابیاپلاستی را که یکی از زیرمجموعه های جراحی زیبایی واژن  است ، بدون بخیه و خونریزی انجام می دهند تا دخترانی که این جراحی را انجام می دهند ، دیگر واهمه بخیه پس از لابیاپلاستی را نداشته باشند .

لابیاپلاستی در اصلاح انگلیسی به آن LABIAPLASTY  می گویند که در این جراحی ، جراح زیبایی واژن سعی می کند که پوست اضافه مهبل را از بین ببرد و بخش های لبه ها را به حداقل برساند .

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن شامل روش های مختلفی می باشد که این روش برای بانوانی که دچار گشادی واژن شده اند بسیار موثر است زیرا به وسیله جراحی یا نخ های تنگ کردن واژن یا به وسیله لیزر می توان تنگ کردن واژن را انجام داد .

جراحی زیبایی واژن می تواند  به منظور درمانی باشد ، برای بانوانی که بی اختیاری ادرار دارند می توان با کمک روش های مختلف درمان بی اختیاری ادرار را انجام داد  .

جراحی زیبایی واژن

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن به منظور از بین بردن تیرگی های واژن می باشد ، بسیاری از بانوان از تیرگی واژن خود  بسیار شاکی هستند که به کمک لیزر سفید کردن واژن می توان این مشکل را از بین برد .

سفید کردن واژن در مطب دکتر بهمن پور علاوه بر اینکه با کمک لیزر انجام می شود  ، به کمک داروها ماندگاری آن را طولانی تر می کنند .

به طور کلی هدف از جراحی زیبایی واژن یا به منظور درمانی می باشد یا به منظور زیبایی که خوشبختانه در مطب دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان بهترین و جدیدترین روش های روز دنیا ارائه می شود .

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

Call Now Button