02126641827 - 02122175070 - 09120897425 info@drbahmanpour.com

تصاویر تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن یکی از بهترین روش های درمان گشادی واژن است که باعث تحکیم روابط زوجین می شود و بسیاری از اختلافات زناشویی که به دلیل گشادی واژن است را می توان با این روش درمان کرد ، تصاویر تنگ کردن واژن را در این بخش قرار می دهیم تا بیشتر با تنگ کردن واژن آشنا شوید .

 

تنگ کردن واژن

مراقبت های پس از تنگ کردن واژن کردن واژن بسیار مهم است ، رعایت این مراقبت ها نه تنها سبب بهبودی سریع تر زخم ها می شود  ، بلکه سبب می شود که نتایج تنگ کردن واژن درخشان تر باشد .

مراقبت های پس از تنگ کردن واژن

 

تنگ کردن واژن تاثیر بسیار زیادی بر میل جنسی دارد به گونه ای که نه تنها اعتماد به نفس شخص افزایش می یابد بلکه مشکل گشادی واژن که منشا بسیاری از اختلافات زناشویی است ، درمان می شود ، بسیاری از بانوان واهمه این را دارند که تنگ کردن واژن ممکن است سبب کاهش میل جنسی شود ، این امر نه تنها سبب کاهش میل جنسی نمی شود ، بلکه سبب افزایش میل جنسی می شود .

تاثیر تنگ کردن واژن بر میل جنسی

کاندید مناسب تنگ کردن واژن چه اشخاصی می باشد ، در ذیل به بیان افرادی که تنگ کردن واژن برای آنها بسیار مناسب است ، پرداخته ایم .

کاندید مناسب تنگ کردن واژن

یکی از سوالاتی که همیشه از دکتر بهمن پور پرسیده می شود ، این است که می توان همزمان با لابیاپلاستی ، تنگ کردن واژن را انجام داد ؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کردن که می توان لابیاپلاستی را همزمان با تنگ کردن واژن انجام داد ، تنگ کردن واژن با نخ یکی از بهترین روش ها برای تنگ کردن واژن است

علاوه بر همزمان انجام عمل لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن می توان سفید کردن واژن را با این جراحی ها انجام داد .

برخی از بیماران دکتر بهمن پور از شهرستان یا سایر کشورها مراجعه می کنند ، در نتیجه می خواهند که در یک روز چند جراحی را انجام دهند که با هماهنگی با مطب دکتر بهمن پور چند جراحی را باهم انجام دهند.

لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن به روش های مختلفی انجام می شود ، در این بخش تنگ کردن واژن با RF را بیان می کنیم ، تا بیشتر با روش های تنگ کردن واژن آشنا شوید .

تنگ کردن واژن با RF

Call Now Button