تنگ کردن مهبل

خیلی از بانوان با مشکلات واژن آشنا نیستند ؟ آیا شما به عنوان یک بانو می دانید که گشادی واژن می تواند سر منشا بسیاری از بیماریها و مشکلات شما در زمان مقاربت جنسی است ؟ توصیه می کنم این مقاله را بخوانید تا بیشتر با تنگ کردن مهبل و مشکلات گشادی واژن آشنا شوید.

تنگ کردن واژن به سه روش امکان دارد : تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با لیزر ، تنگ کردن واژن جراحی

بسیاری از بانوان بر اثر زایمان ، بالا رفتن سن و … دچار افتادگی و کشیدگی واژن شده اند که این عارضه سبب ریزش ادرار هم می شود ، که متاسفانه در این اشخاص با قلقلک ، خندیدن و یا حتی عطسه شخص با نشست ادرار روبرو می شود .

تنگ کردن واژن

بی اختیاری ادرار در زنان بسیار آزاردهنده است ،خوشبختانه با پیشرفت های که در علم پزشکی رخ داده است ، می توان درمان بی اختیاری ادرار را در زمان کمی انجام داد .

یکی از دورانی که در بانوان تغییرات بسیاری ایجاد می کند ، زمان بارداری است که سبب تغییرات در رفتارهای جنسی شخص نیز می شود ، این امر بسیار زندگی زناشویی را تحت تاثیر قرار می دهد به گونه ای که زوجین با مشکلات عمده ای روبرومی شوند .

بهترین روش تنگ کردن واژن

شلی واژن در ارگاسم بانوان نیز تاثیر گذار است و باعث می شود که بانوان از عدم رسیدن به ارگاسم شاکی شوند ، در ذیل مهم ترین علت های شلی واژن را بیان می کنیم :

  • زایمان های سخت
  • زایمان های طبیعی متعدد
  • چند قلوزایی
  • روش های تسهیل کننده زایمان طبیعی
  • استفاده از فورسپس

و…

تنگ کردن واژن با لیزر

در بانوان جوان ممکن است با توجه به این که زایمان نداشته اند این مشکل نیز وجود داشته باشد ، در این اشخاص معمولا ژنتیک سبب گشادی واژن شده است .

با انجام واژینوپلاستی می توان تونیسیته واژن را انجام داد در نتیجه عضلات واژن سفت تر می شود و با قدرت بیشتری عضلات انقباض می یابند، در نتیجه بیمار در زمان مقاربت جنسی حس بسیار بهتری خواهد داشت .

تنگ کردن واژن با لیزر باعث می شود ، شخص در مدت زمان کمی بدون درد و خونریزی به آسانی به درمان گشادی واژن بپردازد .

به غیر از تنگ کردن واژن با لیزر ، تنگ کردن واژن با نخ و جراحی نیز وجود دارد .

تنگ کردن مهبل در مطب دکتر بهمن پور مطابق با متدهای روز دنیا انجام می شود ، در این روش لابیاپلاستی بدون بخیه انجام می دهند.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص  می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید

شماره ی تماس

  • 1831
  • 26641827
  • 26641908
  • 09120897425

برخی از خدمات خانم دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

هم چنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید .

th instagram

در بخش ذیل فیلم لابیاپلاستی و توضیحات دکتر بهمن پور در خصوص جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی را قرار می دهیم تا بیشتر با این جراحی آشنا شوید  .

x1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpdx1f447.png.pagespeed.ic.gocRcY5kpd 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان

Call Now Button