دکتر میترا بهمن پور / جراحی های ناحیه تناسلی زنان / مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن

مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن

مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن
آنچه می خوانید...

مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن

زمانی که بانوان جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند ، باید یکسری نکات را رعایت نمایند ، آیا می دانید این نکات در نتیجه جراحی زیبایی واژن تاثیر گذار است ؟ آیا مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن را می دانید ؟ برای اینکه پاسخ این سوالات را بدانید بهتر است این مقاله را مطالعه نمایید تا اگر قصد جراحی زیبایی واژن را دارید بدانید که چه نکاتی در این جراحی تاثیر گذار است .

جراحی زیبایی واژن امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ، به گونه ای که اکثر بانوان برای درمان مشکلات واژن خود به دکتر بهمن پور مراجعه می نمایند و خواستار برطرف کردن مشکلات واژن می باشند .

با کمک جراحی زیبایی واژن می توان مشکلات واژن نظیر خشکی واژن ، گشادی واژن و بسیاری دیگر از مشکلات را درمان نمود .

0

آیا فیلم جراحی زیبایی واژن را دیده اید ؟ آیا می دانید با کمک لیزر چگونه می شود ، که جوانسازی واژن انجام شود ؟ در بخش گالری فیلم سایت انواع فیلم های جراحی زیبایی واژن را می توانید ملاحظه کنید .

با گذشت زمان و بالا رفتن سن مشکلات واژن نظیر گشادی واژن ، افتادگی واژن ، عدم تمایل به برقراری مقاربت جنسی و … رخ می دهد که با کمک لیزر مونالیزا تاچ می توان این مشکلات را برطرف نمود .

مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن

خوشبختانه جراحی زیبایی واژن با لیزر مونالیزا انقلاب عظیمی در فیلد پزشکی زنان ایفا نموده است ، به گونه ای که دیگر بانوان با مشکلات بالا رفتن سن مواجه نمی باشند و به راحتی می توانند واژن را به حالت اولیه خود بازگردانند .

پس از جراحی زیبایی واژن باید یکسری مراقبت ها انجام شود که دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان در ذیل به بیان مهم ترین نکات در این خصوص می پردازد .

مراقبت های پس از جراحی زیبایی واژن

  • در ابتدا باید بدانید که وجود درد پس از جراحی زیبایی واژن عادی است و نباید نگران این موضوع باشید ، زیرا پس از مدت زمان اندکی برطرف می شود .
  • بانوان پس از مدت زمان اندکی می توانند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند .
  • در برخی از بانوان می توان پس از 45 روز فعالیت جنسی را از سر بگیرند اما در برخی از اشخاص فعالیت جنسی می تواند سریع تر از این زمان انجام شود .
  • دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان توصیه می کند که اشخاص از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و بلند کردن اجسام سنگین پس از جراحی زیبایی واژن در ماه های اول اجتناب نمایند .
  • در 14 روز اول نباید با دوش آب گرم به استحمام بپردازند

دکتر بهمن پور در مطبشان تمامی راهنمایی های لازم برای اینکه شخص سریع تر بهبود یابد و ریکاوری سریع تر انجام شود را به بیماران بیان می کنند ، یکی از این نکات مصرف ویتامین C و مصرف مایعات زیاد است که توصیه می شود پس از جراحی زیبایی واژن مصرف شود .

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

جهت اطلاعات بیشتر شما در زمینه لابیاپلاستی در مقالات ذیل مهم ترین سوالاتی را که بیان می شود در خصوص این جراحی را قرار می دهیم .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

اشتراک گذاری مطلب:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا، دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی، یکی از مولفین موسسه رهپويان شريف، نويسنده و آموزش دهنده موسسه رهپويان شريف
استاديار دانشگاه، ارائه دهنده پنج كنگره زنان و زايمان كشور، رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشيابی دانشجويان، دارای مدرک جراحی های زيبايی و ترميمی زنان از آكادمی آمريكايی جراحي زيبايی زنان
American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =